Ana Sayfa >> ADVERTORİAL 5 Mart 2018, Pazartesi 02:47

Araba Kiralama Hizmetinde Yeni Dönem: Arabali.com

Araba Kiralama Hizmetinde Yeni Dönem: Arabali.comGünümüzde araç kiralama işlemleri nasıl yapılmaktadır? Çağımızın yeni hizmeti kişiden araç kiralama hakkında bilginiz yoksa ve uygun fiyatlı araba kiralamak istiyorsanız Arabali.com tam size göre.
Paylaş  
3
1
3
0

Günümüzde araç kiralama işlemleri nasıl yapılmaktadır? Çağımızın yeni hizmeti kişiden araç kiralama hakkında bilginiz yoksa ve uygun fiyatlı araba kiralamak istiyorsanız Arabali.com tam size göre.

2000’li yılların en popüler hizmetlerinden biri olan arabakiralama, gittikçe popüleritesinin artırmasının yanı sıra da aynı zamanda farklılaşmaya devam ediyor. Farklılaşmasından kastımız da geleneksel oto kiralama dışında sahibindenaraçkiralama işlemi ile modern dünyaya ayak uydurması oldu.

Sahibinden araç kiralama aslında çok da yeni sayılabilecek bir hizmet değil. 2010 yılından sonra rent a car yani araç kiralama hizmeti tam anlamıyla buraya kaydı ve artık kişiden araç kiralama olarak hizmet vermeye başladı.

Arabali.com ile Sahibinden Araba Kiralama

Araba kiralama sektörünün yeni demirbaşlarından olan Arabalı, bu sektörde bambaşka bir çağ açmayı başardı. Arabali.com aracını kiralamak isteyenler kişiler ile araç kiralamak isteyenler kişileri bir araya getirerek araba kiralama işlemine aracılık etmiş oluyor. Hem de her iki taraf için tüm güvence şartlarını karşılayarak bunu sağlıyor.

Kiralık araba sektörü giderken büyürken artık firmalar filo bulundurmak yerine kişilerin araçlarını kendi filolarıymış gibi kullanıyorlar. Yani Ahmet’in, Mehmet’in, Ayşe’nin, Ece’nin araçlarını sistem üzerinden kiraya vermelerini sağlıyorlar. Bu sayede hem filo derdinden kurtuluyorlar hem de kişilerin araçları üzerinden gelir elde etmelerini sağlıyorlar.

Arabali.com ile Araba Kiralama Avantajları

Arabalı üzerinden kiralayacağınız araçlar öncelikle sahibinden araçlar olacak. Yani siz aracı kişilerden kiralayacaksınız. Burada avantajınız şu ki fiyatlar kişiler tarafından belirleniyor ve bu da uygun fiyatlı kiralama yapmanızı sağlıyor. Ayrıca araçlar tahmin edebileceğinizden daha bakımlı. Bu da kiralayan kişi açısından oldukça önemli bir ayrıntı diyebiliriz.

Sistem üzerinden ister aracını kiralayan isterse de araç kiralayan olun her iki tarafta güvence altında. Bu da sistemin en büyük artılarından. Arabalı ayrıca mali mesuliyet sigortası ile de ülkemizde daha eşi görülmemiş bir hizmet sunuyor. Bu da onların emsal firmalardan ayıran özelliği.

Sizler de araba kiralama yapmak istiyorsanız Arabalı üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.:::


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Akıllı Telefonlardaki Verilerimizin Güvenliğini Nasıl Sağlarız?
Hepimiz neredeyse bütün hayatımızı artık akıllı telefonlarımızda tutuyoruz. Peki bu bilgilerimizin güvende olması için gereken her şeyi yapıyor muyuz? Dijital güvenliğiniz söz konusunda olduğunda işinizi şansa bırakam...
Bayana Hediye
Hediye almak kadınların çok hoşuna giden ve mutlu olmalarını sağlayan bir nedendir. Özel günlere erkeklere oranla çok daha fazla özen gösteren kadınlar için hatırlanmak ve bunun bir hediye ile gösterilmesi kesinlikle ...
İyi Bir Deneyim ve İşleyişi İle Birlikte Dermo White
Düzenli olarak kullanılması halinde 1 aylık kullanım sonucu 5 tona kadar beyazlık yaşanacaktır.