Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 10 Ekim 2018, Çarşamba 13:48
banner

Gönyeli Belediyesi denetliyor! Benli: "Gönyeli'de yaşayan herkes kendini güven içinde hissetmeli"

Gönyeli Belediyesi denetliyor! Benli: Gönyeli'de yaşayan herkes kendini güven içinde hissetmeliGönyeli Belediyesi, yurttaşların gıda güvenliği ve hijyeni için etkin denetimlerini sürdürürken, bu alandaki çalışma programını da detaylandırdı.
Paylaş  
19
13
19
0

Büfelerden fırınlara, restoranlardan kuaför salonlarına, marketlerden kasaplara kadar tüm alanlarda etkin denetimlerini sürdüren Gönyeli Belediyesi Sağlık ve Zabıta birimleri, su numunelerini de düzenli olarak alarak, tahlillerini yaptırıyor.

Su numunelerini her bölgede, bölge sakinleri ile birlikte alan Gönyeli Belediyesi uzmanları, 15 günde bir su tahlillerini düzenli olarak yaptırıyor.

OKULLAR YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Gönyeli’deki okul öncesi eğitim merkezi ve ilkokulda öğrencilerin güvenliği için tüm denetim, kontrol ve ilaçlama çalışmaları da yapıldı.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, belediyenin en temel görevlerinden birinin “denetim” olduğunu anımsatarak, bu yönde çalışmalarını hiçbir dönem aksatmadıklarını belirtti.

Benli, denetim çalışmalarını yılsonuna kadar yeniden detaylandırdıkları bilgisini vererek, “En temel hedefimiz şudur, Gönyeli’de yaşayan herkes ve kentimizi ziyaret eden dostlarımız, kendilerini mutlak bir güven içinde hissetmelidir. İçtiği sudan fırından aldığı ekmeğe, kasabından marketine kadar her noktada Gönyeli Belediyesi’nin güvencesini yaşamalıdır” dedi.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Gönyeli'de bilinçli çocuklar için anlamlı tören
image 'Bisikletli Gönyeli Kursu'nu tamamlayan yetişkin ve çocuklara katılım belgeleri, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli tarafından sunuldu.
Gönyeli'de evinde ölü bulunan Ahmet'in ölüm nedeni belirlendi
image Gönyeli'de 1 Temmuz'da evinde ölü bulunan Mustafa Nazıf Ahmet'in ölüm nedeni kalp yetmezliği olduğu öğrenildi
Gönyeli'de iki kız kardeşten haber alınamıyor
image Gönyeli'de biri 13 diğeri de 14 olmak üzere iki kız kardeşten haber alınamıyor...