Ana Sayfa >> SAĞLIK 10 Ağustos 2017, Perşembe 18:44
Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Topal: "Hastanemizi yıpratmayın"
Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Topal bugün Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisinde olayla ilgili açıklamalarda bulundu.
Paylaş  
24
23
22
0

Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Topal bugün Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisinde olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dr. Hasan Topal şöyle açıklamada bulundu:

“Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan video ve fotoğraflarla ilgili açıklamalarda  bulunmak istiyorum. Acil servisin girişinde güvenlik görevlisi, kayıt memuru ve polis olur doktor ve hemşireler içeride yer alır. O günkü görüntülerde zafiyet güvenlik görevlisi olmamasıdır. Bunun için gerekli soruşturma yapılmıştır ve görevli açığa alınmıştır.

Kamera kayıtları izlendiğinde vatandaş acil servise gelmeden 50 saniye önce güvenlik görevlisi yerinden ayrılmış ve burası tamamen boş değildir. O gün acil serviste 3 doktor görev başındaydı. Biri Cerrah biri Dahiliye Uzmanı biri Pratisyen Hekim olmak üzere 4 hemşire içerideydi. O gün acilde 210 vaka bakıldı.

Gazimağusa Devlet Hastanesi bugüne kadar onlarca binlerce hastayı kurtarmış onurlu ve şerefli bir hastanedir. Hiç kimse istismar ederek ve ön yargılı yaklaşmasın iddia edildiği gibi doktor yok diye bir şey yoktur” (MHA)


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Gastrit ve mide sorunlarından sonsuza kadar kurtulun!
Midemiz sindirim sürecinin başıdır. Dolayısıyla ona çok iyi bakmalıyız. Mide zarırın hasar görmesiyle gastrit oluşur.
Tuz, biber ve limon ile çözebileceğiniz 9 sağlık problemi
Grip ve enfeksiyon sezonunda kendinizi korumak ve hastalıkları önlemek için ilaçlardan çok doğal yollar bulmak büyük önem taşıyor. Bu yöntem, gribe karşı ilaçlardan daha faydalı olabilir.
Girne'ye yeni hastane yapılıyor
Girne'ye yeni devlet hastanesi yapılıyor. Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Girne'ye yeni hastane haberinin müjdesini ilk kez Kıbrıs Postası ile paylaştı.