Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 21 Ekim 2018, Pazar 12:19
banner

Benli, Fazıl Plümer Okul Öncesi yetkililerini kabul etti: "Bir çocuk sevindir bin umut olsun"

Benli, Fazıl Plümer Okul Öncesi yetkililerini kabul etti: Bir çocuk sevindir bin umut olsunBenli, Gönyeli Fazıl Plümer Okul Öncesi Eğitim Merkezi Müdürü, Müdür Muavini ve yeni Okul Aile Birliği'ni kabul etti.
Paylaş  
18
13
18
0

Gönyeli Fazıl Plümer Okul Öncesi Müdür, Müdür Muavini ve Okul Aile Birliği, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli’yi ziyaret etti.

Yeni Okul Aile Birliği Başkanı Cemaliye Kök ve okul müdürü Canan Gürkan’ın başkanlığındaki ziyarette okul ile ilgili bilgiler verildi. Yeni oluşturulan okul aile birliği tanıtıldı ve yeni dönem projeleri aktarıldı.

Nezaket ziyaretinde yeni dönemin çalışmaları konusunda fikir alışverişi yapıldı. Ziyarette konuşan Benli, okulların kendisi için önemine vurgu yaparak, öğretmen ve yöneticilerin enerjisine hayran olduğunu belirtti. Ayrıca Gönyeli Belediyesi katkıları ile sınıflara takılan akıllı televizyonların eğitimde verimli kullanımı konusundaki memnuniyete vurgu yapıldı.

Benli, yapılacak projelerin “Bir çocuk sevindir bin umut olsun” sloganı ile hep birlikte başarılacağını ifade ederek yeni okul aile birliği yönetimine de başarılar diledi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Manavoğlu'ndan öneri: "Yenikent'teki polis okulunu, ilkokul veya ortaokula çe...
image Yenikent'te inşa edilen polis okulunun acil bir ihtiyaç olmadığını savunan HP Milletvekili Manavoğlu, bölgenin ilkokul ve ortaokula ihtiyacı olduğunu savunarak, "O zaman ne bekliyoruz? Milli servet çürümeden, polis ok...
Gönyeli Belediyesi'nden okullara yakın ilgi
image Gönyeli bölgesindeki okullarda temizlik çalışmaları yapıldı, haşereye karşı kapsamlı ilaçlama gerçekleştirildi, ayrıca su depoları temizlenerek dezenfekte edildi. Ayrıca yaya geçitleri ve yol çizgileri yenilendi...
Gönyeli'deki alt geçit yarın kapatılacak 
image Gönyeli'deki alt geçit köprü çalışmasından dolayı yarın kapatılacak.