Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 1 Ekim 2019, Salı 15:31
banner

Barutçuzade Ahmet Vasıf Efendi Vakfı'ndan eğitime 350 bin TL katkı

Barutçuzade Ahmet Vasıf Efendi Vakfı'ndan eğitime 350 bin TL katkıBarutçuzade Ahmet Vasıf Efendi Vakfı eğitime 350 bin TL katkı sağladı.
Paylaş  
4
4
4
0

banner

Kıbrıs’ta 1918 yılında kurulan mülhak vakıflardan olan Barutçuzade Ahmet Vasıf Efendi Vakfı, Vakfın hayır hizmetleri hesabında eğitim için biriken 350 bin TL tutarındaki kaynağın eğitim yılı başında kullanımı için onay verdi. 

Vakıflar İdaresi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Vakfın Mütevelli Heyeti Başkanı İnci Metin Hakkı adına Murat Metin Hakkı, çeki Vakıflar Örgütü ve Din İşleri Dairesi Yönetim Kurulu Asbaşkanı Hüseyin Moral’e takdim etti.  

Barutçuzade Ahmet Vasıf Efendi Vakfı’nın yapmış olduğu bu katkı ile KKTC çapında toplam 45 okulda 21 bin 272 ihtiyaçlı öğrenciye giyim ve kitap yardımı ulaştırıldı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
6
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

DAÜ dünyanın en iyi mühendislik ve teknoloji eğitimi veren üniversiteleri ara...
image Doğu Akdeniz Üniversitesi, dünyanın en iyi mühendislik ve teknoloji eğitimi veren üniversiteleri arasında yer aldı.
Erdoğan'ın çağrısını, Akpınar yorumladı: "Türk Dünyası gençlerinin, GAÜ diplo...
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, Türk Dili konuşan ülkelerden gelerek, yüksek öğrenimini GAÜ'de başarıyla tamamlamış mezunlarının yüksek oranlara sahip sayısı ile gurur duyduklarını söy...
"Sürdürülebilir Kampüsler" UKÜ'deki Uluslararası Çalıştay'da tartışılacak
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) yükseköğretim kurumlarında sürdürülebilirlik konusunda değerlendirmeler yapan UI Green Metric World University Rankings ile birlikte "Sürdürülebilir Kampüs" çalıştayı düzenleniyo...