Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EĞİTİM 10 Ekim 2019, Perşembe 19:00
banner

GAÜ Kültür Turları Lefkoşa gezisi ile devam ediyor

GAÜ Kültür Turları Lefkoşa gezisi ile devam ediyorGAÜ her yıl oryantasyon programı kapsamında düzenlediği kültür turlarının ilkini, Girne ve çevresinde gerçekleştirdi.
Paylaş  
7
4
7
0

banner

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) her yıl oryantasyon programı kapsamında geleneksel olarak düzenlediği kültür turlarının ilkini Girne ve çevresinde gerçekleştirdi.

GAÜ Öğrenci Hizmetleri’nden yapılan açıklamaya göre, Kültür Turları kapsamında 12 Ekim 2019  Cumartesi günü düzenlenecek olan Lefkoşa şehir turu kapsamında, KKTC’ye yeni gelen öğrenciler Yiğitler Burcu, Surlar İçi, Büyükhan bölgesini görme ve tanıma fırsatı yakalayacak.

Kültür Turları kapsamında izlenecek diğer güzergahlar ise; 19 Ekim 2019 Cumartesi Gazimağusa, 26 Ekim 2019 Cumartesi Karpaz Turu gerçekleşecek.

GAÜ Öğrenci Hizmetleri Direktörlüğünden yapılan açıklamada, turlara katılmak isteyen öğrencilerin başvuruda bulması gerektiği belirtilirken, son başvuru tarihinin, tur öncesinde ki 48 saat olduğu bildirildi. Tura katılmak isteyen öğrencilerin; “İsim, Soy isim, öğrenci numarası, telefon numarası ve bineceği durağı belirten bilgileri, ozanerdogan@gau.edu.tr  adresine mail olarak göndermesi gerektiği ifade edildi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

DAÜ dünyanın en iyi mühendislik ve teknoloji eğitimi veren üniversiteleri ara...
image Doğu Akdeniz Üniversitesi, dünyanın en iyi mühendislik ve teknoloji eğitimi veren üniversiteleri arasında yer aldı.
Erdoğan'ın çağrısını, Akpınar yorumladı: "Türk Dünyası gençlerinin, GAÜ diplo...
image Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Kurucu Rektörü Serhat Akpınar, Türk Dili konuşan ülkelerden gelerek, yüksek öğrenimini GAÜ'de başarıyla tamamlamış mezunlarının yüksek oranlara sahip sayısı ile gurur duyduklarını söy...
"Sürdürülebilir Kampüsler" UKÜ'deki Uluslararası Çalıştay'da tartışılacak
image Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) yükseköğretim kurumlarında sürdürülebilirlik konusunda değerlendirmeler yapan UI Green Metric World University Rankings ile birlikte "Sürdürülebilir Kampüs" çalıştayı düzenleniyo...