Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 30 Mayıs 2018, Çarşamba 11:49
banner

Bağımsızlık Yolu, Gönyeli'de Mustafa Erk'i destekleyeceğini açıkladı

Bağımsızlık Yolu, Gönyeli'de Mustafa Erk'i destekleyeceğini açıkladıBağımsızlık Yolu Lefkoşa Bölge Örgütü, Bağımsızlık Yolu’nun Gönyeli Belediye Başkanlığı seçimlerinde bağımsız aday Mustafa Erk'i destekleyerek, seçimde aktif çalışacağını açıkladı.
Paylaş  
17
1
16
0

Bağımsızlık Yolu Lefkoşa Bölge Örgütü adına yazılı açıklama yapan Mali İşler Sekreteri Melisa Koloz, Mustafa Erk’in 8 yıllık belediye meclis üyeliği deneyimi olan ve belediyenin pek çok olumlu icraatında da pay sahibi olan bir meclis üyesi olarak bölgede değişim için bir alternatif olmak adına aday olduğunu belirtti.

Koloz, Gönyeli‘de mevcut belediye başkanına, belediyeyi hiçbir katılımcı demokrasi eğilimi göstermeksizin, tek adam şeklinde yönetmeye çalışma eleştirisinde bulundu. Belediyede yıllardır çalışan işçilerin dahi iş güvencesinin olmadığını, belediye başkanının iki dudağı arasında, korku içinde çalışmak zorunda bırakıldıklarını iddia eden Koloz, mevcut başkanda belediyecilik anlayışının sol değerlerle örtüşmediğini savundu.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli Belediyesi'nden eğitime 5 yılda 2,7 milyon TL katkı
image Gönyeli Belediyesi, eğitime son 5 yılda 2.7 milyon TL yatırım yaptı. Bu yılın ilk 8 ayında Gönyeli Belediyesi’nin eğitime yaptığı katkı da 87 bin TL olarak açıklandı.
Gönyeli belediye bulvarına yeniden asvalt döküldü
image Gönyeli Belediye Bulvarı’na yeniden asfalt döküldüğü, uygulama yanlışından kaynaklanan asfalt yenilenmesinin maliyetinin ilgili müteahhit tarafından karşılandığı duyuruldu.
"Sağlıkta ve Sporda Reçete: Egzersiz" etkinliği bugün gerçekleşiyor
image Kıbrıs Türk Fizyoterapistler Birliği’nin 8 Eylül Dünya Fizyoterapi Günü çerçevesinde düzenlediği “Sağlıkta ve Sporda Reçete: Egzersiz” adlı etkinlik yapılacak.