Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Gökhan Altıner yazdı: Başbakan: Karaokçu'ya sahip çıkılmalı

SON DAKİKA
Markulli: "Akıncı ile konuşmamak yanlış" Cumhuriyet Meclisi'ni temsilen üç milletvekili "Kıbrıs Kolaylaştırıcılar Grubu" toplantısına katıldı Lefkoşa'da yarın 6 saatlik elektrik kesintisi yapılacak KTÖS: "Okullarımızı 'IMAGINE' eğitim programına katılmaya davet ediyoruz" Anastasiadis: "Önümüzdeki günlerde BM'nin Kıbrıs sorununda yeni çabasına şahit olacağız" Sağlık Bakanı Besim: "Gastroenteroloji alanında eksiğimiz var" Fiyatlar uçtu, vatandaş isyanda: "Pahalılık bizi öldürüyor" 6 adet yaban tavşanına el konuldu 43 öğrenciyi taşıyan otobüs kaza yaptı! Karanfiloğlu: "Zeytinyağı plastik değil cam şişelerde muhafaza edilmeli, ışık almamalı" KKTC'de "1. ASELSAN Akademi Çalıştayı"... "Kıbrıs İleri Araştırma Merkezi" kuruluyor Savaşan: "Kansere göğüs germeliyiz!" Uyuşturucudan iki kişi tutuklandı Lefkoşa'da bir iş yerinden giyim eşyaları çalan kişi tutuklandı Başkasının kimliğiyle Ercan'dan çıkmak isteyen kişiler tutuklandı Cumhuriyet Meclisi genel kurulu yarın toplanacak Töre: "Federasyon 'gevşek mi olsun merkezi yanı güçlü mü olsun' tartışmaları yeni Akritas Planı" Atun: "Halkın refahını yükselteceğiz" Nami: "Elektrik ve doğal gazda işbirliği çağrımıza olumlu yanıt alamadık"
banner
banner
banner
banner
AB liderleri, Brexit efkarından kendilerini biraya vurdu
AB liderleri, Brexit efkarından kendilerini biraya vurdu İngiltere 29 Mart'ta AB'den nihai olarak çıkacak, ama hala ortada nihai anlaşma yok. Dün ilerleme kaydedemeyen AB liderleri, akşam soluğu barda aldı. Bir müdavimin Brexit'i sorması üzerine Merkel "Lütfen gecemizi mahv...
TC Merkez Bankası'nın enflasyon beklentisi yüzde 24.22'ye yükseldi
TC Merkez Bankası'nın enflasyon beklentisi yüzde 24.22'ye yükseldi Türkiye Merkez Bankası Beklenti Anketi'nde yılsonu TÜFE beklentisi yüzde 24.22'ye yükseldi. Büyüme beklentisi bir önceki anket dönemine göre azalarak yüzde 3.4'ten yüzde 3.2'ye indi.
KTAMS'tan kadın üyelerine meme kanserinde farkındalık semineri
KTAMS'tan kadın üyelerine meme kanserinde farkındalık semineri Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası, kadın üyeleri için uzman eşliğinde meme kanserinde farkındalık semineri düzenledi.
Papa Francis: "Resmi davet gelirse Kuzey Kore'ye giderim"
Papa Francis: Resmi davet gelirse Kuzey Kore'ye giderim Katoliklerin dini lideri Papa Francis resmi davet gelmesi halinde Kuzey Kore'yi ziyaret edebileceğini söyledi.
Banksy: "Kendini parçalayan resim planladığımız gibi olmadı"
Banksy: Kendini parçalayan resim planladığımız gibi olmadı Banksy, geçen hafta açık artırmada 860 bin sterline satıldıktan sonra kendini parçalayan eserinin planladıkları gibi parçalanmadığını açıkladı.
ABD askerleri Trump yönetiminde savaş ihtimalini yakın görüyor
ABD askerleri Trump yönetiminde savaş ihtimalini yakın görüyor ABD askeri personelinin yüzde 46'sı ülkenin 1 yıl içinde büyük bir savaşa girebileceğini düşünüyor.
Japonya'dan Rusya'ya protesto notası
Japonya'dan Rusya'ya protesto notası Japonya, tartışmalı adalar çevresinde tatbikat düzenleyen Rusya'ya üçüncü kez protesto notası verdi.
Pompeo'dan Prens Selman'a Kaşıkçı ültimatomu
Pompeo'dan Prens Selman'a Kaşıkçı ültimatomu ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'nun, Suudi Arabistan'a soruşturmasını sonuçlandırması için 72 saat süre verdiği iddia edildi.
Özçınar ve KTBB Heyeti İzmir'de
Özçınar ve KTBB Heyeti İzmir'de Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve bazı belediye başkanları, "Tecrübe Paylaşımı ve Araştırma Programı" çerçevesinde İzmir'de temaslarda bulunuyor.
Lefkoşa'daki kazada bisiklet sürücüsü ağır şekilde yaralandı...
Lefkoşa'daki kazada bisiklet sürücüsü ağır şekilde yaralandı... Lefkoşa'da meydana gelen kazada 52 yaşındaki bisiklet sürücüsü ağır şekilde yaralandı.
2. Uluslararası Girne Belediyesi Heykel Sempozyumu tanıtıldı
2. Uluslararası Girne Belediyesi Heykel Sempozyumu tanıtıldı 2. Uluslararası Girne Belediyesi Heykel Sempozyumu 16 Ekim-6 Kasım tarihleri arasında yapılıyor.
Barbaros Hayrettin Paşa gemisini, Yunan fırkateyni tarafından taciz edildi!
Barbaros Hayrettin Paşa gemisini, Yunan fırkateyni tarafından taciz edildi! Doğu Akdeniz'de araştırma yapan Barbaros Hayrettin Paşa gemisini taciz eden Yunan fırkateyni, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı unsurlarınca engellendi.
banner
banner
banner
Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Heyeti İzmir’de temaslarda bulunuyor
Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Heyeti İzmir'de temaslarda bulunuyor Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği (KTBB) Başkanı ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve bazı belediye başkanları, “Tecrübe Paylaşımı ve Araştırma Programı” çerçevesinde İzmir’de temaslarda bulunuyor.
İskele'de “temiz çevre temiz gelecek” etkinliği yapıldı...
İskele'de temiz çevre temiz gelecek etkinliği yapıldı... İskele Belediyesi, “temiz çevre temiz gelecek” anlayışıyla temizlik etkinliği düzenledi.
Savaşın simgesi olan o fotoğrafdaki Nevcihan Oluşum hayatını kaybetti
Savaşın simgesi olan o fotoğrafdaki Nevcihan Oluşum hayatını kaybetti Gaziveren’da 1964’teki Rum saldırısı sırasında eşinin şehit olduğunu öğrendiği ana ilişkin fotoğrafıyla hafızalarda yer eden Nevcihan Oluşum, 87 yaşında hayata veda etti.
Meriç’te geleneksel kurban etkinliği yapıldı
Meriç'te geleneksel kurban etkinliği yapıldı Meriç (Mora) köyünde yaklaşık 150 yıldır gerçekleştirilen geleneksel kurban etkinliği bugün de yapıldı.
Devlet Piyangosu 15 Kasım özel çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon TL
Devlet Piyangosu 15 Kasım özel çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon TL KKTC’nin 35’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle 15 Kasım’da gerçekleşecek Devlet Piyangosu özel çekilişinde büyük ikramiye 1 milyon TL olacak. 1 milyon TL için gerçekleşecek çekiliş talihli bulunana kadar devam edecek.
Haydarpaşa Ticaret Lisesi Lefkoşa Hayvan Barınağı’na katkıda bulundu
Haydarpaşa Ticaret Lisesi Lefkoşa Hayvan Barınağı'na katkıda bulundu Haydarpaşa Ticaret Lisesi (HTL) Lefkoşa Hayvan Barınağı’na katkıda bulundu.
Arıklı: "Rapor Kıbrıs'ta yaşayabilir çözüm modellerinin de konuşulmasının önünü açmıştır"
Arıklı: Rapor Kıbrıs'ta yaşayabilir çözüm modellerinin de konuşulmasının önünü açmıştır Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı Erhan Arıklı partisinin Yüksek İstişare toplantısında, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'in, Güvenlik Konseyine sunduğu Kıbrıs raporunu değerlendirdi.
"Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil" eylemi yapıldı
Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil eylemi yapıldı Kuzey Batıyı Kalkındırma Hareketi (KBKH), Girne Bölgesi’nin en çok şikayet edilen yollarından Alsancak-Lapta arasındaki anayolun yapılması için eylem düzenlendi.
TÜK'deki sorunların aşılması Denktaş'ın gündeminde...
TÜK'deki sorunların aşılması Denktaş'ın gündeminde... Maliye Bakanı Serdar Denktaş, Toprak Ürünleri Kurumu (TÜK) Müdür Vekili Mehmet Arkut, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hadımcı ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıya Bakanlık Müsteşarı Cengiz Çoli de ...
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Gökhan Altıner yazdı: Başbakan: Karaokçu'ya sahip çıkılmalı Gökhan Altıner yazdı: "Başbakan: "Karaokçu'ya sahip çıkılmalı"
Gökhan Altıner yazdı: “Başbakan: “Karaokçu'ya sahip çıkılmalı"

HAK-SEN: "Hükümetin eli yine memurun cüzdanında"

Serhat İncirli yazdı: "Nevcihan teyzenin ardından"

Rasıh Reşat yazdı: "Sarıçizmeli ve "Sosyal Medya Sövüşgen...

Bakan Nami, İzmir'e gidiyor

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Eski basketbolcu Zaza Enden çete üyeliğinden tutuklandı Eski basketbolcu Zaza Enden çete üyeliğinden tutuklandı
İstanbul Organize polisince Rize'de yapılan operasyonda eski ünlü Gürcü basketbolcu Zaza Enden çete üyeliğinden gözaltına alınıp tutuklandı.

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı: Vücudu...

Türkiye: "Yunanistan, bölgede bir tırmanmaya neden olacak...

CNN: Cemal Kaşıkçı öldürüldü, cesedi parçalara ayrıldı

Ara Güler hayatını kaybetti

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
AB liderleri, Brexit efkarından kendilerini biraya vurdu AB liderleri, Brexit efkarından kendilerini biraya vurdu
İngiltere 29 Mart'ta AB'den nihai olarak çıkacak, ama hala ortada nihai anlaşma yok. Dün ilerleme kaydedemeyen AB liderleri, akşam soluğu barda aldı. Bir müdavimin Brexit'i sorması üzerine Merkel "Lütfen gecemizi mahvetmeyelim" dedi.

Theresa May, Brexit'te ısrarlı

AB'den İngiltere'ye Brexit çağrısı

Düşes Meghan Markle hamile

İngiltere'deki tarihi Drake Adası 6 milyon Sterlin'e satı...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Cemal Kaşıkçı olayında Suudi Arabistan'daki yatırım zirvesinden çekilen ve çekilmeyen firmalar! Cemal Kaşıkçı olayında Suudi Arabistan'daki yatırım zirvesinden çekilen ve çekilmeyen firmalar!
Çok sayıda uluslararası kuruluş ve firma gelecek hafta Suudi Arabistan'da düzenlenecek olan yatırım zirvesine Cemal Kaşıkçı olayı nedeniyle katılmama kararı aldı. Amerikalı, İngiliz, Hollandalı ve Fransız bakanlar da zirveye katılmayacak...

Trump: "Kaşıkçı kesinlikle ölmüşe benziyor. Bunun sonuçla...

Cemal Kaşıkçı'yı öldüren kişi belli oldu

AB Liderler Zirvesi'nden Brexit müzakerelerine olumlu şek...

Fransa, Suudi Arabistan'la politik ziyaretleri askıya ald...

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Sıfatları baba ve dayı olan adamlar yıllarca ensest tecavüz fantezilerini gerçekleştirdi Sıfatları baba ve dayı olan adamlar yıllarca ensest tecavüz fantezilerini gerçekleştirdi
Lapta'da 17 yaşındaki genç kıza 9 yaşından beri tecavüz eden dayı A.Y ile 2 yıldan beri tecavüz eden baba K.Y tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

Çantasında tabancayla yakalanan çocuk zanlı, tutuksuz yar...

Alsancak'ta uyuşturucu, Lefkoşa'da kavga

Mağusa'da 350 araç kontrol edildi, 84 sürücü rapor edildi...

Trafik kazasında ölüme 3 yıl hapis!

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
KISBÜ öğrencileri, Arakan'a su kuyusu açıyor KISBÜ öğrencileri, Arakan'a su kuyusu açıyor
Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi (KISBÜ) Öğrenci Kulüpleri, Arakan’a su kuyusu açılması amacıyla sosyal sorumluluk projesi düzenliyor.

DAÜ, İç Mimarlık Bölüm Başanı Prof. Dr. Uğur Ulaş Dağlı A...

GAÜ Akademisyeni "30.Uluslararası Biyofizik" kongresine k...

UKÜ'lü akademisyen Sezenler: "Modern anestezi yöntemleri ...

LAÜ'de Akademik Yılı Açılış törenini yapıldı...

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliği nedeniyle hastalar tedavi edilemiyor Hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliği nedeniyle hastalar tedavi edilemiyor
Kıbrıs Türk Hekimler Sendikası (Tıp-İş) Başkanı Dr. Ahmet Varış, hastanelerdeki personel, ilaç ve ekipman eksikliğinden dolayı, hastalara gerekli tedavinin sağlanamadığını, 2017’de hastanelerdeki eksikliklerden dolayı yapılan sevkler kar...

"Ekim Ayı: Meme Kanseri Farkındalık Ayı-Unutma Erken Tanı...

Kronik stres kansere yatkınlığı artırıyor

Sağlık Bakanı Besim: "Gastroenteroloji alanında eksiğimiz...

LAÜ Öğretim Üyesi Ergin, meme kanseri farkındalık ayı kap...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dolar güne 5.63 TL seviyesinden başladı Dolar güne 5.63 TL seviyesinden başladı
Dolar/TL ABD’nin Türkiye yaptırımlarının kaldırılacağı ve iki ülke ilişkilerinin daha da iyimser bir seyre gireceği beklentisiyle düşüşünü sürdürüyor.

TC Merkez Bankası'nın enflasyon beklentisi yüzde 24.22'ye...

KKTC'de "1. ASELSAN Akademi Çalıştayı"... "Kıbrıs İleri A...

Gözler, TL'nin döviz karşısındaki değerinde

Avrupa piyasalarında sert düşüşler

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Banksy: Kendini parçalayan resim planladığımız gibi olmadı Banksy: "Kendini parçalayan resim planladığımız gibi olmadı"
Banksy, geçen hafta açık artırmada 860 bin sterline satıldıktan sonra kendini parçalayan eserinin planladıkları gibi parçalanmadığını açıkladı.

Lefkoşa Belediye Orkestrası'nın bu akşam Büyük Han'daki k...

Sonbahar Konserleri 22 Ekim'de başlıyor

Uluslararası Kuzey Kıbrıs Müzik Festivali'nde Alexander M...

LBT'nin "Hayalet Kumpanya" oyunu 2 Kasım'da sahnelenecek....

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu... Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...
Tatlısu‘da yapılan kazı çalışmalarında Geometrik Döneme ait antik mezar ve bir çok tarihi eser bulundu.

Ataoğlu: "Çok verimli ve kapsamlı görüşmeler yaptık"

Ataoğlu: "Ukrayna-Muğla-KKTC turist seferleri başlıyor"

Nabi Avcı: "KKTC sağlık turizmine oldukça uygundur..."

Ataoğlu: "Hedefimiz Hint pazarından pay almak"

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
KKTF GMBTK 12-16 Yaş Yaz Kupası devam ediyor KKTF GMBTK 12-16 Yaş Yaz Kupası devam ediyor
GMBTK tesislerinde gerçekleşen turnuva çekişmeli ve heyecanlı maçlar ile devam ediyor.

Golfte Federasyon Kupası gerçekleşti...

Lefkoşa Darts Birliği'nden anlamlı turnuva!

KKTC Kadın Milli Futbol Takımı'na, Amerikan Kolej'li iki ...

Kıbrıslı Türk dalgıç Limasol'da şampiyon

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Hükümetten nisaba müdahale: Yoklamaya gelmeyene maaş kesilecek Hükümetten nisaba müdahale: Yoklamaya gelmeyene maaş kesilecek
Serdar Denktaş'ın açıklamaları #gözdenkaçmadı

CTP'li başkandan diğerine ağır gönderme: İşe de yat

Başbakanlık'ta şok istifa...

Geçitkale Belediye Başkanı isyanı etti: İstifa ediyorum

Akansoy'un 'ince' gönderisi #gözdenkaçmadı

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Holiganbet Yeni Giriş Adresi Holiganbet Yeni Giriş Adresi
Holiganbet giriş işlemleri ile birlikte tasarım harikası genç ve dinamik bir canlı bahis sitesine üye olmanız oldukça kolay olacaktır.

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

En İyi Sir Ağda Ürünlerinden Epiwax

Elektronik Sigara ve Premium Likit

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Lazarou: Güney Kıbrıs AB fonlarını tam olarak kullanmada iyi yolda ilerliyor Lazarou: "Güney Kıbrıs AB fonlarını tam olarak kullanmada iyi yolda ilerliyor"
AB Sayıştay üyesi Lazaros Lazarou, Güney Kıbrıs'ın 2014-2020 dönemi için AB fonlarını tam kullanma konusunda başarıya yakın olduğunu belirterek, AB'de fonlarını iltihak oranının yaklaşık %21, Güney Kıbrıs'ta ise %25 düzeyinde olduğunu sö...

Rum Merkez Bankası: "Konut fiyatlarında ılımlı artış görü...

Anastasiadis'ten AB'ye: "Üç bin mülteci Kuzey'den Güney'e...

Özersay ve Talat'ın açıklamaları Rum basınında geniş yer ...

Rumlar da siyasilere güvenmiyor...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti Ünlü oyuncu Yıldırım Öcek hayatını kaybetti
Avrupa Yakası’nda canlandırdığı Sadettin Yerebakan karakteri ile hafızalarda yer edinen ünlü oyuncu Yıldırım Öcek’in çoklu organ yetmezliği nedeniyle 66 yaşında hayatını kaybettiği belirtildi.

"Bir Kıbrıs destanı" Othello kalesinde yaşatıldı...

Fulden Uras'a kanser teşhisi konuldu

Eski model Ayşenur Özkan "unutulma hakkı" istedi

Şişko Nuri hayatını kaybetti

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Aşkın matematiksel formülü Aşkın matematiksel formülü
ABD'nin California Üniversitesi’nden matematikçi Ted Hill matematik formülü ile doğru aşkın bulunabileceğini iddia etti.

8 yaşındaki çocuk gölde 1500 yıllık kılıç buldu

Nusr-et'in "alevli şov"u müşterilerini yaktı!

'İnternette seks': Bilim insanları internetten tanışmanın...

Eşcinsel penguen çift, terkedilmiş yavruyu sahiplendi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi
Doğa İzcilik Derneği (DOĞA-İZDER), 1. Macera Kampı gerçekleştirdi.

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

Rehberler Birliği'nden temiz çevre ve sağlıklı doğa uyarı...

Altınkum sahili tertemiz oldu

Dünya iklim değişiminde 'geri dönüşü olmayan yola girebil...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Uzayın derinliklerinden gelen 20 radyo sinyali tespit edildi Uzayın derinliklerinden gelen 20 radyo sinyali tespit edildi
Gökbilimciler son bir yılda uzayın derinliklerinden gelen 20 kadar yeni radyo sinyali tespit etti.

Paul Allen hayatını kaybetti...

Türkiye'de E-ticaret 50 milyar liraya tırmanıyor

Bu da oluyor... 20 yıl içinde kadınlar, erkeksiz çocuk do...

İki anneden fare üretildi

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

En Çok Okunan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok Yorumlanan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok kim gündem oldu
Haftalık
Aylık
Tümü
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.5670 5.6590
GBP 7.2500 7.3600
EUR 6.3965 6.4775
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları