Ana Sayfa >> EMLAK 6 Aralık 2016, Salı 17:11

Creditwest Bank, CNR Expo Emlak 2016 fuarına katıldı

Creditwest Bank, CNR Expo Emlak 2016 fuarına katıldıKıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği ve Kuzey Kıbrıs’ın seçkin emlak ve inşaat firmalarının katılımı ile İstanbul’da gerçekleşen 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Kuzey Kıbrıs’tan katılan tek banka Creditwest Bank oldu.
Paylaş  
43
63
36
0

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği ve Kuzey Kıbrıs’ın seçkin emlak ve inşaat firmalarının katılımı ile İstanbul’da gerçekleşen 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Kuzey Kıbrıs’tan katılan tek banka Creditwest Bank oldu.

Creditwest Bank, CNR EXPO Emlak 2016 fuarına katılarak TC vatandaşları ve diğer ülke vatandaşlarına Expat Mortgage kredisini tanıttı. Mortgage kredisinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs’tan ev almak isteyen müşterilere, KKTC’den emlak alımı ile kredilendirme süreci ile ilgili bilgi verildi.

CNR EXPO Emlak 2016 fuarına Creditwest Bank adına Expat Banking Center Yöneticisi ve Çatalköy Şube Müdürü Figen Kaymak ve Genel Müdürlük Bireysel Pazarlama Bölümden Uzman Arife Karaçete katıldı.

CNR Holding Kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Türkiye’nin önde gelen gayrımenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketlerini konut ve işyeri satın almak ve kiralamak isteyenler ile finans kuruluşlarını buluşturmayı hedefleyen Fuar’da Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği çatısı altında birçok Kıbrıslı firma projelerini tanıtma şansı buldu.

TC VATANDAŞLARININ KIBRIS’TA EV ALMA KONUSUNDAKİ İLGİSİ SON BİR YILDA ARTTI

Creditwest Bank yetkililerinin verdiği bilgiye göre özellikle Türk vatandaşlarının son dönemde özellikle Girne ve İskele şehirlerinden apartman dairesi alımı konusunda son bir yılda yoğun ilgisinin olduğunu belirttiler.

Creditwest Bank’ın her geçen gün büyüyen bir banka olduğunun altını çizen yetkililer, bankanın KKTC’de proje aşamasında veya tamamlanmış emlaklar için yabancı uyruklu vatandaşlara Expat Mortgage kredisi adı altında emlak kredisi imkanı sunduklarını ifade ettiler.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

2017 yılının satış rekorunun sahibi: Northernland Construction
2003 yılından itibaren her sene üzerine koyarak ilerleyen, son model binaları KKTC’ye kazandıran ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ile öne çıkan Northernland Construction’un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Onur Bo...
Gönyeli'de acil satılık daire
Gönyeli’de Türk koçanlı, 2+1 daire, acil satılıktır.
İnşaat sektöründe mevsimsel uyumlu üretim euro bölgesinde yüzde 0,5 arttı
Avrupa Birliği İstatistik Dairesi Eurostat tarafından açıklanan verilere göre, Ekim 2017 ile karşılaştırıldığında Kasım 2017’de inşaat sektöründe mevsimsel uyumlu üretim euro bölgesinde EA19 yüzde 0,5 ve AB28’de yüzde...