Ana Sayfa >> GÜNEY KIBRIS 17 ubat 2017, Cuma 10:58
Hristodulidis: "Davranýþlarýmýza dikkat etmeliyiz"
Hristodulidis: Anastasiadis’in “bir numaralý adamý” Rum Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis “sorumluluklarýmýzý üstlenmeli, davranýþ ve açýklamalarýmýzda çok dikkatli olmalýyýz” ifadeleri dikkati çekti.
Paylaş  
18
35
15
0

Kýbrýs Postasý

Anastasiadis’in “bir numaralý adamý” Rum Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis “sorumluluklarýmýzý üstlenmeli, davranýþ ve açýklamalarýmýzda çok dikkatli olmalýyýz” ifadeleri dikkati çekti.

 Enosis plesibitinin okullarda anýlmasýný onaylayan Rum meclisinde temsil edilen partilere çaðýrý yaparak “Anastasiadis’e diyalogun devamý için yardýmcý olun” dedi. “Bu tür tepkiler vermemiz yazýktýr.

22 aylýk müzakere sürecinin sonu bu þekilde olamaz’ diyen Rum sözcü, ‘eðer gerçekten Kýbrýs sorununun çözümünü istiyorsak, sorumluluklarýmýzý üstlenmeli, hareketlerimizde ve açýklamalarýmýzda çok dikkatli olmalýyýz’ dedi.


Bu erie Emoji le Tepki Ver
3
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Köfünye'deki sýðýnmacý kampýnda ayaklanma çýktý
Larnaka’ya baðlý “Köfünye”deki (Geçitkale) sýðýnmacý kampýnda dün gece ayaklanma çýktý.
Limasol'da yoðun yaðýþ etkili oldu, araçlar sular altýnda kaldý...
Limasol'da dün yoðun þekilde etkili olan yaðýþ nedeniyle bölge halký maðdur oldu.
Mavroyannis: "Türkiye'nin bu tavrý ile Kýbrýs sorununu çözebilir miyiz,...
Rum tarafýndan, Türkiye’nin Güney Kýbrýs’ýn Doðu Akdeniz’deki tek yanlý faaliyetlerine karþý tavrýnýn, Kýbrýs müzakerelerinin yeniden baþlamasýna ivme katamayacaðý ve Saipem 12000 sondaj gemis...