Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 30 Mayıs 2018, Çarşamba 11:49
banner

Bağımsızlık Yolu, Gönyeli'de Mustafa Erk'i destekleyeceğini açıkladı

Bağımsızlık Yolu, Gönyeli'de Mustafa Erk'i destekleyeceğini açıkladıBağımsızlık Yolu Lefkoşa Bölge Örgütü, Bağımsızlık Yolu’nun Gönyeli Belediye Başkanlığı seçimlerinde bağımsız aday Mustafa Erk'i destekleyerek, seçimde aktif çalışacağını açıkladı.
Paylaş  
18
1
17
0

Bağımsızlık Yolu Lefkoşa Bölge Örgütü adına yazılı açıklama yapan Mali İşler Sekreteri Melisa Koloz, Mustafa Erk’in 8 yıllık belediye meclis üyeliği deneyimi olan ve belediyenin pek çok olumlu icraatında da pay sahibi olan bir meclis üyesi olarak bölgede değişim için bir alternatif olmak adına aday olduğunu belirtti.

Koloz, Gönyeli‘de mevcut belediye başkanına, belediyeyi hiçbir katılımcı demokrasi eğilimi göstermeksizin, tek adam şeklinde yönetmeye çalışma eleştirisinde bulundu. Belediyede yıllardır çalışan işçilerin dahi iş güvencesinin olmadığını, belediye başkanının iki dudağı arasında, korku içinde çalışmak zorunda bırakıldıklarını iddia eden Koloz, mevcut başkanda belediyecilik anlayışının sol değerlerle örtüşmediğini savundu.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Barajı'nın kapakları, olası bir taşmayı engellemek için kontrollü ola...
image Ülkede hayatı felç eden yoğun yağışlar barajları da taşma noktasına getirdi.
Sel suları evlere girmeye başladı!
image Yoğun yağış sel felaketini beraberinde getiriyor.
Karasalih ailesi vahşeti yaşadı, eşini uykusunda boğdu, kendi canına kıydı
image Gönyeli’de dün sabahın ilk saatlerinde 63 yaşındaki Hasan Yılmaz Karasalih önce 60 yaşındaki eşi Sevinç Karasalih’i uykusunda boğarak öldürdü, ardından hazırladığı düzenek ile kendisine elektrik akımı vererek canına k...