Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 14 Şubat 2016, Pazar 17:39
banner

Demokrasi Şehitlerini Yaşatma Derneği'nin düzenlemiş olduğu etkinlikler yarın yapılacak

Demokrasi Şehitlerini Yaşatma Derneği'nin düzenlemiş olduğu etkinlikler yarın yapılacakDemokrasi Şehitlerini Yaşatma Derneği’nin düzenlemiş olduğu etkinliklerin ilki, yarın saat: 19.30 da, Gönyeli belediyesi konferans salonunda yapılacak.
Paylaş  
58
78
52
1

Demokrasi Şehitlerini Yaşatma Derneği Yakın tarihe ışık tutuyor!!!

Demokrasi Şehitlerini Yaşatma Derneği’nin düzenlemiş olduğu etkinliklerin ilki, yarın saat: 19.30 da, Gönyeli belediyesi konferans salonunda yapılacak.

Demokrasi Şehitlerini Yaşatma Derneği’nin düzenlemiş olduğu ilk etkinlik olan, KÖGEF başkanlarının katılacağı söyleşi ile başlıyacak.

Söyleşide KÖGEF başkanları sıarası ile Mehmet Ali Talat, Ferdi S Soyer, İsmail Kemal, Yusuf mustafa olmak üzere Sami Özuslu’nun moderatörlüğünde konuşacak.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
14 Şubat 2016, Pazar
Hasan         - Girne
Demokrasi 'Şehidi' diye birşey yoktur.
'Şehit' olmak 'Allah'ın yolunda ölen' insanlara söylenilir.
Kelime anlamıyla Mülümanlıktan gelir.
Lütfen Şehit demeyin. Demokrasi için mücadele edenler veya komunistlik için ölenler ve kapitalizm için ölenler 'şehit' olamaz.
Bu hiç bir zaman kültürümüze dinimizde vs yoktur.
Saygılar

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Belediyesi'nden eğitime 5 yılda 2,7 milyon TL katkı
image Gönyeli Belediyesi, eğitime son 5 yılda 2.7 milyon TL yatırım yaptı. Bu yılın ilk 8 ayında Gönyeli Belediyesi’nin eğitime yaptığı katkı da 87 bin TL olarak açıklandı.
Gönyeli belediye bulvarına yeniden asvalt döküldü
image Gönyeli Belediye Bulvarı’na yeniden asfalt döküldüğü, uygulama yanlışından kaynaklanan asfalt yenilenmesinin maliyetinin ilgili müteahhit tarafından karşılandığı duyuruldu.
"Sağlıkta ve Sporda Reçete: Egzersiz" etkinliği bugün gerçekleşiyor
image Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği’nin 8 Eylül Dünya Fizyoterapi Günü çerçevesinde düzenlediği “Sağlıkta ve Sporda Reçete: Egzersiz” adlı etkinlik yapılacak.