Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖNYELİ 1 Kasım 2018, Perşembe 10:58
banner

Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi'nde Çocuk ve Yetişkinler Karma Resim Sergisi açıldı

Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi'nde Çocuk ve Yetişkinler Karma Resim Sergisi açıldıGönyeli Sosyal Aktivite Merkezi’nde kültür ve sanata verilen destek ve değerin göstergesi olan resim sergilerinin biri daha geçtiğimiz gün açıldı. Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi (SAM) pek çok kültür-sanat organizasyonuna katkılarını sürdürürken, yeni bir sergiyi daha sanatseverlerle buluşturdu.
Paylaş  
16
12
16
0

Eğitmen Mine Eğemen eşliğinde 26 Ekim Cuma günü Gönyeli SAM Çocuk ve Yetişkinler Karma Sergisi’nin açılışı yapıldı.Sergiye Gönyeli'deki çok sayıda sanatsever yanı sıra ülke genelinden de katılım oldu.

“SANATA DESTEK ÖNEMLİ”

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli sergi açılışında yaptığı konuşmada, Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi'nin kurulduğu günden bu yana çocuklara ve yetişkinlere önemli katkılar yaptığını ifade ederek, bununla gurur duyduklarını belirtti. Sanattan spora birçok farklı alanda yapılan etkinliklerin önemine dikkat çeken Benli, özellikle çocukların en güzel şartlarda hizmet alabilmesi ve eğitim görebilmesi noktasında ciddi adımlar attıklarını söyledi. Benli, Gönyeli SAM'ın yanı sıra Gönyeli İlkokulu'na yaptıkların yeni dersliklerle çocukların daha konforlu ortamda eğitim görmelerinin tasarlandığını da belirtti.

Benli, çocuklar için çocuk şenlikleri düzenlediklerini, gençler için ise festivaller gerçekleştirdiklerini kaydederek daha çağdaş ve daha güzelini yapmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Gönyeli Belediye Bulvarı'nda çağdaş dönüşümün yaşadığını anımsatan Ahmet Benli,  yüksek standartlı yaşam kalitesini kentin bütününe yansıtmak görevlerini olduğunu yineledi. Benli, ana caddelerin uluslararası normlarda olabilmesi noktasında sona geldiklerini belirtti.

"GÖNYELİ'Yİ DÖNÜŞTÜRÜYORUZ"

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Gönyeli'yi çağdaş bir belediyecilik anlayışı ile yönettiklerini ifade ederek "Gönyeli'yi dönüştürüyoruz" dedi. Benli, 2025 yılına kadar Gönyeli'nin tüm sokaklarının çağdaş bir anlayışla yenileneceğini ifade ederek adanın en iyi belediyesi olmak için çalıştıklarını belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Manavoğlu'ndan öneri: "Yenikent'teki polis okulunu, ilkokul veya ortaokula çe...
image Yenikent'te inşa edilen polis okulunun acil bir ihtiyaç olmadığını savunan HP Milletvekili Manavoğlu, bölgenin ilkokul ve ortaokula ihtiyacı olduğunu savunarak, "O zaman ne bekliyoruz? Milli servet çürümeden, polis ok...
Gönyeli Belediyesi'nden okullara yakın ilgi
image Gönyeli bölgesindeki okullarda temizlik çalışmaları yapıldı, haşereye karşı kapsamlı ilaçlama gerçekleştirildi, ayrıca su depoları temizlenerek dezenfekte edildi. Ayrıca yaya geçitleri ve yol çizgileri yenilendi...
Gönyeli'deki alt geçit yarın kapatılacak 
image Gönyeli'deki alt geçit köprü çalışmasından dolayı yarın kapatılacak.