Ana Sayfa >> GÖNYELİ 21 Mayıs 2017, Pazar 14:08
Gönyeli Belediyesi kente 500 yeni bisiklet kazandırıyor
Gönyeli Belediyesi, kentte bisiklet kültürünü geliştirmek ve sağlıklı yaşam alışkanlığını ileriye taşımak için kente 500 yeni bisiklet kazandırıyor.
Paylaş  
35
42
41
0

Gönyeli Belediyesi “Bisikletli Gönyeli Kampanyası” çerçevesinde, 500 çocuk ve yetişkin bisikletini kentle paylaşıyor

“Bisikletinizin ilk taksiti bizden”

Gönyeli Belediyesi, avantajlı fiyatlarla bisikletlerin 5 taksitte yurttaşlara satılacağını açıklarken, ilk taksitin de belediye tarafından ödeneceğini açıkladı.

Belediyemizi ülkemizin en güçlü yerel yönetimi yaptık. Birlikte daha ileriye yürüyoruz, ne yapmışsak daha iyisini yapacağız, bunun sözünü veriyoruz

Gönyeli Belediyesi, kentte bisiklet kültürünü geliştirmek ve sağlıklı yaşam alışkanlığını ileriye taşımak için kente 500 yeni bisiklet kazandırıyor.

Gönyeli Belediyesi'nden verilen bilgiye göre, çocuk ve yetişkin bisikletleri, kadın ve erkek modelleriyle belediye tarafından avantajlı fiyatlarla satılacak.

“İlk taksiti bizden”

Gönyeli Belediyesi, bisikletlerin 5 taksitte yurttaşlara satılacağını açıklarken, ilk taksitin de belediye tarafından ödeneceğini açıkladı.

Yetişkin bisikletleri, 375 TL’den satışa sunulacak. Bu bisikletlere ilgi duyanlar, Gönyeli Belediyesi’ndeki ‘Başvuru Formu’nu doldurduktan sonra su faturası borcu bulunmadığına dair belge alacak.

Yetişkin bisikletlerinin 75 TL’lik ilk taksitini Gönyeli Belediyesi karşılarken, yurttaşlar geriye kalan 300 TL’yi dört taksitte ödeyebilecek.

Çocuk bisikletleri ise 200 TL’den satışa sunulacak ve ilk taksit olan 40 TL yine Gönyeli Belediyesi tarafından karşılanacak. Çocuk bisikletleri için yurttaşlar geriye kalan 160 TL’yi 4 taksitte ödeyebilecek.

Öncelik, başvuru tarih ve saatine göre ilk gelene ait olacak. Bisikletlerin satış fiyatlarına ayrıca % 16 da KDV de eklenecek.

Benli: Birlikte hep daha ileriye

Bisikleti Gönyeli’de bir yaşam kültürü haline getirmek hedefiyle yola çıktıklarını belirten Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, şunları söyledi:

“Belediyemiz, titiz bir ihale sonrasında çocuklar ve yetişkinler için olabilecek en avantajlı fiyatlarla 500 bisikleti kentimize kazandırmıştır. Belediye meclisimizin ürettiği karar, ilk taksiti belediyemiz tarafından karşılanmak kaydıyla bisikletlerin yurttaşlarımıza kazandırılması yönünde olmuştur. Gönyeli’de hizmet kalitesinin çok daha ileriye taşırken, insanlarımızın sosyal yaşamı ile daha çok bütünleşiyoruz. Pek çok hayalimiz vardı, gerçeğimiz oldu. Belediyemizi ülkemizin en güçlü yerel yönetimi yaptık. Birlikte daha ileriye yürüyoruz, ne yapmışsak daha iyisini yapacağız, bunun sözünü veriyoruz. Gönyeli, bisiklet kültürünü yeniden kazanırken, pek çok dönüşüm projesiyle de ülkemizde örnek olmaya devam edecektir.”


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Gönyeli'de toplu taşımacılığa iki yeni araç
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkede toplu taşımacılık hizmetlerini kesintisiz sürdüren tek belediye olarak insan odaklı yatırımlara yoğunlaştıklarını belirtti, araçlarını yenileyerek daha çağdaş hizmet...
Gönyeli Belediye Başkanı Benli Gönyeli İlkokulu ve Gönyeli Fazıl Plümer Okul ...
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Gönyeli İlkokulu ve Gönyeli Fazıl Plümer Okul Öncesi Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.
Atatürk, Gönyeli'de anıldı
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 79'uncu ölüm yıldönümünde Gönyeli’de de düzenlenen törenle anıldı.