Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Özçınar, Güneşköy ve Aydınköy'ü ziyaret etti

SON DAKİKA
Yüksel: "İş kazalarının % 98'i önlenebilir" Prag'tan havalanan ambulans uçak Ercan'a doğrudan uçuş yaptı F-35 teslimatına Kıbrıs gerekçeli 'durdurun' engeli Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına Bellapais'te piyano konseri Neofitu, ABD temasları ve Kıbrıs sorununa ilişkin görüşlerini açıkladı Prodromu, Guterres'in raporunu yorumladı Ramazan Bayramı'nın bugün üçüncü ve son günü Bugün Babalar Günü... Babalarımızın ve bizim en özel günümüz Türkiye'deki seçim için KKTC'de oy verme işlemleri dün başladı Cumhuriyet Meclisi yarın toplanacak Güzelyurt- Kalkanlı anayolu üzerinde trafik kazası... Bir kişi ağır yaralı
banner
banner
banner
banner
banner
Denktaş: "Sürdürülemeyecek belediyelerin başkanlarının yerine kayyum atanmasını gündeme almak zorundayız"
Denktaş: Sürdürülemeyecek belediyelerin başkanlarının yerine kayyum atanmasını gündeme almak zorundayız Maliye Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, ülke gündemini Kıbrıs Postası TV’ye değerlendirdi.
Mağusa'da yine demir sopalar konuştu
Mağusa'da yine demir sopalar konuştu Mağusa'da trafik konusu yüzünden yolda başlayıp Barış Motors isimli iş yerine taşınan 2 grup arasındaki kavgada kan aktı.
1. Çocuk Sirki, Ercan Yonca Kavşağı yakınlarında yarın gösterilerine başlıyor
1. Çocuk Sirki, Ercan Yonca Kavşağı yakınlarında yarın gösterilerine başlıyor “Kid Circus” adlı çocuk sirki, yarından itibaren Ercan Havalimanı Yonca Kavşağı civarında kuracağı çadırda gösterilerine başlıyor.
Dr Fazıl Küçük Vakfı, Anıttepe’deki olumsuzluklar yaşandığını belirtip ilgili yasanın uygulanmasını istedi
Dr Fazıl Küçük Vakfı, Anıttepe'deki olumsuzluklar yaşandığını belirtip ilgili yasanın uygulanmasını istedi Dr. Fazıl Küçük Vakfı, Kıbrıs Türk Halkının Varoluş Lideri Dr. Fazıl Küçük’ün Anıtetepe’deki anıt mezarı ile ilgili olumsuzluklar yaşandığını belirterek, Dr. Fazıl Küçük Anısını Yaşatma Yasası’ndaki yasa maddelerinin ...
Özçınar: "Bu kent herşeye değer"
Özçınar: Bu kent herşeye değer 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala UBP Güzelyurt Adayları seçim çalışmaları çerçevesinde dün akşam Güneşköy ve Aydınköy halkıyla buluştu. Meclis üyesi adayları köy halkına tanıtıldı...
ABD Büyükelçisi Doherty, Peace Players’in yaz kampını ziyaret etti
ABD Büyükelçisi Doherty, Peace Players'in yaz kampını ziyaret etti ABD’nin Güney Kıbrıs Büyükelçisi Kathleen Doherty, iki toplumlu basketbol takımı Peace Players’in (Barış Oyuncuları) Limasol’a bağlı Agros köyündeki yaz kampını ziyaret etti.
"Lefkoşa Terminali'ne çağdaş düzenleme gelecek"
Lefkoşa Terminali'ne çağdaş düzenleme gelecek Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Belediye Başkan adayı Mehmet HarmancıLefkoşa Terminalinin artık miadını doldurduğuna işaret ederek, Kamu Araçları İşletmecileri Birliği ve bura...
Uluçay, emekliye ayrılacak olan müsteşar Havutçu’yu kabul etti
Uluçay, emekliye ayrılacak olan müsteşar Havutçu'yu kabul etti Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, kısa bir süre sonra emekliliğe ayrılacak olan Maliye Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Havutçu’yu kabul etti.
Satır Döner'e "gayrısıhhi ortamda çalışılması" nedeniyle para cezası
Satır Döner'e gayrısıhhi ortamda çalışılması nedeniyle para cezası Lefkoşa Türk Belediyesi Halk Sağlığı Şubesi, Lefkoşalıların sağlığı için iş yerlerine yönelik denetimlerine devam ediyor.
“Söz’ün son kadını: Bedia Hanım” belgeselinin galası yapıldı
Söz'ün son kadını: Bedia Hanım belgeselinin galası yapıldı Kıbrıs’ın ilk kadın gazetecilerinden Bedia Okan’ın yaşam öyküsünü anlatan belgeselin galası yapıldı.
Facebook'ta "paralı" dönem
Facebook'ta paralı dönem Mark Zuckerberg’in yıllardır övündüğü ve sürekli ücretsiz kalacağını söylediği Sosyal medya devi Facebook’ta paralı dönem başlıyor.
Türkiye'deki seçimler... Yurt dışında 12 temsilcilikte kullanılan oylar Türkiye'ye gönderildi
Türkiye'deki seçimler... Yurt dışında 12 temsilcilikte kullanılan oylar Türkiye'ye gönderildi Türkiye'de 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi için 12 temsilcilikte kullanılan oylar, diplomatik torbalar içinde Köln'den uçakla Türkiye'ye gönderildi.
banner
banner
banner
banner
IMF,Arjantin'e 50 milyar dolar kredi verilmesini onayladı
IMF,Arjantin'e 50 milyar dolar kredi verilmesini onayladı Uluslararası Para Fonu (IMF), Arjantin'e 50 milyar dolar borç verilmesini öngören 3 yıllık stand-by anlaşmasının resmen onaylandığını bildirdi.
Derinya otoparkı ve sınır kapısı için ihaleye çıkıldı
Derinya otoparkı ve sınır kapısı için ihaleye çıkıldı Derinya bölgesine açılacak kapının park yeri, karakol ve benzeri bina yapımıyla yol, telekomünikasyon ve su altyapısı için ihaleye çıkıldı.
Silluris arabulucu oldu, Kürt aile eylemine ara verdi
Silluris arabulucu oldu, Kürt aile eylemine ara verdi Rum Başkanlık Sarayı ve İçişleri Bakanlığı önünde 15 aydır gerek çadır kurarak, gerekse sandalyelerle eylem yapan Suriyeli Kürt mülteci ailesinin, Rum Meclis Başkanı Dimitris Şilluris’in arabuluculuk vaadi üzerine eyl...
Polis iki ayrı olayda, silah taşıyan ve tasarrufunda tabanca bulunduran iki kişiyi tutukladı
Polis iki ayrı olayda, silah taşıyan ve tasarrufunda tabanca bulunduran iki kişiyi tutukladı Rum polisinin iki ayrı olayda, aracında G 3 askeri tüfek ve 200 mermi bulunduran 22 yaşındaki bir genç ile evinde hava tabancası bulunduran 52 yaşındaki bir kişiyi tutukladığı belirtildi.
KTOEÖS Başkanı Eylem’den çağrı: “Çocukları okulsuz ve kitapsız bırakmayalım”
KTOEÖS Başkanı Eylem'den çağrı: Çocukları okulsuz ve kitapsız bırakmayalım Kıbrıs Türk Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) Genel Başkanı Selma Eylem toplumun tüm kesimlerini harekete geçmeye çağırarak, “Çocuklarımız okulsuz ve kitapsız kalmasın” dedi.
DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi "1. Dönem Mezunları Hekimlik Andı Töreni” düzenledi
DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi 1. Dönem Mezunları Hekimlik Andı Töreni düzenledi Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından ortak yürütülen Uluslararası Tıp Programı ilk mezunlarını verdi.
Sertoğlu, Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği’ni ziyaret etti
Sertoğlu, Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği'ni ziyaret etti UBP Lefkoşa Belediye Başkan adayı Hasan Sertoğlu, sivil toplum örgütlerine ziyaretleri çerçevesinde Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği’ni ziyaret etti.
Hakan Çakmak yarın anılıyor
Hakan Çakmak yarın anılıyor Gazeteci ve televizyon programcısı Hakan Çakmak, ölümünün birinci yıldönümünde yarın anılıyor.
Akıncı’dan gençlere: “Makamlar geçici, toplumlarınızda iz bırakacak olan yaptıklarınız her zaman kalıcıdır”
Akıncı'dan gençlere: Makamlar geçici, toplumlarınızda iz bırakacak olan yaptıklarınız her zaman kalıcıdır Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, makamların geçici, topluma iz bırakacak etkilerin her zaman kalıcı olduğunu belirterek, gençlere, “Ne olduğunuz, ne olacağınız değil, esas önemli olan olduğunuz yerde ne yaptığınız ne yap...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Güney'de ilerleyen yangının KKTC'ye sıçrama ihtimaline karşı tedbir Güney'de ilerleyen yangının KKTC'ye sıçrama ihtimaline karşı tedbir
Güney Kıbrıs'ın Pirgo köyünde başlayan yangın geniş bir alana yayıldı.

Yataklı Tedavi Kurumları Yasa Tasarısı'na komitede oybirl...

Zümrütköy bölgesinde yarın elektrik kesik

Bağımsızlık Yolu, siyasi parti olma başvurusunu gerçekleş...

KKTC, Pazar günü sandık başında... YSK, seçim yasaklarını...

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Dünyanın en büyük inşaat gemisi 3. Kez İstanbul Boğazı'ndan geçiyor Dünyanın en büyük inşaat gemisi 3. Kez İstanbul Boğazı'ndan geçiyor
TürkAkım Doğalgaz Boru Hattı'nın derin sulardaki kısmını döşeme görevini üstlenen Pioneering Spirit gemisi, üçüncü kez İstanbul Boğazı'ndan geçiyor.

Türkiye'deki seçimler... Yurt dışında 12 temsilcilikte ku...

Tutuklanan kepçe operatörü: "O köpeğe ben zarar vermedim"

Türkiye'de köpek şoku atlatılamadan bu kez de ayakları ke...

ABD'li milyarder Soros: "Türkiye'nin Kıbrıs'taki varlığı ...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İngiltere'de sağlık skandalı: 456 hasta yanlış ağrı kesiciden öldü İngiltere'de sağlık skandalı: 456 hasta yanlış ağrı kesiciden öldü
İngiltere'nin Porthsmouth kentindeki Gosport hastanesinde 1989-2000 yılları arasında meydana gelen 833 şüpheli ölümü araştırmak için kurulan bağımsız komisyon, 456 hastanın verilen aşırı miktarda ağrı kesiciden öldüğünü açıkladı.

İngiltere'deki Rumlar, KKTC'ye doğrudan uçuşların destekl...

Avam Kamarası'ndan Brexit Yasası'na onay: "Kritik bir adı...

Liverpool'da sarhoşken evsizin üzerine idrarını yapan kiş...

Brexit Bakanı: "Kıbrıslılar Britanya'da isteniyor"

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Avrupa Parlamentosu'ndan internete sınırlama Avrupa Parlamentosu'ndan internete sınırlama
Avrupa Parlamentosu (AP) Hukuk İşleri Komitesi, Google, Facebook, Twitter ve Microsoft gibi internet platformlarının çeşitli tedbirler ve filtreler uygulayarak kullanıcıların telif hakları yasalarıyla korunan ürünleri yüklemelerini engel...

İtalya'dan AB'nin göç ve sığınmacı politikasına hayır

IMF,Arjantin'e 50 milyar dolar kredi verilmesini onayladı

Endonezya'daki tekne kazasında kayıp sayısı 192'ye yüksel...

Kolombiya'da "yolsuzluk karşıtı referandum"

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Mağusa'da yine demir sopalar konuştu Mağusa'da yine demir sopalar konuştu
Mağusa'da trafik konusu yüzünden yolda başlayıp Barış Motors isimli iş yerine taşınan 2 grup arasındaki kavgada kan aktı.

DAÜ Mezuinyet Töreni'nde ilginç olay! İstiklal Marşı'nda ...

35 yaşındaki Gürcüoğlu, inşaatta rahatsızlanarak hayatını...

Kameraya aldırış etmeden ateşe verdi

Mağusa'nın sevilen mekanı David People kundaklandı

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Kuir aktivisti Paşa: Belediyelerde LGBTI+ farkındalığı artıyor Kuir aktivisti Paşa: "Belediyelerde LGBTI+ farkındalığı artıyor"
Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşam süren LGBTI+’lar halen çalışma, sağlık, barınma ve ulaşım alanlarında ayrımcılığa maruz kalıyor.

Uluboy: "Çocuklarınızı bu haberlerden ve yorumlardan uzak...

"Umut Tenekeleri Projesi" kapanış etkinliği cuma günü yap...

LAÜ öğrencilerinden Anneler Günü'nde huzurevine ziyaret

Engelliler artık saatlerce hastane koridorlarında bekleme...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
Sınavla ilgili olumsuz konuşmalardan uzak durun! Sınavla ilgili olumsuz konuşmalardan uzak durun!
Üniversite sınavlarına sayılı günler kaldı. Heyecanı giderek artan adayların, bu süreçte sakinliğini koruması büyük önem taşıyor.

ABD Büyükelçisi Doherty, Peace Players'in yaz kampını ziy...

KTOEÖS Başkanı Eylem'den çağrı: "Çocukları okulsuz ve kit...

DAÜ Dr. Fazıl Küçük Tıp Fakültesi "1. Dönem Mezunları Hek...

Akıncı'dan gençlere: "Makamlar geçici, toplumlarınızda iz...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Yaz sıcağında migren ataklarına karşı 10 öneri Yaz sıcağında migren ataklarına karşı 10 öneri
Çalışmalar, diğer mevsimlerle karşılaştırıldığında migren ataklarının yazın arttığını gösteriyor. Buna göre; sıcaklıktaki her 5 santigrat yükseliş migren atağının gelişme riskini yüzde 7,5 oranında artırıyor.

Kahveden insülin üreten implant

Vodafone Telsim kadın çalışanları, kadın sağlığı anketine...

Evlilik kalp hastalığı ve felç riskini azaltabiliyor

Lohusalık dönemini rahat geçirmek için bunlara dikkat!

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
KTTO'nun yayın organı Ekonomi çıktı KTTO'nun yayın organı "Ekonomi" çıktı
Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın (KTTO) yayın organı “Ekonomi”, uzun bir aradan sonra yeniden e farklı bir formatla yayınlandı.

Yüksek Planlama Kurulu'na Denktaş, Atakan ve Nami görevle...

Dolar kuru bugün ne kadar?

Güney Kıbrıs'ta Mayıs ayında enflasyon arttı

Saat başı işgücü maliyeti 2018'in ilk çeyreğinde yüzde 2,...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Söz'ün son kadını: Bedia Hanım belgeselinin galası yapıldı "Söz'ün son kadını: Bedia Hanım" belgeselinin galası yapıldı
Kıbrıs’ın ilk kadın gazetecilerinden Bedia Okan’ın yaşam öyküsünü anlatan belgeselin galası yapıldı.

"Genç Sanatçılar Resim Yarışması 2018"in sonuçları açıkla...

"Kıbrıs'ta Spor" temalı 3. Fotoğraf Yarışması başvuruları...

V. Uluslararası Kaşgarlı Mahmut Hikaye Yarışması KKTC'de ...

"Çi - Yaşam Enerjisi" tanıtımı perşembe günü Art Rooms'da...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Rehberler Birliği: Turizm paydaşlarının birlikte hareket etmesi gerekiyor Rehberler Birliği: "Turizm paydaşlarının birlikte hareket etmesi gerekiyor"
Turizm Bakanlığı ve Kıbrıs Türk Seyahat Acentaları Birliği’nin rehberleri ilgilendiren yasal değişikliğini geçen hafta Meclis önünde düzenlenen eylemle protesto eden Rehberler Birliği, konuyla ilgili 13 Haziran’da (dün) gerçekleştirilmes...

Rehberlerden sert tepki: "Hakkımızı yedirmeyiz, kimse biz...

Özboğaç, Güney'de yer alan haberi değerlendirdi: "Bizdeki...

Ataoğlu: "Girne-Alanya gemi seferleri başladı... Alterna...

Ataoğlu, Eko Turizmci Zekai Altan ile Gülay Komili'yi kab...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış... Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...
Salı günü RICS şirketi tarafından (Royal Institution of Chartered Surveyors) basına verilen 33. Gayrimenkul Fiyat Endeksine göre, 2017 yılın dördüncü çeyreğinde ev ve daire fiyatlarında bir artış kaydedildi.

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

Dengiz Kürşat'tan "uydu ofisi" atılımı

"Yapıcılıktan Müteahhitliğe" belgeseli galası yapıldı

Kıbrıs Town Houses kapılarını açtı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Portekiz 3 puanı Ronaldo'nun golüyle aldı, Fas Dünya Kupası'ndan elendi Portekiz 3 puanı Ronaldo'nun golüyle aldı, Fas Dünya Kupası'ndan elendi
Rusya'da devam eden 2018 FIFA Dünya Kupası'nda B Grubu ikinci maçında Portekiz, Fas'ı Ronaldo'nun 4. dakikada gelen golüyle 1-0 mağlup etti. Ronaldo, Avrupa'daki ülkelerin milli takımları baz alındığında en golcü oyuncu unvanının da sahi...

Okçuluk sezonunun ilk açık alan yarışması gerçekleşti

Milli atlet Yiğitcan Hekimoğlu rekorlarla adaya döndü

Fenerbahçe, Aykut Kocaman'la yollarını ayırdı

Güney Kore teknik direktörü: "Rakiplerimizin kafasını kar...

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Serdar Denktaş'tan Eğitim Bakanı'na şok tepki Serdar Denktaş'tan Eğitim Bakanı'na şok tepki
Denktaş'ın Hala Sultan açıklaması #gözdenkaçmadı
 

Denktaş'tan dikkat çeken destek

Ulaştırmaya yeni logo

İşte TKP'nin efsane kadrosu...

Soyer'den siyasete ilginç gönderme

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Moda'da Elbise Modellerinin Önemi Moda'da Elbise Modellerinin Önemi
Yeni akımlar, yeni gündemler her daim kadınların elbise seçimlerini etkilemiştir. Bunun sayısız örneği geçmişte vardır.

PGT Yöntemi ile Cinsiyet Tayini

Tesettür Kombinde Şal Seçimleri

Sigara Bağımlılığınızdan Kurtulun

BES

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Silluris arabulucu oldu, Kürt aile eylemine ara verdi Silluris arabulucu oldu, Kürt aile eylemine ara verdi
Rum Başkanlık Sarayı ve İçişleri Bakanlığı önünde 15 aydır gerek çadır kurarak, gerekse sandalyelerle eylem yapan Suriyeli Kürt mülteci ailesinin, Rum Meclis Başkanı Dimitris Şilluris’in arabuluculuk vaadi üzerine eylemlerine ara verdiği...

GEK'ten ortak sözlük konusunda yeni açıklama…

Polis iki ayrı olayda, silah taşıyan ve tasarrufunda taba...

Rum Dışişleri Bakanlığı ile teknik komiteler arasındaki b...

Güney Kıbrıs'ta trafik kazaları sonucu ölümler 2017'de %1...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Mabel Matiz, yeni albümü Mayayı sevenleriyle buluşturdu Mabel Matiz, yeni albümü "Maya"yı sevenleriyle buluşturdu
Mabel Matiz, annesinin ismini taşıyan Maya albümünün lansman partisini gerçekleştirdi.

Demet Akalın'a 'mülteci' davası

Ünlü rapçi Ezhel beraat etti

Amerikalı şarkıcı silahlı saldırıda yaşamını yitirdi

Adriana zorladı!

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Düğün makyajında yapılması ve yapılmaması gereken 10 detay Düğün makyajında yapılması ve yapılmaması gereken 10 detay
Düğün sezonu gelmişken herkesin ve en çok da gelinlerin aklında benzer soru işaretleri döner durur.

Kaşlarınız seyrekse bu yöntemleri mutlaka deneyin

Market şampuanı devri sona erdi: Kişiye özel şampuan moda...

Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo ve...

Maskara sürerken sıklıkla yapılan hatalar

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Öleceğini bilmek insanı nasıl değiştirir? Öleceğini bilmek insanı nasıl değiştirir?
Bu ihtimal insanda en iyi ya da en kötü özellikleri ortaya çıkarabilir, ama kesin olan, her şeyi değiştireceğidir.

Altın Kadeh Meyhaneleri dopdolu eğlencesi ile Girne'de

Çocuklarınızla LGBTİQ hakkında konuşmanın yolları

Zihin ve beden bütünlüğü için: Yoga

Kıbrıs Town Houses'da yeni nesil güllaç

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Plastiğe bağımlı hale gelmemizin sekiz nedeni Plastiğe bağımlı hale gelmemizin sekiz nedeni
Plastiği hala muhteşem bir madde olarak mı görüyoruz?

Antarktika'daki erime alarm seviyesinde

Çevre Koruma Dairesi atık pil toplama kutularının dağıtım...

Ukrayna'da inek sütünde Çernobil nükleer faciasının izine...

Daha yaşanabilir bir dünya için alabileceğiniz 10 su tasa...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Alkol neden kadını erkeklerden daha fazla etkiliyor? Alkol neden kadını erkeklerden daha fazla etkiliyor?
Kadınlarda alkol bağımlılığı giderek artıyor. Ancak alkol bağımlısı kadınların özel ihtiyaçları bugüne dek tıpta göz ardı edildi.

Uzak gezegenlerin ayları hayat barındırabilir

1970'lerden beri IQ skorlarında düşüş belirlendi

Facebook'ta "paralı" dönem

IGTV ile Instagram'a bir saatlik video özelliği geliyor

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif
GAÜ Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi ünlü gurme Mustafa Şah yılbaşı sofraları için üç farklı hindi yemeği tarifi verdi.

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Elle yemek yemenin faydaları

En Çok Okunan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok Yorumlanan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok kim gündem oldu
Haftalık
Aylık
Tümü
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.7125 4.7905
GBP 6.2425 6.3335
EUR 5.4830 5.5490
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları