Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EMLAK 6 Eylül 2018, Perşembe 08:00
banner

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" kampanyası

Kıbrıs Developments'ten, TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN kampanyası

Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe 33 yıllık tecrübeye sahip ve birçok ödüllü proje hayata geçirmiş olan Kıbrıs Developments, döviz kurlarındaki değişkenliği müşterileri için avantaja çeviren büyük bir kampanya başlattı.

Paylaş  
105
68
106
0

%0,99 Faiz Oranı, 60 Ay Vade

Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe 33 yıllık tecrübeye sahip ve birçok ödüllü proje hayata geçirmiş olan Kıbrıs Developments, döviz kurlarındaki değişkenliği müşterileri için avantaja çeviren büyük bir kampanya başlattı.

Döviz kurları ile birlikte faiz oranlarındaki değişkenliğin yarattığı olumsuzluğu avantaja çeviren Kıbrıs Developments, piyasada yüzde 1,95 ile yüzde 2,30 aralığında seyreden faiz oranlarına karşı müşterilerineTürk Lirası cinsinden yüzde 0,99 faiz oranıyla sabit taksitlendirme ile yüzde 75 kredi kullanma imkanı sunuyor.

Alsancak-Girne’de konumlanan Kıbrıs Town Houses projesindeki sınırlı sayıda konut için ve Eylül 2018 ayı içerisinde geçerli olacak eşsiz kampanyadan faydalananlar hem düşük faiz oranının getirdiği daha düşük taksitlerle ev sahibi olacaklar, hem de İngiliz Sterlini cinsinden kıymetlenen mülk üzerinden kar edecekler.

Anahtar ve tapu teslimi ise hemen yapılacak

60 ay vadeli ödeme seçeneklerinin sunulduğu ve Kıbrıs’ta bir ilk olan kampanyadan yararlananlara konutların anahtar ve tapu teslimi ise hemen yapılabilecek.

Kıbrıs Developments’ten yapılan açıklamada; Kuzey Kıbrıs’ta konut fiyatlarının ve kira gelirinin İngiliz Sterlini olmasından dolayı kampanyadan faydalananların kur artışına bağlı olarak ilk günden kazanmaya başlayacakları vurgulanırken, hemen kiraya vermeye veya yaşamaya hazır konutlar olduğu için ilk günden kira getirisi elde edilmeye başlanabileceği ifade edildi.

Yapılan açıklamada kampanyadan faydalananların sahip oldukları eşsiz fırsat örneklerle anlatıldı.

Örneğin;1+1 konuta %1,95 faiz oranından aylık kredi taksidi 14.210 TL iken, kampanya kullanıcıları %0,99 faiz oranından aylık 11.182 TL taksit ödeyecek, böylelikle ayda 3.030 TL avantaj sağlayacaklar.

1+1 konut konuta %1,95 faiz oranı ile 60 ayda toplam 853.000 TL ödeme yaparken, kampanyadan faydalanan alıcılar 671.000TL ödeme yaparak 182.000 TL karda olacaklar.

Örneğin;2+1 konuta %1,95 faiz oranından aylık kredi taksidi 21.315 TL iken, kampanya kullanıcıları %0,99 faiz oranından aylık 16.775 TL taksit ödeyecek, böylece ayda 4.540 TL avantaj sağlayacaklar.

2+1 konuta %1,95 faiz oranı ile 60 ayda toplam 1.279.000 TL ödeme yaparken, kampanyadan faydalanan alıcılar 1.007.000 TL ödeme yaparak 272.000 TL karda olacaklar.

Verilen örneklerin 0,99 ile 1,95 faiz oranlarına gore hesaplanmış olduğu, şu anda piyasada %2.20 ve üzerinde olan faiz oranlarına gore hesaplama yapılması halinde, elde edilecek kazancın çok daha yüksek olacağı da belirtildi.

Kampanya 2018 Eylül  ayı içerisinde konut satın alan müşterileri kapsayacaktır.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Doğaya uyumlu konut projesi Natura'nın inşaatına başlandı 
image Uluslararası yarışmalarda birçok ödül kazanan Kıbrıs Developments, haziran ayında lansmanını gerçekleştirdiği Natura projesinin inşaatına başladı.
Grand Sapphire emlak piyasasına hayat verdi
image Ülkemizin son dönemlerde yükselen değeri olan Long Beach Bölgesi'nde inşasına başlanan Grand Sapphire projesi, yeni bir yaşam alanına ihtiyaç duyan ve yatırım yapmak isteyen yüzlerce insanın ilgi noktası oldu.
Dörter Construction geleneği bozmadı, Pulya Festivali'nde yerini aldı
image Yeniboğaziçi Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 11'incisi gerçekleştirilecek Yeniboğaziçi Pulya Festivali 16-25 Ağustos tarihleri arasında yapılıyor.