Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 12 Mart 2018, Pazartesi 14:35
banner

Gönyeli'de "bahar temizliği" başladı...

Gönyeli'de bahar temizliği başladı...Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasının her yıl Gönyeli’de tekrarlandığını belirtti.
Paylaş  
13
4
12
0

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasının her yıl Gönyeli’de tekrarlandığını belirtti, “Bu sadece bir temizlik kampanyası değil, kentin, yıllık bakıma alınmasıdır. Gönyeli’yi yeni projelerle geleceğe taşırken, temizlik gibi en temel işlevimizi de titizlikle yerine getiriyoruz” dedi.

“Gönyeli’de caddeler dönüşür, insan odaklı yeni projelerin ihale süreçleri ilerlerken, ülkenin en temiz kenti olma özelliğimizi de koruyacağız. Yenilikçi vizyonumuz, güçlü altyapımız, ilkeli ve dürüst yöneticilik anlayışımız, güvenli ve sürdürülebilir bütçemizle Gönyeliyi çok daha ileriye taşıyacağız.”

Temizlik kampanyasında toplam 5 dozer, 5 kamyon, 3 çekirge kamyonu, 2 traktör, 1 greyder, 2 süpürge aracı, 1 konteyner yıkama aracı ve 35 kişilik ekip görev yapacak.

Gönyeli Belediyesi, her yıl olduğu gibi yine “Genel Bakım ve Kapsamlı Temizlik kampanyası”na hazırlanıyor.

Bu amaçla, Gönyeli Belediyesi ile Nurbeş Temizlik arasında hizmet alım sözleşmesi imzalandı. Gönyeli’de bahar temizliği ve kapsamlı bakım projesi Gönyeli Belediyesi personelinin yanı sıra özel şirket tarafından da yürütülecek.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasını her yıl Gönyeli’de tekrarladıklarını belirterek, “Bu sadece bir temizlik kampanyası değil, kentin yıllık bakıma alınmasıdır” diye konuştu.

Gönyeli Belediyesi’nin 2018 Genel Bakım ve Kapsamlı Temizlik Kampanyası 2 Nisan 2018 tarihinde başlayacak.

Tüm sokakları rutin olarak yıl boyunca temizlenen Gönyeli kentinde, evsel atıklar düzenli toplanıyor, çöp konteynerleri yıkanıyor. Gönyeli kenti merkezinden en uzak ara sokağına kadar yıllık genel bakımdan geçiriliyor.

BENLİ: “ÜLKENİN EN TEMİZ KENTİ”

İmza töreninde konuşan Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, Gönyeli’nin köyden kente dönüşüm sürecini tamamladığını, artık yeni hedefler için çalıştıklarını belirtti.

Benli, insan odaklı ve çevreye yönelik projelerin öncelik sıralamasında en üste çıktığını belirterek, hizmet kalitesinin artırılması noktasında da ciddi mesaj aldıklarını kaydetti.

Benli, Gönyeli Belediyesı’nin gücünün bu hedefleri daha ileriye taşıyacak durumda olduğunu ifade ederek, kentin temizliğinin ise “olmazsa olmaz” özelliğini koruduğunu belirtti.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli sözlerini şöyle tamamladı:

“Kentimizin genel bakımı ile ilgili bir sözleşme imzaladık. Her yıl baharda kentimiz temizlik kampanyası adı altında çok kapsamlı bakıma alıyoruz. Bunu bizim kendi ekiplerimizin yanı sıra özel firmalardan hizmet satın alarak daha hızlı ve etkin bir şekilde yapmayı planlıyoruz. Gönyeli’nin ana caddeleri sık periyotlarda, ara sokakları da 2 haftada bir süpürülmektedir. Çok yakında sokaklarımızın yanı sıra kaldırımları temizleyen teknolojik araçlarımız devrede olacak. Gönyeli’de caddeler dönüşür, insan odaklı yeni projelerin ihale süreçleri ilerlerken, ülkenin en temiz kenti olma özelliğimizi de koruyacağız. Yenilikçi vizyonumuz, güçlü altyapımız, ilkeli ve dürüst yöneticilik anlayışımız, güvenli ve sürdürülebilir bütçemizle Gönyeli’yi çok daha ileriye taşıyacağız.”

Temizlik kampanyasında toplam 5 dozer, 5 kamyon, 3 çekirge kamyonu, 2 traktör, 1 greyder, 2 süpürge aracı, 1 konteyner yıkama aracı ve 35 kişilik ekip görev yapacak.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Özsağlam'dan Gönyeli altgeçidi paylaşımı: "Yargının yavaş davranması sonucu e...
image CTP MYK Üyesi Özsağlam, Gönyeli altgeçit projesi ile ilgili olarak, kamu yararına yönelik bir projenin, yargının yavaş davranması sonucu eziyete dönüştüğünü ifade etti.
Gönyeli Belediyesi'nden "faturasını düzenli ödeyene bez çanta"
image Su faturalarını düzenli olarak ödeyen Gönyeli’deki yurttaşlara, Belediye tarafından çevre dostu çantalar hediye ediliyor.
Büyükelçi Başçeri: "Gönyeli'nin geçmişle bugün arasındaki gelişmişlik farkı t...
image Türkiye Cumhuriyeti’nin Lefkoşa Büyükelçisi Murat Ali Başçeri, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli’yi ziyaret etti, “Gönyeli’deki gelişmişlik farkının takdire şayan olduğunu” söyledi.