Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> Ana Sayfa 17 Ağustos 2017, Perşembe 15:57
banner

DP'liler dün akşam Alayköy halkı ile biraraya geldi…

DP'liler dün akşam Alayköy halkı ile biraraya geldi…Demokrat Parti (DP) Lefkoşa İlçe Başkanlığının bir süredir başlatmış olduğu bölge ziyaretleri çerçevesinde DP’li yetkililer dün akşam da Alayköy Halkı ile bir araya geldi.
Paylaş  
78
71
75
0

Demokrat Parti (DP) Lefkoşa İlçe Başkanlığının bir süredir başlatmış olduğu bölge ziyaretleri çerçevesinde DP’li yetkililer dün akşam da Alayköy Halkı ile bir araya geldi.

Ziyarete, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu ile DP Lefkoşa İlçe Başkanı Rauf Denktaş, bazı parti üst düzey yöneticileri ile partililer katıldı. Buradaki katılımın yoğunluğu dikkatlerden kaçmadı.

ATAOĞLU:

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Alayköy ziyaretinde, bakanlık ve hükümetin çalışmaları hakkında bölgelilere bilgi verdi, yöneltilen soruları yanıtladı.

DP’nin misyonu gereği hoşgörü kültürüne sahip olduğuna dikkat çeken Ataoğlu, herkesin bir arada olacağı bir yönetim anlayışı içerisinde bundan böyle de özellikle Alayköy’de tüm kesimin ortak sesi olacaklarını, hiç bir şekilde ayırım yapmadan tüm bölgenin umudu olup haklarını savunacaklarını belirtti.

DENKTAŞ:

DP Lefkoşa İlçe Başkanı Rauf Denktaş ise konuşmasında, sanki yarın seçim varmış gibi toplanan yoğun katılımın kendilerini heyecanlandığını dile getirerek, DP’nin gücünü halktan aldığını söyledi.

Rauf Denktaş, partililer arasındaki birlik ve beraberliğin pekişmesinin kendileri açısından önemli olduğunu söyleyerek, bu teşkilatlarda bugüne kadar emek verenlere teşekkür etti.

DP Lefkoşa İlçe Başkanı ayrıca, bölge halkının da sorularını yanıtlarken, yatırımların artırılarak bölgeye gerekli önemin verilmesi gerektiğine de işaret etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
RSS DİĞER Ana Sayfa HABERLERİ
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner