Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ADVERTORİAL 17 Mayıs 2018, Perşembe 01:27
banner

Kamu Personeli Alımının net adresi

Kamu Personeli Alımının net adresiDevlet güvencesi altında çalışmayı arzu eden, mesai kavramım, tatilim, maaşım belli olsun diyen pek çok kişi memuriyet hayali kurmaktadır. Masa başı memuriyetten itibarı yüksek memuriyetlere kadar pek çok farklı pozisyonlara alım yapılmaktadır.
Paylaş  
6
0
6
0

Devlet güvencesi altında çalışmayı arzu eden, mesai kavramım, tatilim, maaşım belli olsun diyen pek çok kişi memuriyet hayali kurmaktadır. Masa başı memuriyetten itibarı yüksek memuriyetlere kadar pek çok farklı pozisyonlara alım yapılmaktadır.

Kamuda çalışmak isteyen kişiler için memur alımı ilan çeşitleri aradığı fırsatları sunacaktır. Aradığınız pozisyona uygun işi bulmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

En Güncel İlanlar

Memur alımları kurumlar tarafından sık sık yapılmaktadır. Belirli bir zamanı olmayıp sürekli olarak bu ilanlar devam etmektedir. Tüm kurumların ilanlarını aynı anda takip etmeniz mümkün değildir. Ancak bizler sizin için tüm personel alımı ilanlarını ilk olarak sitemizde yayınlamaktayız. Böylece pek çok kaynağı tarayarak aradığınız işi bulmaya çalışmak zorunda değilsiniz. Tüm kamu personeli alımları sizler için yayınlanmaktadır.

Başvurunuzu Yapın

Sitemizi takip ederek tüm iş imkanları, şartları, kontenjanları gibi ayrıntıları öğrenebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. İlanda belirtilen tüm detaylar sizlerle paylaşılacaktır. Böylece o pozisyon için aranan genel ve özel şartları sağlayıp sağlamadığınızı görebilirsiniz. Personel alımı sürecinde sizi yazılı sınav, sözlü sınav, uygulamalı sınav ya da güvenlik soruşturması gibi aşamalardan hangisinin beklediğini görebilirsiniz. Yeni kamu personeli alımı ilanlarında genellikle bu aşamalardan en az ikisi aranmaktadır. Şartları sağladığınızı düşünüyorsanız başvuru süresi ve usulü hakkındaki bilgilendirmeleri izleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Her Eğitim Düzeyine Uygun İş

Kamuya yapılan alımlarda genellikle dört yıllık fakülte mezunu olmak aransa da farklı eğitim düzeylerinden de alımlar yapılmaktadır. Kamuda çalışmak üzere bende işçisi de kariyer memuru da alınmaktadır. Bu yüzden ilkokul, lise, üniversite ya da daha yüksek eğitime sahip olmanız fark etmeksizin aradığınız işe sitemizle ulaşabilirsiniz.

Memurlar kamuda her alanda ve her pozisyonda çalışan kişilerdir. Bu yüzden memur alımı ilanları oldukça çoktur. Her bir ilanı incelemek yerine sizin kriterlerinize uyan ilanları sitemizden seçebilirsiniz. Yaşadığınız yer, mesleğiniz, eğitim düzeyiniz ya da bunlar gibi belirlemiş olduğunuz diğer kriterler sayesinde aradığınız ilana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bir kişi alım yapılsa dahi o bir kişiye ulaşabilmek için tüm ilanları atlamadan yayınlıyoruz. £££


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Çalışma Alanına Göre Manlift Kiralama
image İnsanların ulaşmakta zorluk çektikleri mesafelerde hızlı ve güvenli çalışma imkânı sağlayan sepetli vinç seçenekleri bir hayli sık kullanılmaktadır.
Güncel İş İlanları Kariyer Sitesi
image Kamu ya da özel sektörde çalışmak isteyen pek çok kişi için her türden iş ilanlarına yer verilmektedir.
Kariyer Kamu Resmi İş İlanları
image Siz de mesleğiniz ya da eğitiminiz itibariyle kamu alanında çalışmayı planlıyorsanız tüm iş ilanlarını kovalamanız gerekir. Sadece belirli bir kurumun ilanlarını takip etmek yetmez, tüm kurumlara bakmanız gerekir.