Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Manisoy CTP Alayköy Ocak Örgütü'nde proje tanıtım etkinliği düzenledi

SON DAKİKA
Meclis Genel kurulu yarın toplanacaK "Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıklandı Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Kıbrıs sorunuyla ilgili basın konferansı yarın... Sol Hareket: "Müzakereler bir an önce Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Atakan: "Amacımız kaçak taşımacılığa son vermek" Lefkoşa Turkcell'le koşuyor maratonu halk koşusu yapıldı "2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak" Trafik kavgasından 6 kişi tutuklandı İskele'de "huzur operasyonu" Terzioğlu yarın anılacak Derinya ve Aplıç kapıları yarın geçişlere açılıyor Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar atacağız" "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu'na start verildi KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor Livia Tekin: "Kendi paramla aldığım evden sokağa atılıyorum" Polisten Girne Dağyolu'nu kullananan sürücülere uyarı
banner
banner
banner
banner
Siber: "Bu kader hepimizin"
Siber: Bu kader hepimizin CTP-BG Alayköy Ocak Örgütü, dün akşam Meclis Başkanı ve CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber onuruna eğlence düzenledi.
Eroğlu, Alayköy Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti!
Eroğlu, Alayköy Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti! Cumhurbaşkanı ve bağımsız cumhurbaşkanı adayı Dr. Derviş Eroğlu, "Kıbrıs Türk halkının ekonomik refahı için gereken çalışmaların yapılmasının, iş insanlarının, yatırımcıların önünün açılmasının şart olduğunu” vurgulad...
Siber: "Güçlü lobicilik yaparsanız masada güçlü olursunuz"
Siber: Güçlü lobicilik yaparsanız masada güçlü olursunuz Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber, Alayköy halkı buluşmasında uluslararası lobicilik faaliyetlerinin cumhurbaşkanının en önemli görevlerinden birisi olduğun...
Alayköy'de uyuşturucu
Alayköy'de uyuşturucu Alayköy’de polis bir araçta dün yaptığı aramada, A.P (E-28) ve C.K.’nin (E-27) üzerinde yaklaşık 12 gram ağırlığında “sentetik cannabinoid” türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde buldu.
Ersan, Alayköy’deki şehit çocuğu arsaları için yetkililerden yardım istedi
Ersan, Alayköy’deki şehit çocuğu arsaları için yetkililerden yardım istedi Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği Başkanı Ertan Ersan, Alayköy bölgesinde bulunan şehit çocukları arsalarının bazı kişilerce sürülüp, ekim işleri yapıldığını belirterek, ekim işinin durdurulmasını ve gerekenin y...
Akıncı Alayköy Belediyesi'ni ziyaret etti...
Akıncı Alayköy Belediyesi'ni ziyaret etti... Bağımsız Cumhurbaşkanı Ada'yı Mustafa Akıncı, belediyelere yaptığı ziyaretler çerçevesinde bugün Alayköy Belediyesini ziyaret etti.
Alayköy'de esrarengiz ölüm
Alayköy'de esrarengiz ölüm Alayköy’de bir gece kulübünde güvenlik görevlisi olarak çalışan 33 yaşındaki Mahmut Özmen, vefat etti.
Alayköy'de Manisoy yarışı kazandı!
Alayköy'de Manisoy yarışı kazandı! 29 Haziran Yerel Seçimler ve Anayasa Değişikliği Referandumu'nda ilk sonuçlar açıklanmaya başladı.

CTP-BG Alayköy Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Manisoy: "Vicdanım rahat"
CTP-BG Alayköy Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Manisoy: Vicdanım rahat Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Alayköy Belediye Başkanı ve yeni dönem adayı Hulusi Manisoy, sekiz yıllık belediye başkanlığı süresince yaptığı icraatlar konusunda vicdanen rahat olduğunu söyledi.
Alayköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Ulaş projelerini paylaştı
Alayköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Ulaş projelerini paylaştı Demokrat Parti Ulusal Güçler (DP Ulusal Güçler) Alayköy Belediye Başkan adayı Mustafa Ulaş, Alayköy ve Yılmazköy’e yönelik projelerini paylaştı.
UBP Alayköy Belediye Başkan Adayı Güler ziyaretlerini sürdürüyor
UBP Alayköy Belediye Başkan Adayı Güler ziyaretlerini sürdürüyor Ulusal Birlik Partisi (UBP) Alayköy Belediye Başkan adayı Ali Güler ve UBP Belediye Meclis üyesi adayları, Anneler Günü'nde Alayköy ile Yılmazköy'de ziyaretlerde bulundu.
Manisoy: "Alayköy'ü çağdaş görünüme kavuşturduk"
Manisoy: Alayköy'ü çağdaş görünüme kavuşturduk Alayköy Belediye Başkanı ve CTP-BG Başkan Adayı Hulusi Manisoy, geçmişte çok kötü şartlar içerisinde devraldığını söylediği belediye ve beldenin, profesyonel bir çalışma anlayışıyla bugünkü “çağdaş görünümüne ka...
banner
banner
banner
Özyiğit: "CTP ile DP'nin icraat yapma niyeti yok"
Özyiğit: CTP ile DP'nin icraat yapma niyeti yok Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkanı Cemal Özyiğit, sivil-demokratik bir düzen ile kendi ayakları üzerinde durabilen ekonomik bir yapı kurulması yönünde adım atmayan CTP-DP hükümetinin, Anayasa dahil, önemli...
Alayköy Belediyesi ile Bel- Sen arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı
Alayköy Belediyesi ile Bel- Sen arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı BEL-SEN (Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası) ile Alayköy Belediyesi arasında 2014-2015 yılı toplu iş sözleşmesi; BEL-SEN Başkanı Fikret KELEŞ ve Alayköy Belediye Başkanı Hulusi Manisoy arasında imzalandı.
Alayköy İlkokulu'nda kanser farkındalık programı gerçekleştirildi
Alayköy İlkokulu'nda kanser farkındalık programı gerçekleştirildi Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Dairesi ile Kanser Hastalarına Yardım Derneği işbirliğiyle kanser farkındalık programı projesi kapsamında Alayköy İlkokulu’nda Kanser Farkındalık Programı gerçekleştirildi.
Gençlik Dairesi Müdürü Eroğlu Alayköy Folklor Derneği'ni ziyaret etti
Gençlik Dairesi Müdürü Eroğlu Alayköy Folklor Derneği'ni ziyaret etti Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu’nun derneklere yönelik başlattığı ziyaretleri çerçevesinde Alayköy Folklor Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Yönetim Kurulu ile görüştüğü; dansçı gençlerin halk dansları çalışmasın...
Haberimiz dikkat çekti: Alayköy'deki ölüm çukuru kapatılıyor
Haberimiz dikkat çekti: Alayköy'deki ölüm çukuru kapatılıyor Kıbrıs Postası'nın dün gündeme taşıdığı “Alayköy Sanayi Bölgesi'nde son teknoloji önlemler!” başlıklı haberimiz üzerine Alayköy Belediyesi harekete geçti.

Ağaçları kesmeden de yolları genişletebiliriz!
Ağaçları kesmeden de yolları genişletebiliriz! Lefkoşa'ya en yakın köylerden biri olan Alayköy'de şu sıralar yol genişletilmesi ile gündemde...
Alayköy Sanayi Bölgesi'nde son teknoloji önlemler!
Alayköy Sanayi Bölgesi'nde son teknoloji önlemler! Alayköy Sanayi Bölgesi'nde yolda bulunan çukura dikkat çekmek için hazırlanan 'son teknoloji önlem' hayret uyandırdı.

Alayköy Tahıl Festivali başladı... Festival yarın tamamlanacak
Alayköy Tahıl Festivali başladı... Festival yarın tamamlanacak Alayköy Kültür ve Sanat Derneği’nin düzenlediği 3. Tahıl Festivali dün akşam başladı.
Alayköy'de kızının elini kesen baba tutuklandı
Alayköy'de kızının elini kesen baba tutuklandı Alayköy’de yüksek alkol tesiri altındayken eşiyle tartıştığı sırada araya giren kızının elini kesen ve ciddi şekilde yaralayan baba tutuklandı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
GİAD: Fikir alışverişi için değil, planı dayatmak için toplantı düzenlendi GİAD: "Fikir alışverişi için değil, planı dayatmak için toplantı düzenlendi"
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Genç İşadamları Derneği (GİAD) Şehir Planlama Dairesi’nin Gazimağusa ve civarı bölgelerin imarıyla ilgili toplantının, fikir alışverişi değil hazır bir planı “dayatmak” için yapıldığını savundu.

Tatar: "Partimiz kaynaklarından yapılan yasal dayanaktan ...

Naylon poşetler 1 Aralık'tan itibaren ücretli! Gelirler ç...

Kıbrıs Postası'nda sesli haber dönemi!

Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler içi...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Zonguldak'taki maden ocağı faciasının sorumlusu tutuklandı Zonguldak'taki maden ocağı faciasının sorumlusu tutuklandı
Zonguldak’ın Kilimli ilçesinde 3 işçinin hayatını kaybettiği, 2 işçinin de yaralandığı patlama ilişkin maden sahibi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Erdoğan ile Bahçeli'den Beştepe'de ittifak zirvesi

Aliyev: "Geçitlerimizde Türk askerlerinin de yer alması i...

Akşener: "Gerekirse Ayşe tekrar tatile çıkar, Kıbrıs Türk...

Uluçay, TBMM Başkanı Yıldırım ile görüştü

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngiltere'de Filistin'in tanınması için yasa tasarısı sunuldu İngiltere'de Filistin'in tanınması için yasa tasarısı sunuldu
İngiltere'nin ilk Filistin kökenli parlamenteri Layla Moran, Filistin'in devlet olarak tanımasını zorunlu kılacak tasarıyı Avam Kamarası'na sundu.

İngiltere karıştı! "Prens Selman, müttefiklerini aptal ye...

Özyiğit, Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere ile görüşt...

İngiliz futbolunun efsane isimlerinden Paul Gascoigne, ci...

İngiltere Başbakanı May'den 'viski' itirafı: "Zorlukların...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Danimarka artık Suudi Arabistan'a silah satmayacak Danimarka artık Suudi Arabistan'a silah satmayacak
Danimarka, Suudi Arabistan'a yaptığı silah satışını askıya aldığını duyurdu.

Çin'de öğrencilerin arasına dalan araç 5 cana kıydı

ABD'ye gitmek isteyen 213 göçmen gözaltına alındı

ABD: "Yemen'deki çatışmayı sona erdirin ve Hudeyde Limanı...

Pulitzerli yazar Friedman: "Trump, Selman'ın cinayetten p...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Ülke Teksas'a döndü: Markette sıra kavgasında bıçaklar konuştu! Ülke Teksas'a döndü: Markette sıra kavgasında bıçaklar konuştu!
Markette sıra tartışması kavgaya dönüştü, 1 kişi bıçakla yaralandı.

Gönyeli'de bıçaklı kavga! 2 kişi yaralı!

Geçitköy-Girne yolunda korkutan kaza

Girne'de 15 yaşındaki çocuğa tecavüz ettiği iddia ediliyo...

Kırmızı'nın ölüm sebebi kalp yetmezliği

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Prof. Dr. Aytaçoğlu:  Sigara içmek, koah hastalığına yakalanma riskini %50 arttırıyor Prof. Dr. Aytaçoğlu:  "Sigara içmek, koah hastalığına yakalanma riskini %50 arttırıyor"
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. Barlas N. Aytçaoğlu, her yıl Kasım ayının üçüncü Çarşamba’sı, çeşitli etkinlikler ile farkındalık yaratılarak gündemde tutulan Dünya KOAH günü ile ilgili açıklamda b...

DAÜ Villeroy & Boch Dünya Aşçılık Kupası'nda

DAÜ Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şahin'e ö...

Prof. Dr. Bryant DAÜ Bilgisayar Mühendisliği'nde seminer ...

LAÜ Öğretim Üyesi Ülker, anten çalışmasında yapay zekayı ...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Kış aylarında hastalıklarla boğuşmamak için beslenmenize dikkat etmelisiniz! "Kış aylarında hastalıklarla boğuşmamak için beslenmenize dikkat etmelisiniz!"
Kış döneminde soğuk algınlığı başta olmak üzere birçok mevsimsel hastalıkla karşı karşıya kalınabiliyor.

Sağlık Bakanlığı "Ağız Diş Sağlığı ve Koruyucu Diş Hekiml...

Uzmanlar, Nalbantoğlu'nda yaşlılık ve yaşlılıkta yaşanan ...

Bilim insanları açıkladı: "İlgi görmeyen çocukların beyni...

Tabipler Birliği'nden KOAH uyarısı

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Krem çikolata savaşları: Nutella'ya, Barilla'dan rakip geliyor Krem çikolata savaşları: Nutella'ya, Barilla'dan rakip geliyor
Ünlü krem çikolata markası Nutella pazarın başlıca ürünü olarak, uzun süredir süpermarket raflarında en görünür yerde olmanın gururunu yaşıyor. Ancak markanın bu konumuna, makarna sektöründe adını duyuran Barilla'dan bir rakip geliyor.

Apple'da yanlış giden bir şeyler mi var? Teknoloji devini...

Black Friday: Büyük indirim ve alışveriş günü

Bundesbank'tan 'ticaret savaşları' uyarısı

"Halkın Ürünleri, Halkın Yanında" sloganlı indirim kampan...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
SOS Çocukköyü yararına düzenlenen konsere yoğun ilgi SOS Çocukköyü yararına düzenlenen konsere yoğun ilgi
Tüm geliri SOS Çocukköyü’ne bağışlanan Concert Without Borders’ın “Beyond” isimli Opera, Broadway ve Pop Konseri, 11 Kasım Pazar akşamı Bellapais Manastırı’nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Akıncı çifti "Hayalet Kumpanya" oyununu izledi

Basın-Sen'de "Bölünmüş Başkentin Havaalanı" belgesel göst...

XV. Tiyatro Günleri devam ediyor…

Lefkoşa Belediye Tiyatrosu'ndan minikler için 'Tilki ve K...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ataoğlu: MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli Ataoğlu: "MÜSİAD ile işbirliği ülke turizmi için önemli"
MÜSİAD tarafından bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu'nun katılımıyla İstanbul CNR Expo'da başladı.

KITREB'den 'tur yapması yasa dışı olan kişiler ve KITREB ...

Turizm ve Çevre Bakanlığı yapısal dönüşüm programında son...

KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngilter...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilciler...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Trabzonspor'un borcu 1 milyar liraya dayandı Trabzonspor'un borcu 1 milyar liraya dayandı
Bordo-mavili kulübün internet sitesinde yayımlanan 45. dönem yönetim kurulu özet faaliyet raporuyla kamuoyuna bilgilendirme yapıldı.

Fenerbahçe Şöhretleri, Batmazoğlu için geliyor

Yılmaz Vural: "Ali Koç beni tanır, takımında teknik direk...

Hernan Crespo: "Türkiye'de Galatasaray'a biraz daha yakın...

Usain Bolt, Sivasspor'a mı geliyor?

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Töre'den flaş karar: Cumhurbaşkanlığına adayım Töre'den flaş karar: Cumhurbaşkanlığına adayım
Zorlu Töre'nin önemli açıklamaları #gözdenkaçmadı

Özyiğit: "Hükümetimiz geleceğe emin adımlarla ilerliyor"

Tatar'dan sürpriz açıklama: "Akıncı bile CTP'lilerin Anas...

KKTC Mahkemesi'nden şarkıcı Korhan'a sürpriz karar

"Karpaz'daki yavru eşek zehirlenmedi; vurularak öldürüldü...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan! Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!
Günlük yaşantıyı doğrudan etkileyen bel ağrısışikayetigiderek çekilmez bir hal alabiliyor.

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Anastasiadis: Doğal gazı gasp etmeyi amaçlamıyoruz Anastasiadis: "Doğal gazı gasp etmeyi amaçlamıyoruz"
Rum Yönetimi Başkanı Nikos Anastasiadis, Kıbrıslı Türklere “amacımız doğal gazı gasp etmek değil” mesajını verdi.

Kıbrıslı Rum kaybın kemiklerinin İnönü'de bir kuyuda bulu...

Yılın ilk on ayında Güney Kıbrıs'ta bütçe fazlalığı 437 m...

Rum Bakanlar Kurulu Lefkoşa'da üçlü daimi bir sekretarya ...

Rum Dışişleri Bakanlığı ile Denya köyü sakinleri görüşme ...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Kıbrıslı oyuncu Hazar Ergüçlü oynadığı bir filmin galasına ilk kez KKTC'de katıldı Kıbrıslı oyuncu Hazar Ergüçlü oynadığı bir filmin galasına ilk kez KKTC'de katıldı
Ünlü Kıbrıslı Türk oyuncu Hazar Ergüçlü, oynadığı “Her Şey Seninle Güzel” filminin galasına memleketi Kuzey Kıbrıs’ta katıldı.

Günay Mimar, O Ses Türkiye'de

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali isyan etti: "Yalan, iftira!"

Moğollar'ın kurucusu hayatını kaybetti

iPhone X ile ilk müzik videosu Kıbrıs'ta çekildi

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Honda, minivanlarında sorun çıktığı için 122 bin aracını geri çağırdı Honda, minivanlarında sorun çıktığı için 122 bin aracını geri çağırdı
Honda 2018 ve 2019 model Odyssey model minivanlarında, aracın otomatik sürgülü kapılarının seyir halinde açılmasına yol açan üretim hatası bulundu.

Katar'da, "Ortadoğu'nun ilk çıplak heykelleri"

Hindistan'daki kasırgada hayatını kaybedenlerin sayısı ar...

Kuzey Kıbrıs'ta çalınan mozaik Monaco'da bulundu

Belçika'da yeni özel kuvvet: Sadece kadınlardan oluşacak

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Yeni keşfedilen yıldız, güneşe çok benziyor! Yeni keşfedilen yıldız, güneşe çok benziyor!
Gökbilimciler, Dünya'dan 184 ışık yılı uzakta Güneş'e çok benzeyen bir yıldız keşfetti.

Dünyanın en küçük dinozor ayak izleri bulundu

Google'dan arama sonuçlarına yorum yapmaya imkan veren ye...

İşte ayın karanlık yüzü

Türkiye'de Ipad Pro'nun satışları başladı

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.2745 5.3620
GBP 6.7465 6.8515
EUR 6.0370 6.1135
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları