Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 3 Ekim 2019, Perşembe 13:52
banner

DAÜ'lü Prof. Dr. Mustafa F. Şahin'e onur ödülü

DAÜ'lü Prof. Dr. Mustafa F. Şahin'e onur ödülüDAÜ Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa F. Şahin onur ödülü aldı.
Paylaş  
5
4
5
0

banner

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Fethi Şahin, Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi tarafından 2005 yılından itibaren her yıl verilen Bilim, Hizmet ve Teşvik ödülleri kapsamında 2019 yılı onur ödülüne layık görüldü.

Eczacılık mesleğine ve bilimine yapmış olduğu katkılardan dolayı ödüle layık görülen Prof. Dr. Şahin’e ödülü 25 Eylül 2019 tarihinde Eczacılar Günü kapsamında düzenlenen tören ile takdim edildi.

Eczacılık Akademisi, Türkiye’de eczacılık alanında bilimsel gelişmeye ve eczacılık camiasının eğitimine akademik kuruluşlarla ortaklaşa katkı ve önerilerde bulunmak amacıyla kurulmuştur. 

Prof. Dr. Şahin’in de kuruluşunda görev aldığı ve kuruluşundan itibaren eczacılara mesleki açıdan hizmet veren Eczacılık Akademisi, bilim, hizmet ve teşvik ödülleri adı altında ödül programları düzenlemektedir.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

DAÜ dünyanın en iyi mühendislik ve teknoloji eğitimi veren üniversiteleri ara...
image Doğu Akdeniz Üniversitesi, dünyanın en iyi mühendislik ve teknoloji eğitimi veren üniversiteleri arasında yer aldı.
Erdoğan'ın çağrısını, Akpınar yorumladı: "Türk Dünyası gençlerinin, GAÜ diplo...
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, Türk Dili konuşan ülkelerden gelerek, yüksek öğrenimini GAÜ'de başarıyla tamamlamış mezunlarının yüksek oranlara sahip sayısı ile gurur duyduklarını söy...
"Sürdürülebilir Kampüsler" UKÜ'deki Uluslararası Çalıştay'da tartışılacak
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) yükseköğretim kurumlarında sürdürülebilirlik konusunda değerlendirmeler yapan UI Green Metric World University Rankings ile birlikte "Sürdürülebilir Kampüs" çalıştayı düzenleniyo...