Ana Sayfa >> SAĞLIK 10 Ağustos 2017, Perşembe 18:44

Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Topal: "Hastanemizi yıpratmayın"

Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Topal: Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Topal bugün Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisinde olayla ilgili açıklamalarda bulundu.
Paylaş  
32
30
28
0

Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Topal bugün Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisinde olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dr. Hasan Topal şöyle açıklamada bulundu:

“Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan video ve fotoğraflarla ilgili açıklamalarda  bulunmak istiyorum. Acil servisin girişinde güvenlik görevlisi, kayıt memuru ve polis olur doktor ve hemşireler içeride yer alır. O günkü görüntülerde zafiyet güvenlik görevlisi olmamasıdır. Bunun için gerekli soruşturma yapılmıştır ve görevli açığa alınmıştır.

Kamera kayıtları izlendiğinde vatandaş acil servise gelmeden 50 saniye önce güvenlik görevlisi yerinden ayrılmış ve burası tamamen boş değildir. O gün acil serviste 3 doktor görev başındaydı. Biri Cerrah biri Dahiliye Uzmanı biri Pratisyen Hekim olmak üzere 4 hemşire içerideydi. O gün acilde 210 vaka bakıldı.

Gazimağusa Devlet Hastanesi bugüne kadar onlarca binlerce hastayı kurtarmış onurlu ve şerefli bir hastanedir. Hiç kimse istismar ederek ve ön yargılı yaklaşmasın iddia edildiği gibi doktor yok diye bir şey yoktur” (MHA)


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

26 yıldır beynindeki dişle yaşıyor
Sinop'ta bir kişi, doktorların alınmasını sakıncalı bulması nedeniyle 26 yıldır beynindeki dişle yaşamını sürdürüyor.
Savaşan: "Hasta Hakları ve Genel Sağlık Sigortası yasallaşmalı"
Kıbrıs Sağlık Turizmi Konseyi Başkanı Dr. Ahmet Savaşan 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Vajinal estetik operasyonlarının artması üzerine kadınlar için vulva görünüşü...
İngiltere'de genç kadınların, vulvalarının (üreme organlarının dış kısmı) görüntüsünün normal olup olmadığını anlayabilmeleri için yeni bir rehber yayınlandı.