Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
 
 
Candan, AKPA Genel Kurulu'nda konuşma yaptı

SON DAKİKA
Gazimağusa'da aşırı dalgalı denize giren iki genç boğulma tehlikesi atlattı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yarın törenlerle kutlanacak "Pazar günleri inşaatta çalışma yasağına uymayanlara müdahalemiz devam edecek" Denizdeki aşırı dalgaya rağmen yüzen üç genç boğulma tehlikesi geçirdi Özyiğit: "Kayıt kabul tüzüğü ile hedefimiz öğrenci kalitesinin arttırılması" 47 kilo balın sahte olduğu ortaya çıktı Harmancı: "Boş alanlarımıza herkesin daha duyarlı olması gerekir" Dağ yamacındaki özel araziye 'kamu yolu' mahkemelik   Yükselen dövize 'seçim şerbeti' endişe yarattı "Girne ikiye bölünmeli: Antik Girne özerk yönetilmeli" Erhürman: "Çocuklara bugünden daha güzel yarınlar bırakma sözünü veriyorum" Sol Hareket: "Çavuşoğlu ile gerçekleşen görüşmelerin içeriği açıklanmalı" Denktaş: "Ey yükselen yeni nesil, istikbal sizindir" Uluçay: "Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek inşa etmek hepimizin görevi"
banner
KAܒlü akademisyenin önemli başarısı
KAÜ'lü akademisyenin önemli başarısı KAÜ Meslek Yüksekokulu Müdür Vekili ve Ekonomi ve Politika Araştırma Merkezi Direktörü Dr. Ömer Tuğsal Doruk, 8. Prof.Dr. Orhan Dikmen Araştırma Yarışması Birincilik Ödülü aldı.
YDP Lefkoşa Belediye Başkan adayı olarak Altuncuoğlu’nu belirledi
YDP Lefkoşa Belediye Başkan adayı olarak Altuncuoğlu'nu belirledi Yeniden Doğuş Partisi (YDP) MYK’sı dün akşam toplanarak, Lefkoşa Belediye Başkan adayı olarak Kemal Altuncuoğlu’nun aday gösterilmesini kararlaştırdı.
KKTC yayınları İzmir Kitap Fuarı’nda
KKTC yayınları İzmir Kitap Fuarı'nda İzmir’de, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda, 14-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen 23. İzmir Kitap Fuarı’nda, Kıbrıs Türk yazın hayatından kitaplar da yer aldı.
GAÜ, 2018 burs sıralama sınavı 8 Haziran’da gerçekleşecek
GAÜ, 2018 burs sıralama sınavı 8 Haziran'da gerçekleşecek Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Burs Sıralama Sınavı 8 Haziran Cuma saat 10:00’da gerçekleşecek.
Sonero Öncal'dan Güngördü’ye müzik albümü
Sonero Öncal'dan Güngördü'ye müzik albümü Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, “Meram” isimli müzik albümünü çıkaran Supernova Reggae Band müzik grubunun solisti Sonero Öncal’ı kabul etti.
Dev-İş Başkanı Felek Retunsee Yönetim Kurulu toplantısına katıldı
Dev-İş Başkanı Felek Retunsee Yönetim Kurulu toplantısına katıldı Dev-İş Başkanı Hasan Felek, Atina’da gerçekleştirilen Güney Doğu Avrupa Enerji Sendikaları Ağı olan Retunsee Yönetim Kurulu toplantısına katıldı.
Meclis Başkanlık Divanı heyeti Anıtkabir'i ziyaret etti
Meclis Başkanlık Divanı heyeti Anıtkabir'i ziyaret etti Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay başkanlığındaki Divan Heyeti Ankara temaslarını çerçevesinde Anıtkabir’i ziyaret etti.
"KKTC'de Tarımsal Su Kullanımı Nasıl Olmalı" çalıştayı düzenleniyor
KKTC'de Tarımsal Su Kullanımı Nasıl Olmalı çalıştayı düzenleniyor “KKTC’de tarımsal su kullanımı nasıl olmalı” Çalıştayı, 3 Mayıs 2018 Perşembe saat 10:00’da Kıbrıs Amerikan Üniversitesi (KAÜ) Arabahmet Kültür ve Sanat Evi’nde düzenleniyor.
TMT Derneği'nden 3. Cumhurbaşkanı Eroğlu'na Milli Mücadele madalyası
TMT Derneği'nden 3. Cumhurbaşkanı Eroğlu'na Milli Mücadele madalyası Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği, aralarında 3. Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun da bulunduğu Gazimağusa bölgesinden 91 kişiye Milli Mücadele Madalyası takdim etti.
Vergi Dairesi'nden "Gifa Holding" açıklaması...
Vergi Dairesi'nden Gifa Holding açıklaması... Gelir ve Vergi Dairesi Müdürü Özdemir Kalkanlı son günlerdeki iddialar ile ilgili açıklama yaptı.
Kıbrıs Türk Sanayi odası 41. yaşını kutluyor
Kıbrıs Türk Sanayi odası 41. yaşını kutluyor 1977 yılında kurulan Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) 41. kuruluş yıldönümünü bu akşam (27 Nisan Cuma) Lefkoşa Tulip Otel’de düzenleyeceği özel kuruluş yıldönümü etkinliği ile kutluyor.
Göçmenköy Taşkınköy Kültür Derneği Çocuk ekibi, Seferihisar'da şenliğine katıldı
Göçmenköy Taşkınköy Kültür Derneği Çocuk ekibi, Seferihisar'da şenliğine katıldı Bu yıl 6.sı düzenlenen Seferihisar Belediyesi Çocuk halk Dansları Festivali 18 – 25 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti.
banner
banner
banner
Lukaidis Akkuyu Santrali konusunu gündeme getirdi
Lukaidis Akkuyu Santrali konusunu gündeme getirdi AKEL’in Meclis Grup Sözcüsü Yorgos Lukaidis’in, dün Strazburg’da gerçekleştirilen Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) genel kurul toplantısında, Türkiye Akkuyu’da inşa edilecek nükleer santral konusunu gündem...
Güney Kıbrıs'ta okullara toza karşı maske dağıtılıyor
Güney Kıbrıs'ta okullara toza karşı maske dağıtılıyor Güney Kıbrıs’taki okullara, öğrencilerin toz bulutlarının olumsuz etkilerinden korunmaları amacıyla maske dağıtılmaya başlandı.
Girne’nin bazı bölgelerinde yarın elektrik kesintisi yapılacak
Girne'nin bazı bölgelerinde yarın elektrik kesintisi yapılacak Girne’nin bazı bölgelerine yarın elektrik enerjisi verilemeyecek.
Diş Tabipleri Odası'nın 8. Colgate Afiş Yarışması sonuçlandı
Diş Tabipleri Odası'nın 8. Colgate Afiş Yarışması sonuçlandı Kıbrıs Türk Diş Tabipleri Odası’nın kasım ayındaki Diş Hekimliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde orta dereceli okullara yönelik düzenlediği 8. Colgate Afiş Yarışması’nın sonuçları açıklandı.
Kamu-Sen: "Geçici memurlar yasalara uygun ve eşitlik ilkesi bağlamında güvence altında olmalı"
Kamu-Sen: Geçici memurlar yasalara uygun ve eşitlik ilkesi bağlamında güvence altında olmalı Kıbrıs Türk Kamu Görevlileri Sendikası (Kamu-Sen), geçici memurların yasalara uygun ve eşitlik ilkesi bağlamında artık güvence altında olmasını desteklediğini duyurdu.
KKTC’de dünyaya gelen minik Elif'in görme soruna üç boyutlu çözüm
KKTC'de dünyaya gelen minik Elif'in görme soruna üç boyutlu çözüm Genetik rahatsızlığı nedeniyle yüz bütünlüğü olmadan KKTC’de dünyaya gelen 4 yaşındaki Elif Ada Haydar'ın gözündeki rahatsızlık, Türkiye'de ilk kez üç boyutlu yazıcı kullanılarak üretilen gözlükle giderildi.
KKTC'nin de katılımıyla Dünya'da ilk olanı yaptılar!
KKTC'nin de katılımıyla Dünya'da ilk olanı yaptılar! KKTC’nin de katıldığı etkinlikte Down Sendromlu gençler, Bodrum’da güle-oynaya gerçekleştirdikleri Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali ile bu alanda dünyadaki bir ilki gerçekleştirdiler.
Huzurevindeki Kıbrıs gazisi Akarsu'ya son görev
Huzurevindeki Kıbrıs gazisi Akarsu'ya son görev Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi'nde KOAH hastalığı nedeniyle tedavi gören Akarsu, dün hayatını kaybetti.
Kıbrıs Tatlısı Google'da en çok arananlar arasında
Kıbrıs Tatlısı Google'da en çok arananlar arasında Google’da geçen hafta en çok aranan konular arasına giren “Kıbrıs Tatlısı” 17. Sırada yer aldı.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Candan, AKPA Genel Kurulu'nda konuşma yaptı Candan, AKPA Genel Kurulu'nda konuşma yaptı
Cumhuriyetçi Türk Partisi Milletvekili Armağan Candan ve Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Hamza Ersan Saner, Cumhuriyet Meclisi’ni temsilen Avrupa Konseyi Parlamenterler Asamblesi (AKPA) Genel Kurulu’na katılmak üzere gittikleri Strazb...

Cumhurbaşkanı, "Kamu Sağlık Çalışanları (Değişiklik) Yasa...

Uluçay, TBMM Başkanı Kahraman ile görüştü

Uluslararası Üniversiteler Arası Arama-Kurtarma Oyunları ...

KTÖS, 3 okulda karalama kampanyası yapıldığını savundu

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Huzurevindeki Kıbrıs gazisi Akarsu'ya son görev Huzurevindeki Kıbrıs gazisi Akarsu'ya son görev
Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi'nde KOAH hastalığı nedeniyle tedavi gören Akarsu, dün hayatını kaybetti.

TSK'ya sızmış kripto FETÖ'cülere operasyon: 35 gözaltı

SONAR'dan seçim anketi: "AK Parti-MHP ittifakı yüzde 47"

KKTC'de okuyan FETÖ'nün "asker imamı" itirafçı oluyor...

Uçak biletleri, tavan fiyatı aştı

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
İşte Kate Middleton ve Prens William'ın üçüncü çocuğu İşte Kate Middleton ve Prens William'ın üçüncü çocuğu
Cambridge Düşesi Kate Middleton üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Middleton ve Prens William çiftinin bir erkek bebeği oldu.

Kate Middleton üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi

Kate Middleton'ın kardeşi Pippa Middleton hamile

İngiltere'de Yılın Futbolcusu Liverpool'un Mısırlı forvet...

İngiltere Kraliçe II. Elizabeth'in 92. yaş gününü kutluyo...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Hintli guruya müebbet hapis Hintli guruya müebbet hapis
16 yaşındaki kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunmakla yargılanan 77 yaşındaki Bupa, ömür boyu hapis cezası aldı.

ABD'de eski polis seri katil olduğu şüphesiyle gözaltında

Macron ABD Kongresi'nde Trump'ın 'Önce Amerika' söylemini...

İran'da bulunan mumya 'büyük olasılıkla Rıza Şah'a ait'

Finlandiya'daki vatandaşlık maaşı projesi sona eriyor

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Haspolat'ta yaşanan iş kazasında 1 işçi yaralandı Haspolat'ta yaşanan iş kazasında 1 işçi yaralandı
Haspolat'ta iş kazasında yaralanan bir işçi kalça ve belini kırdı...

Girne'de ev açma, Alayköy'de hırsızlık...

Sahte belge ile Zürih'e gitmeye kalkınca tutuklandı

Gazimağusa ve Ercan'da uyuşturucudan toplam 6 kişi tutukl...

Aracın kontrolünü kaybederek 8 metre yükseklikten hendeğe...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
KKTC'nin de katılımıyla Dünya'da ilk olanı yaptılar! KKTC'nin de katılımıyla Dünya'da ilk olanı yaptılar!
KKTC’nin de katıldığı etkinlikte Down Sendromlu gençler, Bodrum’da güle-oynaya gerçekleştirdikleri Uluslararası Down Plaj Futbol Festivali ile bu alanda dünyadaki bir ilki gerçekleştirdiler.

"Barınaklar karantina altına alındı ancak iş işten geçti…...

Kadınlar Birliği, Saraçoğlu Vakfı'na bağışta bulundu

Kadın Sığınma Evi yararına etkinlik düzenlenecek...

Kemal Saraçoğlu Vakfı yararına müzikal şov konseri düzenl...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
GAÜ, Euroasia Airshow'a yeni nesil eğitim uçağı DA40 ile katıldı GAÜ, Euroasia Airshow'a yeni nesil eğitim uçağı DA40 ile katıldı
Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) ve GAÜ Uluslararası Havacılık Akademisi (UHA) “Tutkun Senin Geleceğin” sloganı ile , Antalya’da düzenlenen “EuroAsia Airshow 2018”e katıldı.

DAÜ BTYO ASIIN akreditasyonunu 2. kez aldı

GO oyunu Uluslararası Final Üniversitesi'nde

KAÜ'lü akademisyenin önemli başarısı

GAÜ, 2018 burs sıralama sınavı 8 Haziran'da gerçekleşecek

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
KKTC'de dünyaya gelen minik Elif'in görme soruna üç boyutlu çözüm KKTC'de dünyaya gelen minik Elif'in görme soruna üç boyutlu çözüm
Genetik rahatsızlığı nedeniyle yüz bütünlüğü olmadan KKTC’de dünyaya gelen 4 yaşındaki Elif Ada Haydar'ın gözündeki rahatsızlık, Türkiye'de ilk kez üç boyutlu yazıcı kullanılarak üretilen gözlükle giderildi.

Balık yemek Parkinson hastalığının 'önlenmesine yardımcı ...

Besim: "Hastaneye istihdam edilen yeni onkologla onkoloji...

Varış: "Bulaşıcı hastalıklarla mücadele ve HIV politikala...

Bakteriler ruh halimizi nasıl etkiliyor?

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dövizde kısmen yükseliş devam ediyor... Dövizde kısmen yükseliş devam ediyor...
Bankalararası piyasada dolar 4,08, euro 4,96 seviyesinde işlem görüyor.

Facebook, veri skandalına karşın kârını yüzde 63 artırdı

Gemi finansmanı Kıbrıs'ın deniz nakliyatının daha iyi gel...

Koopbank'tan yaz dönemi staj fırsatı

KTEZO ve Türkiye İş Bankası Aş. Arasında iş birliği proto...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Polonyalı Piyanist Marek Drewnowski Bellapais'de resital verecek Polonyalı Piyanist Marek Drewnowski Bellapais'de resital verecek
14. Uluslararası Bellapais İlkbahar Müzik Festivali’nde, Polonyalı Piyanist Marek Drewnowski resital verecek.

Etel Winery, VIP Lounge'ta şarap severleri ağırlamaya dev...

KKTC yayınları İzmir Kitap Fuarı'nda

Göçmenköy Taşkınköy Kültür Derneği Çocuk ekibi, Seferihis...

Game of Thrones'tan sızıntıların önüne geçmek için yeni h...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
Ataoğlu: Ülkemıze artı değer getiren her projenin hayat bulması içıin çalışacağız Ataoğlu: "Ülkemıze artı değer getiren her projenin hayat bulması içıin çalışacağız"
Turizm Ve Çevre Bakanlığının her ilçeye müze kazandırma çalışmaları kapsamında Bakanlık ve Lefke Belediyesi arasında imzalanan protokol gereğince Vasif Palace binasının tekrardan hayat bulup yeniden turizme kazandırılması yönündeki çalış...

Girne Turizm Meslek Lisesi öğrencilerine yönelik kariyer ...

Ataoğlu: "Amacımız otel doluluklarımızı yüzde doksanlara ...

Kültürel Miras Teknik Komitesi yeni projeleri hakkında bi...

Rus turistlerin gözdesi Kıbrıs, Türkiye ve İspanya

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs Town Houses kapılarını açtı Kıbrıs Town Houses kapılarını açtı
Yenilikçi ve sektöre öncülük eden lider bir kurum olma vizyonu ve 32 yıllık deneyimi ile kişiye özel yaşam alanları yaratan Kıbrıs Developments, Kıbrıs Town Houses projesi ile kültürel değerlere, doğaya ve sanata sahip çıkarak yine büyük...

Loka Holiday Homes'tan Türk malı, tapusu hazır tatil evi

Kıbrıs, kaygılı yatırımcıyı çekti

Emlak sektöründe modern pazarlama teknikleri, GAÜ'de anla...

2017 yılının satış rekorunun sahibi: Northernland Constru...

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
KKTC Golf Federasyonu kulüplerarası turnuva birincisi Gaziveren Golf Kulübü... KKTC Golf Federasyonu kulüplerarası turnuva birincisi Gaziveren Golf Kulübü...
CMC Golf Kulübü Yeşilyurt Golf Sahasında 22 Nisan Pazar gün, KKTC Golf Federasyonu Kulüplerarası Golf Turnuvası yapıldı.

Kıbrıslı Türk Okan Baysan, Madrid'deki maratonda KKTC bay...

Yenicami 9'uncu kez şampiyon oldu

13. Avrupa Orient Doğu ve Batı Dostluk ve Barış Rallisi y...

Şenol Güneş'i yaralayan taraftarın ifadesi ortaya çıktı

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
CTP'li isim Yeniboğaziçi'nden aday CTP'li isim Yeniboğaziçi'nden aday
Cittaslow üyesi Yeniboğaziçi'ne bir aday daha #gözdenkaçmadı

Harmancı'dan hibe açıklaması

CTP'li isim İskele'de aday

Talat'tan Akıncı'ya şok eleştiri

Ulaş Barış, Doğuş Derya'ya neden teşekkür etti?

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Çankırı Tuz Lamba Çankırı Tuz Lamba
Kristal Kaya tuzu, milyonlarca yıl önce kuruyan denizlerin ardında bıraktığı tuz tabaklarının yüksek basınçla sıkışması sonucu oluşmuş doğada doğal olarak bulunan tuzlardır.

Futbol Dünya Kupası - Online Bahis

Balayında Gidilecek Yerler

Canlı Bahiste Güvenilir Adres Pulibet

Tüp Bebek Yöntemiyle Cinsiyet Belirlemek

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Lukaidis Akkuyu Santrali konusunu gündeme getirdi Lukaidis Akkuyu Santrali konusunu gündeme getirdi
AKEL’in Meclis Grup Sözcüsü Yorgos Lukaidis’in, dün Strazburg’da gerçekleştirilen Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM) genel kurul toplantısında, Türkiye Akkuyu’da inşa edilecek nükleer santral konusunu gündeme getirdiği belirtil...

Güney Kıbrıs'ta okullara toza karşı maske dağıtılıyor

BM'ye Türkiye hakkında şikayet mektubu

Vadili Ay. Yeorgio Kilisesi'nde ayin

Cinayetle ilgili bir kişi gözaltına alındı

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Seki ve Karabova Kıbrıs'ta aşka geldi Seki ve Karabova Kıbrıs'ta aşka geldi
Geçen haftalarda İstanbul’da sahne alan  Deniz Seki'yi dinlemeye gidenler arasında Murat Karabova olduğu ve ünü şarkıcıya büyük jestler yaptığı iddia edildi.

Kıbrıs'ta Gülben Ergen ışığı

Türkan Şoray 5 gündür hastanede

Şebnem Ferah "Parmak İzi" ile geri döndü

Richard Gere ile Alejandra Silva evleniyor

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo verin Dukan diyeti 10 günlük listesi sınırsız yiyerek 5 kilo verin
Doktor Pierre Dukan'ın ismini taşıyan dukan diyeti listesi ile10 günde 5 kilo verebilirsiniz. 2000 yılında çıkan Dukan diyeti kitabı The Dukan Diet dünyada milyonlar satmıştır. Peki 4 aşamadan oluşan dukan diyeti nasıl yapılır? 10 günlük...

Maskara sürerken sıklıkla yapılan hatalar

İnce telli saçlar için dolgun gösterecek 6 öneri

Cildi rahatlatan maske tarifleri

Ev temizliğini kolay hale getirmenin 5 yolu

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Tropikal bölgede doğan tek kutup ayısı Inuka öldü Tropikal bölgede doğan tek kutup ayısı Inuka öldü
Dünyada tropikal bölgede doğan tek kutup ayısı olan Inuka hayatını kaybetti.

Türkiye, kitap okumaya ayrılan süre konusunda pek çok Avr...

Elon Musk'a göre verimli olmanın 5 yolu

DJ Avicii hayatını kaybetti

12 yeni deniz canlısı keşfedildi

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Akkuyu Nükleer Santrali'ne karşı insan zinciri oluşturulacak Akkuyu Nükleer Santrali'ne karşı insan zinciri oluşturulacak
Nükleere Hayır Platformu, perşembe akşamı Lefkoşa’da Ledra Sokağı’nda (Uzun Yol) 19.00 – 21.00 saatleri arasında insan zinciri oluşturarak Mersin’de Akkuyu Nükleer Santrali’nin inşa edilmesine karşı çıkacak.

Zararlılarla mücadele başlıyor… Ekiplere eğitim semineri ...

Hollanda'da eşcinsel akbabaların yetiştirdiği yavru İtaly...

2018 KKTC Posta Güvercini Yarışması düzenleniyor

Temiz Düşün Projesi'nden "Kalıcı Etki" ve "Yeni Fikirler ...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
AB'den yapay zeka adımı AB'den yapay zeka adımı
AB, yapay zeka alanındaki araştırmalara 1,5 milyar euro yatırım yapacak.

YouTube: "3 ayda 8,3 milyon video sildik"

Amerikan Koleji öğrencilerinden, bilimsel projeler

Apple'ın Shazam teklifine AB soruşturması

"Facebook ile oturum aç" işlevinde güvenlik açığı

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif
GAÜ Gastronomi Bölümü Öğretim Üyesi ünlü gurme Mustafa Şah yılbaşı sofraları için üç farklı hindi yemeği tarifi verdi.

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Elle yemek yemenin faydaları

En Çok Okunan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok Yorumlanan Haberler
Bugün
Haftalık
Aylık
En Çok kim gündem oldu
Haftalık
Aylık
Tümü
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.0495 4.1145
GBP 5.6435 5.7245
EUR 4.9160 4.9755
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları