Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 17 Eylül 2019, Salı 14:15
banner

Şht. Hüseyin Ruso'da öğretim yılı kahvaltı ikramı ile başladı

Şht. Hüseyin Ruso'da öğretim yılı kahvaltı ikramı ile başladıŞht. Hüseyin Ruso'da 2019-20 eğitim ve öğretim yılı resmen başladı. Okulun ilk gününde öğrencilere kahvaltı dağıtıldı.
Paylaş  
7
5
7
0

banner

2019-20 eğitim ve öğretim yılı  resmen başladı. Başkent'in en köklü okullarından Şht. Hüseyin Ruso Ortaokulu'nda dün heyecanlı bir süreç başladı.

Okul Müdürü Ergin Mazharoğlu zil çalışından sonra yaptığı konuşmada yeni ders yılının herkese hayırlı olmasıni diledi.

Mazharoğlu okulun eğitimde çok başarılı bir seviye geldiğini bu yıl bu çıtanın daha da yükseleceğine inandığına vurgu yaptı.

Mazharoğlu eğitimin yanında spor, sosyal ve kültürel faaliyetlerde de okulun adından söz ettirecek başarılar elde etmek için çalışacaklarını belirtti.

Daha sonra konuşan Okul Aile Birliği Başkanı Necati Özsoy yeni ders yılında tüm öğrencilere başarılar diledi. Özsoy aile birliklerinin okullardaki önemine değinirken, çocukların daha güzel şartlarda eğitim görmeleri adına çalıştıklarını, yeni dönemde de ailelerin birlik yönetimlerinde görev alıp okullara katkıları sürdürmelerini istedi.

Daha sonra okulun bünyesinde kurulan iyilik gönüllüleri ve aile birliği tarafından öğrencilere kahvaltı ikramı yapıldı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

UKÜ, 2019 - 2020 Akademik Yılı "Öğrenci Kulüpler Şenliği" başladı
image UKÜ Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde yer alan Öğrenci Kulüpleri Koordinatörlüğü tarafından “Öğrenci Kulüpler Şenliği” düzenlendi.
LAÜ Öğrencisi Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde
image LAÜ öğrencisi Mert Kurga Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında gerçekleşecek ‘Sinema Okulu' etkinliğinde yer almaya hak kazandı.
Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile UKÜ arasındaki işbirliği geliştirilece...
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) arasındaki mevcut işbirliğinin geliştirilmesi görüşüldü.