Ana Sayfa >> TÜRKİYE 17 Mart 2017, Cuma 10:25
Çavuşoğlu: "Biz Kıbrıs'ı bedava bulmadık"
Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu “Biz Kıbrıs’ı bedava bulmadık. Kıbrıs Türk halkının her zaman yanında olacağız. Türkiye ve KKTC hiçbir zaman çaresiz kalmadı” dedi.
Paylaş  
23
28
30
0

Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu “Biz Kıbrıs’ı bedava bulmadık. Kıbrıs Türk halkının her zaman yanında olacağız. Türkiye ve KKTC hiçbir zaman çaresiz kalmadı” dedi.

Akdeniz Üniversitesi Akil Öğrenciler Topluluğu’nun düzenlediği “Gençlik Buluşmaları” etkinliğinin konuğu olan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hukuk Fakültesi konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi.

Etkinlikte konuşan Çavuşoğlu, Kıbrıs konusunda Türk tarafının ne kadar samimi, Rum tarafının ise ne kadar samimiyetsiz olduğunun herkes tarafından görüldüğünü kaydetti.

Çavuşoğlu, “Biz Kıbrıs’ı bedava bulmadık. Kıbrıs Türk halkının her zaman yanında olacağız. Türkiye ve KKTC hiçbir zaman çaresiz kalmadı. Ama biz olumlu yaklaşıyoruz, onlar çözüm istiyorsa parametreleri belli” diye konuştu.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
2
 
2
 
0
 
1
 
1
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Behçet Kaynar Özel Kalem Müdürlüğü'ne atandı
TC Ekonomi Bakanlığında görevini yürüten Mustafa Behçet Kaynar, Türkiye Cumhuriyeti Başbakan'ı Binali Yıldırım'ın özel kalem müdürlerinden biri olarak atandı. Behçet Kaynar daha çok Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel M...
KKTC'den giden karaciğerle sağlığına kavuştu
Antalya’da yaşayan Nuri Baysal, siroz hastalığı nedeniyle çektiği rahatsızlıktan KKTC’den giden karaciğerin nakledilmesiyle kurtuldu.
'Bugün ne giysem' yarışmacısını yakarak öldüren katiller Kıbrıs'a kaçacaktı
Aydın Didim’de, Yunanistan’a kaçmak isteyen Eylem Gülçin Kanık’ı parası için yakarak öldüren zanlıların Kıbrıs’a kaçmaya çalıştığı belirlendi.