Ana Sayfa >> ADLİ HABERLER 6 Aralık 2017, Çarşamba 12:00
Girne ve Lefkoşa'daki uyuşturucu operasyonunda 3 Kıbrıslı Rum, 1 Suriyeli ve 4 Mısırlı tutuklandı
Girne ve Lefkoşa'daki uyuşturucu operasyonunda 3 Kıbrıslı Rum, 1 Suriyeli ve 4 Mısırlı tutuklandıGirne Narkotik Şubesi’nin gerçekleştirdiği operasyonda 3 Kıbrıslı Rum, 1 Suriyeli ve 4 Mısırlı tutuklandı.
Paylaş  
6
11
5
0

Girne Narkotik Şubesi’nin gerçekleştirdiği operasyonda 3 Kıbrıslı Rum, 1 Suriyeli ve 4 Mısırlı tutuklandı.

Sabah saatlerinde Girne Karaoğlanoğlu’nda düzenlenen operasyonda, 22 yaşındaki A.K.S.M.F.’nin ikametgahında yapılan aramada hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan yaklaşık 2 gram ağırlığında madde ile içerisinde tütünle karışık hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet ucu yanık sarma sigara bulundu.

Yürütülen operasyon çerçevesinde Girne’de başka bir ikametgahta ve Lefkoşa’da iki ayrı ikametgahta ve 26 yaşındaki  C.P.’nin kullanımında olan araçta yapılan aramada hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan yaklaşık 643,5 gram madde, kokain türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan 5 gram madde, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan hassas terazi,  içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan plastik öğütücü, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 3 adet metal öğütücü ile bir adet içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan sarma sigara emare olarak alındı.

Adı edilenler ile mesele ile bağlantısı olan 21 yaşındaki A.S.A.A.,  23 yaşındaki M.A.M.A.S., 21 yaşındaki Y.A.R.A.İ., 21 yaşındaki M.R.B., 22 yaşındaki C.C. ve 22 yaşındaki M.T. tutuklanDI.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Odun sobasına dökülen benzin yangın çıkardı...
Lefkoşa'da evindeki odun sobasını benzin dökerek yakmaya çalışan Ahmet Aktaş'ın oturma odası alevlerin parlaması sonucu yandı.
Bir haftada 363 sürücü süratli araç kullanmaktan rapor edildi
Ülke genelinde polis tarafından 12 – 18 Şubat tarihleri arasında yapılan haftalık rutin trafik kontrollerinde 975 kişi suçlu bulundu.
Son bir haftada trafikteki bilanço: 63 trafik kazası, 26 yaralı…
12 - 18 Şubat tarihlerini kapsayan süre içerisinde, 63 trafik kazası meydana gelirken, bu kazalarda 26 kişi yaralandı.