Ana Sayfa >> SAĞLIK 10 Ağustos 2017, Perşembe 18:44
Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Topal: "Hastanemizi yıpratmayın"
Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Topal bugün Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisinde olayla ilgili açıklamalarda bulundu.
Paylaş  
16
16
15
0

Gazimağusa Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Topal bugün Gazimağusa Devlet Hastanesi Acil Servisinde olayla ilgili açıklamalarda bulundu.

Dr. Hasan Topal şöyle açıklamada bulundu:

“Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılan video ve fotoğraflarla ilgili açıklamalarda  bulunmak istiyorum. Acil servisin girişinde güvenlik görevlisi, kayıt memuru ve polis olur doktor ve hemşireler içeride yer alır. O günkü görüntülerde zafiyet güvenlik görevlisi olmamasıdır. Bunun için gerekli soruşturma yapılmıştır ve görevli açığa alınmıştır.

Kamera kayıtları izlendiğinde vatandaş acil servise gelmeden 50 saniye önce güvenlik görevlisi yerinden ayrılmış ve burası tamamen boş değildir. O gün acil serviste 3 doktor görev başındaydı. Biri Cerrah biri Dahiliye Uzmanı biri Pratisyen Hekim olmak üzere 4 hemşire içerideydi. O gün acilde 210 vaka bakıldı.

Gazimağusa Devlet Hastanesi bugüne kadar onlarca binlerce hastayı kurtarmış onurlu ve şerefli bir hastanedir. Hiç kimse istismar ederek ve ön yargılı yaklaşmasın iddia edildiği gibi doktor yok diye bir şey yoktur” (MHA)


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Gürkut: "Erken tanı önemli... Kanser tedavi edilebilir bir hastalık"
Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Onkoloji Merkezi’nden Dr. Özlem Gürkut, kanserin tedavi edilebilir bir hastalık olduğunun unutulmaması gerektiğini belirterek erken tanının önemini vurguladı.
Ünlü cerrah Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, KKTC'li hastalarıyla buluştu
Türkiye'nin tanınmış obezite cerrahlarından Prof. Dr. Nurullah Bülbüller, KKTC'li hastalarıyla Lefkoşa’da bir araya geldi.
Uçaner: "Gökhan Bolat'ın sevkinin yapılmadığı şeklindeki ve hastanemizi suçla...
Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Başhekimliği, Gökhan Bolat’ın ölümü hakkında bazı basın yayın organlarında çıkan haberlere açıklık getirdi.