Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 10 Temmuz 2014, Perşembe 11:47
banner

Gönyeli Belediyesi'nde yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı

Gönyeli Belediyesi'nde yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldıGönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli ve meclis üyeleri, yeni dönemin ilk belediye meclis toplantısını gerçekleştirdi. Önceki akşam yapılan meclis toplantısında asbaşkanlık, asbaşkan yardımcılığı, İhale Komisyonu ve Kültür Sanat Komisyonu seçimi de yapıldı. 
Paylaş  
59
80
48
2

As Başkan Kolozali, As Başkan Yardımcısı Sorakın

Gönyeli Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, meclis toplantısında Gönyeli Belediyesi Asbaşkanlığına Soyer Kolozali, Asbaşkan Yardımcılığı’na Sibel Sorakın getirildi. Asbaşkanlık ve asbaşkan yardımcılığı yanı sıra İhale Komisyonu’na da üyeler seçildi. İhale Komisyonu üyeleri Soyer Kolozali, Fahri Arabacıoğlu, Gülseren Vural ve Selin Candemir Olarak belirlenirken, Kültür & Sanat Komisyonu üyeleri Soyer Kolozali, Sibel Sorakin, Fahri Arabacıoğlu, Mustafa Akyön, Gülseren Vural ve Selin Candemir oldu.

“İyi niyetle başladık”

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli toplantı sonrasında yaptığı açıklamada ilk belediye meclisi toplantısının tüm taraflarca iyi niyet çerçevesinde yapıldığını belirterek yeni ekiple Gönyeli’nin çok daha ileriye götürülebileceğinin de konuşulduğunu söyledi.

“5 kadın üye olması güzellik”

Benli ayrıca Gönyeli Belediye Meclisi’nde beş kadın üyenin seçildiğini ve bunun Gönyeli için önemli bir nokta olduğunu söyledi. Benli kadın meclis üyesi sayısının beş olmasını “Gönyeli’nin güzelliği” şeklinde yorumladı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
11 Temmuz 2014, Cuma
mahmut         - gönyeli
alihanı çağırmayı unutmayın. nerde diye sorarsanız olgunu avıdır daha... hahaha

10 Temmuz 2014, Perşembe
Son Mohikan         - Mohikanya
hıyarlısı olsun !!

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Belediyesi'nden eğitime 5 yılda 2,7 milyon TL katkı
image Gönyeli Belediyesi, eğitime son 5 yılda 2.7 milyon TL yatırım yaptı. Bu yılın ilk 8 ayında Gönyeli Belediyesi’nin eğitime yaptığı katkı da 87 bin TL olarak açıklandı.
Gönyeli belediye bulvarına yeniden asvalt döküldü
image Gönyeli Belediye Bulvarı’na yeniden asfalt döküldüğü, uygulama yanlışından kaynaklanan asfalt yenilenmesinin maliyetinin ilgili müteahhit tarafından karşılandığı duyuruldu.
"Sağlıkta ve Sporda Reçete: Egzersiz" etkinliği bugün gerçekleşiyor
image Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği’nin 8 Eylül Dünya Fizyoterapi Günü çerçevesinde düzenlediği “Sağlıkta ve Sporda Reçete: Egzersiz” adlı etkinlik yapılacak.