Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 18 Eylül 2019, Çarşamba 14:47
banner

KISBÜ Okul Liderliği Sertifika Programı başladı

KISBÜ Okul Liderliği Sertifika Programı başladıKıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) Proje Araştırma ve Geliştirme Merkezi(PARGEM)'in, Kıbrıs Vakıflar İdaresi'nin katkılarıyla düzenlediği "Okul Liderliği Sertifika Programı" dün Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi'nde başladı.
Paylaş  
7
7
7
0

banner

Projeye katılım gösterenlerin değişim ve gelişime liderlik yapabilecek bir öğretmen adayı, demokratik ve rekabetçi ortama hazır bir eğitmen, liderlik ve yönetim becerisine sahip, iletişimi etkin ve güçlü kullanabilen bir birey olması hedefleniyor. 

Programda, “Öğretimsel Liderlik, Okul Yönetiminde Girişimcilik, Değişim Yönetimi ve Yenilikçilik, Öğrenci Tanıma Sanatı, Gelişim Dönemleri ve Özellikleri, Demokratik Okul ve Katılımcılık, Okul Liderliği ve Yaklaşımlar, Proje Yönetimi ve Yaşam Boyu Öğrenme, Etkin İletişim Teknikleri ve Teknoloji Liderliği” konularında katılımcılara bilgi verilecek. 

KISBÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Tümer, Doç Dr. Ece Emre Müezzin, Yrd. Doç. Dr. Özlem Altun, Aytül Bilen, Tuğba Altıntaş, Özge Akbaba ve Serkan Ekmen tarafından eğitimler verilecek. 

Detaylı Bilgi İçin:

aytul.bilen@kisbu.edu.tr

+90 392 233 55 22


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

DAÜ Temel Eğitim Bölümü uluslararası kongrede temsil edildi 
image DAÜ Eğitim Fakültesi, Temel Eğitim Bölümü; Türkiye'de Okul Öncesi Eğitim alanında düzenlenen en geniş kapsamlı kongre olan Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Kongresi'nde temsil edildi.
UKÜ'lü Akademisyen Evcan: "BM, Dünya barışını ve güvenliğini korumak için kur...
image UKÜ'lü Akademisyen Yrd. Doç. Dr. Sinan Evcan, Birleşmiş Milletler Günü nedeniyle mesaj yayımlayarak "dünya barışını, güvenliğini korumak, uluslararası ekonomik, toplumsal ve kültürel bir iş birliği oluşturmak için kur...
DAÜ'de intihar ve risk değerlendirme eğitimi
image Doğu Akdeniz Üniversitesi tarafından düzenlenen "İntihar ve Risk Değerlendirme" başlıklı eğitim, geçtiğimiz günlerde DAÜ Mustafa Afşin Ersoy Salonu'nda gerçekleştirildi.