Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 13 Haziran 2018, Çarşamba 12:24
banner

Akyön: "Gönyeli diktatörlükle yönetiliyor..."

Akyön: Gönyeli diktatörlükle yönetiliyor...UBP Gönyeli Belediye Başkan adayı Mustafa Akyön, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli'nin uzun süre aynı görevi yapmasınından dolayı “Herşeyi en iyi ben bilirim” tutumu içerisine girdiğinin bunun ise çok tehlikeli bir durum olduğunu söyledi.
Paylaş  
30
13
32
0

Kıbrıs Postası

Kıbrıs Postası TV olarak Facebook ve Twitter'den canlı yayınlanan Ulaş Barış'ın hazırladığı seçim gündemi programına katılan UBP Gönyeli Belediye Başkan adayı Mustafa Akyön Gönyeli'nin artık diktatörlük ile yönetildiğini söyledi.

Akyön, girdikleri sürecin zor bir süreç olduğunu bildiklerini söyleyerek “Tablonun ne olduğunu da biliyorduk. Güçlü bir rakip vardır karşımızda. Ahmet Benli güzel şeyler yapmadı diyemeyiz. Uzun süre aynı görevi yaptığından dolayı her şeyin en iyisini kendisinin bildiğini sanıyor. Tek adamlık yapıyor. Ne meclisi sayıyor ne de halkını” diye konuştu.

Görev süresinin 4 yıl olduğunu söyleyen Akyön, kendisinin bu süre içerisinde meclis ve esnaf ile birlikte karar aralarak icraat yapacağına değinerek, “Ben yapmazsam zaten bir daha vatandaştan oy talep edemem.” dedi.

PERSONEL TEHDİT EDİLİYOR...

Gönyeli Belediyesi'nde personelin tehdit edildiğine dikkat çeken Akyön, “Zorla parti binalarına götürülüyorlar, bildiri dağıttırıyorlar. Diktatör rejiminde insanlar çalışamaz. Düşünün siz belediyenin inşaat mühendisi yoktur. Biz halkla kucaklaşıyoruz. Görüyoruz yanlışlıkları. Bir yol yapıldı. Görünüş olarak güzel ama kullnaışlı değil. Esnaf rahatsız. Bisiklet yolu yapılmış fakat plansız projesiz. Bu halk ile dalga çekmektir. Yol çok kötü oldu. Deneyen herkes söylüyor. İnsanlara iyi hizmet götürmek belediyeciliğin en asli görevidir. Ama belediyede tehdit vardır daha da ilerisi vardır” dedi.

“HER TÜRLÜ İZNİ ALINAN İŞ YERİNİN AÇILIŞI KEYFİ ŞEKİLDE DURDURULDU”

Başkan adayı Akyön, Gönyeli ve Yenikent'te açılışı için her türlü işlemi yerine getiren mekanların son gece açılışının durdurulduğunu, Başkana sorulduğunda ise cevap alınamadığını söyleyerek: “Bunun adı diktatör rejimidir. “Benim malımdır burası” rejimi vardır. Her yerde kanalizasyonlar patlıyor. Kokudan durulmuyor. Bunları başkan kabul etmiyor. Biz de sayısal olarak az olduğumuz için yaptırım uygulayamıyoruz. Önümüzdeki günlerde Gönyeli Belediyesi'Ni çok kötü günler bekliyor. Boşa paralar harcanıyor. Düşüncesi güzel ama projesi tamam olmamış işlere çok paralar harcandı. Bunların fatırası seçimden sonra ortaya çıkacak” dedi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
3
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli'de villa yangını
image Gönyeli'de Soylu Sokak üzerindeki bir villada yangın çıktı.
Gönyeli'de bilinçli çocuklar için anlamlı tören
image 'Bisikletli Gönyeli Kursu'nu tamamlayan yetişkin ve çocuklara katılım belgeleri, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli tarafından sunuldu.
Gönyeli'de evinde ölü bulunan Ahmet'in ölüm nedeni belirlendi
image Gönyeli'de 1 Temmuz'da evinde ölü bulunan Mustafa Nazıf Ahmet'in ölüm nedeni kalp yetmezliği olduğu öğrenildi