Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Avrupa Parlamentosu seçimlerinde daha az seçmen sandık başına gitti
banner
banner
banner
banner
banner
Rum Temsilciler Meclisi Başkanı Syllouris, seçimlerde oy kullanma oranının yüksek olmasını diledi
Rum Temsilciler Meclisi Başkanı Syllouris, seçimlerde oy kullanma oranının yüksek olmasını diledi Rum Temsilciler Meclisi Başkanı Demetris Syllouris, bugün adada yapılan Avrupa seçimlerinde oy verenlerin sayısının yüksek olmasını diledi.
Avrupa Seçimleri: Saat 12:00'ye kadar oy kullanma oranı %18
Avrupa Seçimleri: Saat 12:00'ye kadar oy kullanma oranı %18 Bugün yapılan Avrupa Seçimlerinde saat 12’ye kadar toplam 18% seçmen oyunu kullandı.
Lillikas: "Avrupa Parlamentosunda hayatımızı etkileyen kararlar alınıyor"
Lillikas: Avrupa Parlamentosunda hayatımızı etkileyen kararlar alınıyor Rum Vatandaşlar İttifakı Başkanı Yorgos Lillikas, Avrupa Parlamentosunda "hayatımızı etkileyen kararlar alınıyor" dedi ve Kıbrıslılara oy hakkını kullanmaları çağrısı yaptı.
KKTC'de FETÖ operasyonları sürüyor: Tutuklamalar var!
KKTC'de FETÖ operasyonları sürüyor: Tutuklamalar var! KKTC ve Türkiye’nin 12 ilinde düzenlenen FETÖ'nün "askeri yapılanması"na yönelik operasyonda gözaltına alınan 14 zanlıdan 5'i tutuklandı.
Türkiye'de kritik MGK Perşembe toplanıyor: Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ele alınacak
Türkiye'de kritik MGK Perşembe toplanıyor: Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ele alınacak Türkiye Milli Güvenlik Kurulu, Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında 30 Mayıs Perşembe günü toplanacak. Kurulda, Doğu Akdeniz’deki enerji kaynağı arama ve sondaj faaliyetlerine ilişkin uzlaşmazlıklar da ele alınacak.
"Altın Pasaportlar" Moneyval'ın merceğinde
Altın Pasaportlar Moneyval'ın merceğinde Kara Para Aklamaya Karşı Tedbirler ve Terörün Finansmanını Değerlendirme Uzmanlar Komitesi’nin (MONEYVAL), 13-24 Mayıs tarihleri arasında Güney Kıbrıs’ta temaslarda bulunduğu bildirildi.
Kyprianu: "Avrupa'da kendi görüşümüzü ifade etmek önemlidir"
Kyprianu: Avrupa'da kendi görüşümüzü ifade etmek önemlidir AKEL Genel Sekreteri Andros Kyprianu, Avrupa Birliği'nin kendi hayatımızı önemli oranda belirlediğini ve bunun için hem Kıbrıs hem de Avrupa için kendi görüşümüzü ifade etmenin önemli olduğunu söyledi.
Mehmet Birinci: "Pazar günü insanların gündür"
Mehmet Birinci: Pazar günü insanların gündür Kıbrıs Sosyalist Partisi adına Avrupa Parlamentosu seçimlerinde aday olan Mehmet Birinci, "bugün inanların günüdür" dedi.
Anastasiadis: "Seçimlerde oy kullanma, görevimizdir"
Anastasiadis: Seçimlerde oy kullanma, görevimizdir “Kıbrıs Cumhuriyeti” Cumhurbaşkanı Nikos Anastasiadis, Avrupa seçimleri için Limasol'da oy kullandıktan sonra açıklamada bulunarak, "seçimlerde oy kullanma bizim görevimizdir" dedi.
Lefkoşa'da bıçakla yaralama....
Lefkoşa'da bıçakla yaralama.... Lefkoşa’da 29 yaşındaki A.G, misafiri Onur Emre Diker’i bıçakla yaraladı.
Güney Kıbrıs'ta saat 12.00 itibariyle katılım oranı yüzde 19
Güney Kıbrıs'ta saat 12.00 itibariyle katılım oranı yüzde 19 Avrupa Parlamentosu’ndaki 6 sandalyeyi dolduracak milletvekilini belirlemek için Güney Kıbrıs’ta yapılan seçimlere saat 12.00 itibariyle katılımın yüzde 19 olduğu açıklandı.
Şener Levent ile Anastasiadis aynı sandıkta oy kullandı
Şener Levent ile Anastasiadis aynı sandıkta oy kullandı Yasemin Hareketi adaylarından Şener Levent, Anastasiadis ile aynı sandıkta oylarını kullandı.
banner
banner
banner
"Aplıç Kapısı'ndan geçerek, Flasu'da oy kullanılabiliyor"
Aplıç Kapısı'ndan geçerek, Flasu'da oy kullanılabiliyor Sosyal medyadan paylaşım yapan bir vatandaş, Aplıç Kapısı'ndan geçerek, Flasu'da oy kullanılabileceğini ifade etti.
DİSİ Başkanı Neofitou ,Avrupa seçimlerinde oy kullanmanın önemine işaret etti
DİSİ Başkanı Neofitou, Avrupa seçimlerinde oy kullanmanın önemine işaret etti DİSİ Başkanı Averof Neofitou, Avrupa seçimlerinde oy kullanmanın önemine işaret ederek Kıbrıs’ın her zamandan Avrupa’ya ihtiyacı olduğunu söyledi
Kumyalı'daki Ay. Solomoni şapelinin bir kısmının yandığı iddiası
Kumyalı'daki Ay. Solomoni şapelinin bir kısmının yandığı iddiası Karpaz’a bağlı Kumyalı’da (Koma tu Yalu) bölgesinde bulunan Ay.Solomoni şapelinin bir kısmının yandığı iddia edildi.
Çaluda, DAÜ'de açılan müdürlük münhalini eleştirdi
Çaluda, DAÜ'de açılan müdürlük münhalini eleştirdi Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (HÜR-İŞ) Başkanı Ahmet Çaluda, Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde VYK kararı ile 7 Şubat tarihinde alınan müdürlük münhalleri kararının düşündürücü bir şekilde karar tarihinden 3 ay sonra s...
Almanya'dan Kudüs'e yürüyor: Güney Kıbrıs'tan geçecek
Almanya'dan Kudüs'e yürüyor: Güney Kıbrıs'tan geçecek Almanya’dan Kudüs'e yürüyen 65 yaşındaki Scherer, günde 40 kilometre yürüyerek Konya üzerinden Güney Kıbrıs'a oradan da Kudüs'e ulaşmayı hedefliyor.
İngiltere'den Türkiye'ye "üçlü savunma kalkanı"
İngiltere'den Türkiye'ye üçlü savunma kalkanı İngiltere’nin, Güney Kıbrıs’ın sözde “Münhasır Ekonomik Bölgesi” (MEB) içerisindeki faaliyetleri nedeniyle Türkiye’nin herhangi bir siyasi ve mali yaptırıma maruz kalmaması için “üçlü savunma kalkanı” oluşturduğu iddi...
Hristofyas'ın sağlık durumunda iyileşme
Hristofyas'ın sağlık durumunda iyileşme Solunum yetmezliği nedeniyle 20 Mayıs’tan Lefkoşa Rum Genel Hastanesi yoğun bakım servisinde tedavi gören eski Rum Yönetimi Başkanı Dimitris Hristofyas’ın sağlık durumunda iyileşme kaydedilmeye devam ettiği belirtildi...
İYİ Parti Milletvekilinden, Ulaştırma Bakanına 'Adana-KKTC feribotu' sorusu
İYİ Parti Milletvekilinden, Ulaştırma Bakanına 'Adana-KKTC feribotu' sorusu İYİ Parti Adana Milletvekili Koncuk, Türkiye Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan tarafından cevaplandırılmasını istediği soru önergesinde, Adana-KKTC feribot seferleri projesinin neden hayata geçmediğini sordu. Bakan, ...
Sizopoulos: "Avrupa seçimleri Kıbrıs için kritik bir süreçtir"
Sizopoulos: Avrupa seçimleri Kıbrıs için kritik bir süreçtir EDEK Başkanı Marinos Sizopoulos, bugün yapılan Avrupa seçimlerini Kıbrıs için kritik seçimler olarak niteledi.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kızılyürek'ten ilk demeç Kıbrıs Postası'na: Bu ülkenin biriktirdiği akla güveniyorum Kızılyürek'ten ilk demeç Kıbrıs Postası'na: "Bu ülkenin biriktirdiği akla güveniyorum"
AP seçimlerinde milletvekilliğini kazanan Niyazi Kızılyürek, Kıbrıs Postası'na özel beyan verdi.

Kızılyürek Avrupa Parlamentosu'nda

Savaşan: "Turizmde 4.0 devrimi başlatılmalı!"

Trafik Kazalarını Önleme Derneği, "bisiklet" temalı trafi...

Çalık'ın ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapıldı

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Beştepe'den Kıbrıs açıklaması "Beştepe'den Kıbrıs açıklaması"
TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar ile KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile telefonda görüşerek, tebrik etti. Görüşmede, ikili ilişkiler ile Doğu A...

Numan Kurtulmuş: "Türkiye Doğu Akdeniz'de büyük tehditler...

Akdeniz'de orkinos avına "olumsuz hava" molası

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ersin Tatar'ı tel...

KKTC'de FETÖ operasyonları sürüyor: Tutuklamalar var!

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngilizlerin çoğunluğu ülkenin krizde olduğunu düşünüyor İngilizlerin çoğunluğu ülkenin krizde olduğunu düşünüyor
Avrupa Birliği'nden (AB) ayrılık (Brexit) çıkmazındaki İngiltere'de, halkın çoğunluğunun ülkenin kriz durumunda olduğunu düşündüğü ve erken genel seçime gidilmesini istediği belirtildi.

Boris Johnson: "Elbette başbakan adayı olacağım"

Theresa May Brexit'e kurban giden ikinci İngiliz başbakan...

AB'den May'in istifasına ilk tepki

İngiltere Başbakanı Theresa May 7 Haziran'da görevi bırak...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Uçağa geç kalan Meksikalı bakan istifa etti Uçağa geç kalan Meksikalı bakan istifa etti
Meksika Çevre ve Tabii Kaynaklar Bakanı Josefa Gonzalez-Blanco iş seyahatine çıkacağı uçağı yarım saatten fazla bekletmesinin ardından gelen tepkiler üzerine istifa etti.

Tsipras: "Tüm Avrupalı liderler Güney Kıbrıs'ı destekliyo...

Cezayir'de cumhurbaşkanı adayı çıkmadı

Peru'da 7.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Filistin'den "İsrail'i tanımaya devam edemeyiz" açıklamas...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Seyir halindeki araç yandı Seyir halindeki araç yandı
Karaoğlanoğlu'nda Ali Pelevi yönetimindeki bir araç trafikte seyir halindeyken yandı.

Lefkoşa'da bıçakla yaralama....

Lefkoşa'da uyuşturucudan 3 genç tutuklandı

İş kazasında yaralanan Alamin'in kaçak olduğu ortaya çıkt...

Ülkeye tatil amaçlı gelen iş adamını tuzağa düşürüp paras...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın Kıbrıs şubesi Lefkoşa'da hayata geçirildi Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın Kıbrıs şubesi Lefkoşa'da hayata geçirildi
Merkezi İtalya'da bulunan Akdeniz Kadın Uzlaşımcılar Ağı'nın (AKUA'nın) Kıbrıs bacağı için ara bölgede açılış etkinliği düzenlendi.

Girne Özgürada ve Mağusa Kale Lions Kulüpleri yaşlıların ...

Cyprus Honda Club bu yıl Aysel Gürtay Metni için bir aray...

Psikologlar Derneği'nde Genel Kurul yapıldı: Başkan Refia...

Sol Hareket: "Sınırsız, sınıfsız, sömürüsüz ve cinsiyetsi...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
İlim Final Dershanesi KGS-2 sınava katılan öğrencilerinde yüzde 75 başarı elde ettiğini açıkladı İlim Final Dershanesi KGS-2 sınava katılan öğrencilerinde yüzde 75 başarı elde ettiğini açıkladı
2018-2019 Kolejlere Giriş Sınavı 2. Basamak (KGS-2) sonuçlarının ülke genelinde yankıları sürerken İlim Final Dershanesi sınava katılan öğrencilerinde yüzde 75 başarı elde ettiği açıklandı.

LAÜ Giriş ve Burs Sınavı 2 Haziran'da yapılacak

Kolej Giriş Sınavı sonuçları açıklandı

DAÜ PER-SEN, müdürlük münhallerini eleştirdi, sorumlular ...

Ünlü gazeteci Güneri Civaoğlu DAÜ'de Atatürk'ü anlattı

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Tiroid hastalığı, her hastada farklı şiddette belirti ve bulgular gösteriyor "Tiroid hastalığı, her hastada farklı şiddette belirti ve bulgular gösteriyor"
Abdi İbrahim Medikal Direktörü Dr. Recep Erşahin, tiroid hastalığının, her hastada farklı şiddette belirti ve bulgular gösterdiğini bildirdi.

Lefkoşa Devlet Hastanesinde kalp nakli yapılan Veli Çelik...

"Tatlı yedikten sonra diş fırçası yoksa bile en azından s...

Barkod, demans hastalarını korumanın bir yolu olabilir mi...

Hipertansiyondan korunmak için yaşam tarzının değiştirilm...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Postası döviz kurlarının 1 haftalık değerlendirmesini yaptı: Rekor Euro'da Kıbrıs Postası döviz kurlarının 1 haftalık değerlendirmesini yaptı: Rekor Euro'da
Döviz kurlarındaki yükseliş devam ediyor. Sterlin bir haftada, yüzde 0.78, ABD Doları yüzde 0.99, Euro ise, 1.18 yükseldi.

MÜNHAL: Ulusal Birlik Partisi muhasebe elemanı arıyor!

"CDS 515: Türkiye'nin risk primi, Güney Afrika, Brezilya ...

İktisatbank Günlük Piyasa Analizi: "Çanlar kimin için çal...

IMF kendi içinde yapılanmaya gidiyor

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
UKÜ Bauhaus Kampüste Temalı Fotoğraf Yarışması'nı kazananlar belli oldu UKÜ "Bauhaus Kampüste" Temalı Fotoğraf Yarışması'nı kazananlar belli oldu
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (GSTMF) tarafından Bauhaus’un 100. yıl kapsamında düzenlenen “Bauhaus Kampüste” temalı Fotoğraf Yarışması sonuçları açıklandı.

GAÜ öğrencilerinden, öğrenim teknolojileri ve materyal se...

Hala Sultan Kitap Günleri yarın başlıyor

Verve ve Rolling Stones arasındaki 'Bitter Sweet Symphony...

"İkinci Cadde'nin Mahkumu" Mesarya'da sahnelenecek

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ruslar Mayıs'ta Kıbrıs ve Türkiye'yi tercih etti Ruslar Mayıs'ta Kıbrıs ve Türkiye'yi tercih etti
Rusya Tur Operatörleri Birliği Genel Müdürü Lomidze, sona eren uzun Mayıs tatilinde Rus turistler arasında en popüler istikametlerin Rusya, Türkiye ve Kıbrıs olduğunu açıkladı.

"Otellerin Nisan ayında doluluk oranı yüzde 51"

Ataoğlu: "Ülkenin önde gelen sektörü olan turizm geçtiğim...

Gazimağusa ve Girne'de 'Turizm Şöleni' düzenleniyor

TÜRSAB Başkanı: "KKTC'ye talep geçen yıllara oranla daha ...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül Property NC Awards'tan Kıbrıs Town Houses'a 11 ödül
Property NC Awards 2019 gecesinden 11 ödülle ayrılan Kıbrıs Developments, başarılarını ödülle taçlandırarak projelerini gururla tescilledi.

NorthernLand Construction yatırıma hem de ödüle doymuyor

Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Karting sezonu açıldı Karting sezonu açıldı
2019 Kuzey Kıbrıs ROK Cup Karting şampiyonası’nda sezon, bugün Cemsa Sporting Center’de yapılacak yarış ile başladı.

Antrenörler Derneği yılın başarılı antrenörlerini ödüllen...

Hentbolda play-off ve ön eleme maçları nefes kesti

NBA'de yılın 5'i açıklandı

Fransa Açık'ta kuralar çekildi

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özersay'a CTP'den yaylım ateşi Özersay'a CTP'den yaylım ateşi
Milletvekillerinin sert açıklamaları #gözdenkaçmadı

Akıncı çiftinin kahve keyfi...

Bir gazeteciye doğum gününde verilebilecek en güzel hediy...

HP'den Erhürman'a sert tepki: Bildiği varsa istifa etseyd...

Serdar Denktaş söylemlerini sertleştirdi: Alınan talimat ...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 70/2019

Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Avrupa Parlamentosu seçimlerinde daha az seçmen sandık başına gitti Avrupa Parlamentosu seçimlerinde daha az seçmen sandık başına gitti
Rum Seçim Dairesi Müdür Kypros Kyprianou, Kıbrıs’ta bugün yapılan Avrupa Parlamentosu seçimlerinde oy kullanma oranının %42,8 olduğunu bildirdi; bu oranın 2014 Avrupa Parlamentosu seçimlerindeki oy oranından %1,17 daha az olduğunu belirt...

Güney Kıbrıs televizyonları Avrupa Parlamentosu seçimleri...

Avrupa Parlamentosu seçimleri için oy verme işlemi saat 1...

Kyprianou: "Seçim merkezleri yerel saatle 18.00'de kapand...

Vassiliou: "Biz Kıbrıslıyız, Avrupa Birliği'nin üyeleriyi...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Eşref Kolçak yaşamını yitirdi Eşref Kolçak yaşamını yitirdi
Usta sinema sanatçısı 92 yaşındaki Eşref Kolçak’tan acı haber geldi. Usta sanatçının hayatını kaybettiği bildirildi.

Güney Kıbrıs Eurovision'da 15'inci oldu

Deniz Akkaya'nın annesi hayatını kaybetti

Ahmet Kural'a 16 ay hapis cezası!

Çocuk yıldız Mya- Lecia Naylor hayatını kaybetti

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder? Meditasyon, cinsel hayatınıza nasıl etki eder?
Meditasyonun sayısız faydaları olduğunu artık hepimiz biliyoruz. İş hayatından özel yaşama, ruh halinden hayata bakış açısına kadar pek çok alanda bize iyi gelen meditasyon hakkında çok merak edilen bir konudan bahsedeceğiz bugün; medita...

Erkekleri hayata bağlayan şeylerden biri: "Göğüs dikizlem...

Güzellik sektörü Matrix'le fark yarattı

Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sev...

Egzamadan korunmak için 12 önlem

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Kıbrıslı Türk oyuncunun 'bayvan'lı skeci tam not aldı Kıbrıslı Türk oyuncunun 'bayvan'lı skeci tam not aldı
BKM imzasıyla televizyon ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show'daki 'Aileler Yarışıyor' skecinde rol alan Kıbrıslı Türk Berkay Tulumbacı, hem seyirciden hem de TV başındaki izleyiciden büyük alkış topladı. Tulumbacı'nın rol aldığı s...

Ünlü şarkıcı KKTC'ye gelirken havalimanında gözaltına alı...

Efsane futbolcu Maradona tutuklandı

Şener Gücel'den örnek davranış

Bilim onayladı: Köpekler kötü insanları fark ediyor 

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Akdeniz zeytin hasadında milyonlarca kuş ölüyor Akdeniz zeytin hasadında milyonlarca kuş ölüyor
Araştırmacılar, Akdeniz ülkelerinde gece yapılan zeytin hasadı sırasında her yıl milyonlarca ötücü kuşun hasat makinesi tarafından yutulduğunu söyledi.

Çevre Koruma Vakfı'ndan 'yılan' açıklaması: "Gufi (engere...

"Akdeniz'in tabanı adeta plastikle kaplı"

180 yıllık meşe ağacını söken çifte 586 bin dolar ceza

Çevre Mühendisi Nilden Erhürman, "İklim Değişikliği'nin N...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Nükleer ve kimyasal tehditler insansız araçla tespit edilecek Nükleer ve kimyasal tehditler insansız araçla tespit edilecek
Türk savunma sanayisinde insan hayatını tehdit eden kimyasal, biyolojik, radyolojik ve nükleer (KBRN) risklerin tespiti ve koruyucu tedbirlerin hızla alınmasına yönelik milli bir sistem geliştirildi.

Huawei'den 'işletim sistemi' atağı: "İşletim sistemimiz 2...

Facebook'tan 2 milyarın üzerinde sahte hesap silindi

Huawei telefonu olanlar Google'ın kararından nasıl etkile...

ABD, 'Huawei' kararını erteledi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

En Çok Okunan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok Yorumlanan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok kim gündem oldu
Haftalık
Aylık
Tümü
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 6.07 6.08
GBP 7.68 7.72
EUR 6.79 6.80
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları