Ana Sayfa >> KÜLTÜR-SANAT 17 Temmuz 2017, Pazartesi 08:35
Frida Kahlo'yu taklitleriyle andý
Frida Kahlo'yu taklitleriyle andýBrezilyalý fotoðrafçý Camila Fontenele de Miranda, 110’uncu doðum yýldönümünde ünlü ressam Frida Kahlo’yu anmak için 7’den 77’ye farklý yaþ gruplarýndan ve cinsiyetten insanlarý Kahlo kýlýðýnda fotoðrafladý.
Paylaş  
21
37
25
0

Brezilyalý fotoðrafçý Camila Fontenele de Miranda, 110’uncu doðum yýldönümünde ünlü ressam Frida Kahlo’yu anmak için 7’den 77’ye farklý yaþ gruplarýndan ve cinsiyetten insanlarý Kahlo kýlýðýnda fotoðrafladý.

Brezilyalý fotoðrafçý Camila Fontenele de Miranda, efsanevi Meksikalý ressam Frida Kahlo’yu anmak için bir projeye imza attý.

Kendi portrelerini çizmesiyle tanýnan Kahlo’nun kýlýðýna giren kadýn, erkek, çocuk herkesi fotoðrafladý.

Miranda, ünlü ressam hakkýnda, “Frida Kahlo bana hayal etmenin ve güçlü olmanýn mümkün olduðunu gösterdi. Ýçinde çok fazla acý taþýsa da bir umut olarak resimlerinde ve kýyafetlerinde renkleri kullanmaya devam etti” þeklinde konuþtu.


Bu erie Emoji le Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

21 Þubat'ta Bedesten'de Latin konseri var
Estrellas Latinas De Chipre Latin Orkestrasý, 21 Þubat’ta Lefkoþa Bedesten’de halka açýk, ücretsiz konser verecek. Konser saat 20.30’da baþlayacak.
Bir "ölümsüz" eser: "Düþte Umut, Yürekte Sýzý"
Hakan Çakmak’ýn duayen sanatçý Yaþar Ersoy’un hayatýný anlattýðý “Düþte Umut, Yürekte Sýzý” kitabýnýn tanýtýmý Lefkoþa Belediye Tiyatrosu’nda gerçekleþtirildi.Gecede anlamlý ve duygul...
"Maksimum Sanat Minimum Risk Þubat Tatili Sanat Kampý"na katýlanlara katý...
Baþbakanlýk Uyuþturucuyla Mücadele Komisyonu’nun organize ettiði “Maksimum Sanat Minimum Risk Þubat Tatili Sanat Kampý”na katýlan öðrencilere katýlým belgeleri düzenlenen törenle verildi.