Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> EMLAK 6 Aralık 2016, Salı 17:11
banner

Creditwest Bank, CNR Expo Emlak 2016 fuarına katıldı

Creditwest Bank, CNR Expo Emlak 2016 fuarına katıldıKıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği ve Kuzey Kıbrıs’ın seçkin emlak ve inşaat firmalarının katılımı ile İstanbul’da gerçekleşen 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Kuzey Kıbrıs’tan katılan tek banka Creditwest Bank oldu.
Paylaş  
45
76
38
0

Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği ve Kuzey Kıbrıs’ın seçkin emlak ve inşaat firmalarının katılımı ile İstanbul’da gerçekleşen 4. Emlak Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’na Kuzey Kıbrıs’tan katılan tek banka Creditwest Bank oldu.

Creditwest Bank, CNR EXPO Emlak 2016 fuarına katılarak TC vatandaşları ve diğer ülke vatandaşlarına Expat Mortgage kredisini tanıttı. Mortgage kredisinin yanı sıra Kuzey Kıbrıs’tan ev almak isteyen müşterilere, KKTC’den emlak alımı ile kredilendirme süreci ile ilgili bilgi verildi.

CNR EXPO Emlak 2016 fuarına Creditwest Bank adına Expat Banking Center Yöneticisi ve Çatalköy Şube Müdürü Figen Kaymak ve Genel Müdürlük Bireysel Pazarlama Bölümden Uzman Arife Karaçete katıldı.

CNR Holding Kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından Türkiye’nin önde gelen gayrımenkul geliştirme ve müteahhitlik şirketlerini konut ve işyeri satın almak ve kiralamak isteyenler ile finans kuruluşlarını buluşturmayı hedefleyen Fuar’da Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği çatısı altında birçok Kıbrıslı firma projelerini tanıtma şansı buldu.

TC VATANDAŞLARININ KIBRIS’TA EV ALMA KONUSUNDAKİ İLGİSİ SON BİR YILDA ARTTI

Creditwest Bank yetkililerinin verdiği bilgiye göre özellikle Türk vatandaşlarının son dönemde özellikle Girne ve İskele şehirlerinden apartman dairesi alımı konusunda son bir yılda yoğun ilgisinin olduğunu belirttiler.

Creditwest Bank’ın her geçen gün büyüyen bir banka olduğunun altını çizen yetkililer, bankanın KKTC’de proje aşamasında veya tamamlanmış emlaklar için yabancı uyruklu vatandaşlara Expat Mortgage kredisi adı altında emlak kredisi imkanı sunduklarını ifade ettiler.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı
image Kıbrıs Developments Proje Tasarımı ve Pazarlama Bölümü Direktörü Harper Özbirim, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu ‘‘Marka Yönetimi’’ konulu seminerde Milos Park Homes’un başarı hikayesini İletişim Fakül...
Dengiz Kürşat'tan "uydu ofisi" atılımı
image Emlak sektörünün başını tutan, 15 yıllık tecrübesiyle Kuzey Kıbrıs’ta emlak sektörünün öncülerinden olan, başarılı iş adamı Dengiz Kürşat kısa bir süre önce yaptığı atılımla yine bir ilke imza attı.
"Yapıcılıktan Müteahhitliğe" belgeseli galası yapıldı
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği tarafından Gayıt Guyut Film’e hazırlatılan “Yapıcılıktan Müteahhitliğe” isimli belgeselin birinci bölümü için görkemli bir gala gecesi yapıldı.