Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 20 Eylül 2019, Cuma 15:34
banner

GAÜ "Uluslar Projesi 35" kapsamını genişletmeye devam ediyor

GAÜ Uluslar Projesi 35 kapsamını genişletmeye devam ediyorGirne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ve Dubai Kördez Amerikan Üniversitesi arasında işbirliği anlaşması imzalandı.
Paylaş  
6
5
6
0

banner

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) “Uluslar Projesi 35” Kapsamında Ortadoğu misyonuna, Dubai’de bulunan Körfez Amerikan Üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliğini de ekledi.

Dubai ve Orta Doğu’da ki öğrencilerin eğitimine destek sağlamak amacıyla, GAÜ ve Körfez Amerikan Üniversitesi arasında imzalanan anlaşma uyarınca, iki üniversite arasında öğrenci değişim programı ve ortak proje gelişimi noktasında mutabakata varıldı.

GAÜ Kurucu Rektörü Serhat Akpınar ve Körfez Amerikan Üniversitesi Danışma Kurulu Üyesi Prof. Chika E. Duru  arasında gerçekleşen görüşmenin ardından ikili, Praise Folaji tarafından organize edilen anlaşmayı imzaladı.

Praise Folaji anlaşma ile ilgili yaptığı açıklamada, Uluslararası öğrenci değişim programları ile öğrencilere öncü olmakla beraber, öğrencilerin ve ilgili kurumların da çıkarları için faydalı olacak uzun vadeli işbirliğinden duyduğu heycan ve memnuniyeti dile getirerek, belirlenmiş olan Lisans veYüksek Lisans programlarının; İşletme Yönetimi, Mimarlık, Yönetim Bilişim Sistemleri, Turizm ve Konaklama İşletmeciliği, İnşaat Yönetimi, Mühendislik, Politika ve Uluslarası  İlişkiler, Psikoloji, İletişim ve Medya  Yönetimi, Pazarlama, Finans ve Bilgisayar  Mühendisliği olduğunu dile getirdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

LAÜ Akademisyeni Telli'den Dünya Anestezi Günü mesajı
image LAÜ Anestezi Bölümü Öğretim Üyesi Telli, Anestezi Günü nedeniyle açıklama yaptı.
DAÜ 2019 - 2020 Akademik Yılı açılış töreni ve ilk ders yapıldı
image DAÜ, 2019 - 2020 Akademik Yılı açılış töreni ve ilk dersi, bugün Mustafa Afşin Ersoy Salonu Merkezi Derslikler'de gerçekleşti.
"Sanata sahip çık, yaşa, yaşat" sloganı ile yola çıkan DAÜ'den etkinlik
image DAÜ ile Rüstem Kitabevi arasında imzalanan protokol gereği oluşturulan etkinlikler programının ilki sanat eleştirmeni ve SALT eski direktörü Vasıf Kortun’un "Üniversitemizin Müzeleri / Üniversite Müzeleri" başlıklı bi...