Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Aralık 2017, Çarşamba 16:45
Dizdarlı'dan "Gezici" yorumu: "Ego denilen şey kolay şişip boşalan bir balondan başka bir şey değildir"
Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı kendisinin de "toplum siyasetine yön veren kişiler" arasında adının geçtiği Gezici Araştırma Şiketi anketleri ile ilgili yorumda bulundu.
Paylaş  
2
4
2
0

Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Bülent Dizdarlı kendisinin de "toplum siyasetine yön veren kişiler" arasında adının geçtiği Gezici Araştırma Şiketi anketleri ile ilgili yorumda bulundu.

Dizdarlı şirketin anketi ile kendisinin de "toplum siyasetine yön veren kişiler" arasında gösterilmesinin ardından "vay be ben neymişim" dediğini aktardı. 

Dizdarlı sosyal medya üzerinden yaptığı değerlendirmede "Ego denilen şey kolay şişip boşalan bir balondan başka bir şey değildir" şeklinde yorum yaptı.

Dizdarlı'nın paylaşımı şöyle:

"İki gündür bir tuhaf haldeyim. Gezici anketinde birden bire "toplum siyasetine yön veren kişiler" arasına girdiğim yazıldı ya, ne yalan söyleyeyim EGOM tavan yaptı.

Kendi kendime "vay be ben neymişim" dedim . Ama bu zaman yok mu zaman. İnsanın akıl taşmalarına fren yapıyor. Nitekim,ilerleyen saatler ve günler sonunda benimkine de "stop" dedi. Saatler geçtikçe gerçekçi düşünmeye başladım.

"Oğlum" dedim kendi kendime. "Sen toplum siyasetine yön veren kişi olsan, bir kere önce bu seçim bu zamanda yapılmazdı. Çünkü bu seçimin 7 Ocak'ta yapılmasına ilk sen itiraz etmiştin. Sonra da bu tarihte olursa çıkacak sonuçları için 6 maddelik iddia yayımlamıştın. Kimse yanıt vermedi. Seni takan da yok dinleyende"diye iç çektim.

Neyse ama, üzülmeye de değmez. En azından yaşarken bir şeyi daha öğrendim: "Ego denilen şey kolay şişip boşalan bir balondan başka bir şey değildir"


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

TC Lefkoşa Büyükelçiliği Afrika gazetesini kınadı, suç duyurusunda bulundu
Türkiye Cumhuriyeti Lefkoşa Büyükelçiliği, Afrika Gazetesinde yayımlanan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yayını kınayarak, suç duyurusunda bulunduklarını açıkladı.
Çağman: "Halkın gerçek ihtiyaçları ikinci plana atılıyor..."
Demokrat Parti Milletvekili adayı Doktor Koral Çağman, ülkede yaşanan sıkıntıları değerlendirdi.
TDP "Katılımcı Siyaset Anlayışı"nı yurttaşlara anlatıyor
Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) milletvekili adayları seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Bu çerçevede dün, sırasıyla Değirmenlik, Minareliköy ve Demirhan'daki kahveler ziyaret edildi, yurttaşlara TDP'n...