Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EMLAK 7 Haziran 2013, Cuma 14:00
banner

Mudiler uyarıyor: "Temel Bulut'un Ali Cengiz oyunları durmak bilmiyor"

Mudiler uyarıyor: Temel Bulut'un Ali Cengiz oyunları durmak bilmiyorBulut İnşaat mudisi ve müşterisi dün yine Kıbrıs Postası'nı aradı ve son yaptığı açıklamaları hatırlatarak Temel Bulut ve Bulut İnşaat'ın her ticari adımını takip edeceğini yineleyerek, dün Kıbrıs Gazetesi'nde Bulut İnşaat'ın tam sayfa verdiği ilanla ilgili açıklamalrda bulundu ve çağrı yaptı.
Paylaş  
94
96
86
1

banner

Kıbrıs Postası

Bulut İnşaat'ın mudi müşterilerinden biri dün yine Kıbrıs Postası'nı aradı ve son yaptığı açıklamaları hatırlatarak Temel Bulut ve Bulut İnşaat'ın her ticari adımını takip edeceğini yineleyerek, dün Kıbrıs Gazetesi'nde Bulut İnşaat'ın tam sayfa verdiği ilanla ilgili açıklamalarda bulundu.

MUDİ MÜŞTERİ: “TEMEL BULUT'UN ALİ CENGİZ OYUNLARI DUR DURAK BİLMİYOR...”

Kıbrıs Postası'na açıklamalarda bulunan mudi müşteri, Temel Bulut imzalı tam sayfa verilen gazete ilanının Temel Bulut'un 'Ali Cengiz oyunlarından biri' olarak nitelendirdi. Mudi müşteri sözlerine şöyle devam etti: “Bulut İnşaat'ın Temel Bulut imzalı verdiği gazete ilanında Lefkoşa – Girne arasında, Boğaz mevkiinde bulunan Lavinium Projesi'nden daire alan 673 daire sahibini kat irtifaklı tapularını almak için en geç 16 Haziran olmak üzere Bulut İnşaat ofisine davet ediyor ve ekliyor, 16 Haziran'a kadar gelmeyenler bir sonraki tapu devrini bekleyeceklerdir.

Ne tuhaftır ki, Girne Tapu dairesi net olarak Bulut İnşaat'ın mevcut durumda kat irtifaklı tapu vermesinin imkansız olduğunu belirtiyor. Bulut İnşaat 673 müşteriden, hisselerinden doğan hakları için vekalet alması gerekiyor. Her nedense bu vekalet için gerekli imzaları almak için müşterileri ofislerine davet etmek yerine her zamanki gibi tamamıyla aldatmaca olan bir yöntem belirleniyor ve kat irtifaklı tapuları verilecektir adı altında çağrı yapılıyor.

Bu çağrıya icabet eden müşteriler Bulut İnşaat ofisine gittiklerinde öncelikle vekalet vermeleri için bir vekalete imza koymaları isteniyor. Bu imza ile kat irtifaklı tapularının işlemlerini başlatacakları belirtiliyor ve kat irtifaklı tapusunu almanın hayalleri ile ofise giden müşteri eli boş olarak gönderiliyor.”

MUDİ MÜŞTERİ: "TEMEL BULUT 673 DAİRE SATTIM DİYEREK KENDİ KENDİNİ VERGİ DAİRESİNE İHBAR EDİYOR"

Gazete ilanından 673 müşteriye çağrı yapan Temel Bulut'un kendi kendini vergi dairesine ihbar ettiğini belirten mudi müşteri, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mudi müşteri, Bulut İnşaat'ın projeyi Özyalçın İnşaat firmasından satın aldığında 50 dairenin önceden satılmış olduğunu, Bulut İnşaat'ın toplamda sadece 164 daire sattığını belirtti. Mudi müşteri toplamda 214 dairenin satıldığı bir projede gazete ilanı ile 673 müşteriye çağrı yapmanın deli saçması ve kamuoyunu yanıltmak üzerine kurulan sinsi bir plan olduğunu sözlerine ekledi.

Bulut İnşaat'ın bu gazete ilanı ile duyurduğu satış rakamları ile vergi dairesine beyan ettiği rakamlar arasında uçurum olduğunu belirterek, vergi Dairesi'nin, Temel Bulut'un tutarsız ve kamuoyunu yanıltıcı kamuya açık yaptığı bu gazete ilanlarını ihbar kabul edip gerekli incelemeleri başlatması gerektiğini belirtti. Mudi müşteri, kendisi başta olmak üzere tüm mudilerin bunun takipçisi olacaklarını belirtti.

MUDİ MÜŞTERİ: “BURDAN TEMEL BULUT'A ÇAĞRI YAPIYORUM, HODRİ MEYDAN...”

Mudi müşteri Bulut inşaat yetkililerine çağrı yaparak, “burdan çağrı yapıyorum bugüne kadar kat irtifaklı tapu alan müşteri varsa lütfen bizimle paylaşsın, daha da ötesi Bulut İnşaat tek bir kat irtifaklı tapu almışsa bunu basın yoluyla paylaşsın. Hodri meydan...” dedi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
7 Haziran 2013, Cuma
Mehmet Harmancı         - Lefkoşa
Birileri çıkıp bu firmaya soruşturma başlatmalı. Tren devrildikten sonra yol gösteren çok olur.

banner
banner
banner
banner

Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi
image Ülkemizin son dönemlerde yükselen değeri olan Long Beach Bölgesi'nde inşasına başlanan Grand Sapphire projesi, yeni bir yaşam alanına ihtiyaç duyan ve yatırım yapmak isteyen yüzlerce insanın ilgi noktası oldu.
Dörter Construction geleneği bozmadı, Pulya Festivali'nde yerini aldı
image Yeniboğaziçi Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 11'incisi gerçekleştirilecek Yeniboğaziçi Pulya Festivali 16-25 Ağustos tarihleri arasında yapılıyor.
Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği Genel Başkanı ve Yönetimi, Omağ Group da...
image Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin köklü ve lider firmalarından Omağ Group ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) heyeti Omağ Group davetlisi olarak KKTC'ye geldi.