Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 17 Şubat 2017, Cuma 15:00
Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık17/02/2017 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
Paylaş  
15
19
12
0

ELAM, Derinya ve Aplıç kapılarını da rehin aldı

Rum Bayındırlık Hizmetleri, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’na, 3,9 milyon Euro’luk ödeneğin Meclis tarafından onaylanmaması nedeniyle Derinya Kapısı’ndaki çalışmaların tamamlanamayacağı ve Aplıç Kapısı’yla ilgili sözleşmenin imzalanamayacağını bildirdi.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

KTTO'dan kamu çalışma saatleri ile ilgili açıklama

Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO), kamuda çalışma saatlerinin, özel sektör çalışma saatleri ile uyumlaştırılması gerektiğini savundu.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Madde bağımlılığı yaşı düştü! Uzmanlar, en büyük sorumluluğun ailede olduğunu açıkladı

Uzman Adlî Psikolog Hazar Çoli ve Uzman Adlî ve Klinik Psikolog Ebru Çorbacı, ülkemizde madde kullanımı yaşının düştüğünü kaydederek, çocukların yasa dışı madde kullanımının önlenmesi için anne ve babalara büyük görev düştüğünün altını çizdi.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Asgari ücret saptama komisyonu asgari ücretin 2 bin 20 TL olarak kalmasına karar verdi

Asgari Ücret Saptama Komisyonu, Türk-Sen’in yeni asgari ücrete yaptığı itirazı görüşerek asgari ücretin 2 bin 20 TL olarak kalmasına karar verdi.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

İki komşu belediyenin bayrak direği kavgası

Büyükkonuk Belediyesi ile Mehmetçik Belediyesi arasında facebook hesapları üzerinden başlayan sert tartışma alevleniyor. Bayrak direklerinin tamiratı üzerine başlayan tartışma, karşılıklı beyanlarla devam ediyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Güngördü: "İşim bitmedi, yine adayım"

Girne Belediyesi Başkanı Nidai Güngördü, “Gerek yaptığımız işlerin devamı gerekse yapmak isteyip de henüz yapamadığımız projeleri hayata geçirmek için bir sonraki dönemde Girne Belediye Başkanlığı görevine adayım ve en iyi şekilde hazırlanarak halkın önünde ikinci bir sınava çıkacağım” dedi.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Çocuklar için tehlike çanları çalıyor!

Günümüzün modern hayat tarzı, obeziteye eğilimi attırıyor. Çocuklar, egzersize gittikçe daha az vakit ayırıp televizyon, bilgisayar ve video oyunlarının karşısında daha uzun süreler oturuyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Operatör şirketleri, "Numara Taşınabilirliği" uygulamasından memnun

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Kemal Dürüst, dün yaptığı açıklamada, Bilgi Teknolojileri ve Haberleşme Kurumu (BTHK)’nun  numara taşınabilirliği ile ilgili mevzuat çalışmalarını tamamlandığını, sistemin kurulumu ile ilgili şartnamelerin de hazırlandığını açıkladı.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Müzakerelerde yalan kapısı!

Endişeyle beklenen oldu, müzakere masasında ipler koptu... Rum lider Nikos Anastasidis, müzakere masasında bir kez daha kontrolünü kaybederek diplomatik bir skandalla birlikte büyük bir saygısızlık ve küstahlığa imza attığı gibi bunu bin bir yalanla da süsledi.

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Karaoğlanoğlu'nda yangın

Karaoğlanoğlu’nda Caner Karaova’nın kaldığı iki katlı evde yangın çıktı ve ev  tamamen yandı.

Haberin Devamı İçin Tıklayın


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Kuzey Kıbrıs Arıcılar Birliği Başkanlığına Kırata Kasapoğlu getirildi
Kuzey Kıbrıs Arıcılar Birliği başkanlığına Kırata Kasapoğlu, As Başkanlığına ise Hüseyin Kolozali getirildi.
Turgay Deniz: "Ekonomiyi kayıt altına alma, ülke ekonomisi için elzem bir kon...
Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Turgay Deniz başkanlığında Kıbrıs Türk Ticaret Odası yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
Harmancı: "Belediye sayısı 8'e düşürülmeli"
Aysu Basri’nin Genç TV ekranlarında sunduğu ‘Günün Getirdikleri’ isimli programa telefonla bağlanan LTB Başkanı Harmancı, belediye sayısının 27’den 8’e düşürülmesi gerektiğini belirterek, en az 19 belediyenin ilçe bel...