Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Cafer GÜRCAFER 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Cafer GÜRCAFER, Derinya ve Aplıç kapılarının açılması için bazı müteahhit firmalarının bu yapım işlemlerini astronomik fiyata mal ettikleri ve devleti ciddi zarara soktukları iddiaları yapılmaya başlandı. Bu ihalelere öncülük eden bir makam olarak konuyu mercek altına yatırmanız bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Kudret ÖZERSAY 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Kudret ÖZERSAY, Dış temsilciliklere ödenen rakamların açıklanması vatandaşın çileden çıkmasına arttı da yetti bile! Umarız bu uyarıları dikkate alırsınız. Bu arada bakanlığa günlük gazete alımlarında kısıtlama getirme kararı aldığınız söyleniyor. Tasarruf yapmanıza bir şey diyemeyiz ama bu kararı bir kez daha gözden geçirin deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tolga ATAKAN 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, bakanlığınız bünyesinde trafik konularında bilimsel hizmet veren bir derneğin bu çalışmalardan çekilmesi ardında bir takım soruları da beraberinde getirdi. Tamamen gönüllü olarak çalışan bu arkadaşlar acaba niye böyle olumsuz bir karar aldılar?

Paylaş Share/Bookmark
 
Filiz BESİM 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Filiz BESİM, hazırlanan hasta hakları yasasının bir türlü hayata geçirilmemesi konusunda perde gerisinde bir takım baskıların olduğu iddia edilmeye başlandı. Eğer bu yasa sizin döneminizde geçmezse bir daha kesinlikle geçmez ağırlığınızı koymanız bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Özlem GÜRKUT 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Özlem GÜRKUT, hasta ve hekim reklamlarının yasalara göre yasak olmasına rağmen görüldüğü üzere bu kurala uyan neredeyse kimse kalmadı. Birliğin kararlarının uygulanması için otorite kurmanız ve takipçi olmanız gerekiyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Erhan ARIKLI 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Erhan ARIKLI, UBP’deki genel sekreterlik seçimleri sonlandıktan sonra parti olarak Dursun Oğuz’un peşine düştüğünüz ve kendisini kadroya dahil etmek için bir takım girişimlerde bulunduğunuz iddia ediliyor. Bakalım gerçekleştirebilecek misiniz?

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ÇELER 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Zeki ÇELER önümüzdeki ay gerçekleştireceğiniz bir yurt dışı gezisi nedeniyle aşı olmak şartı olunca paniklediğiniz ve bu işten nasıl kurtulacağınızın formülünü arama başlamışsınız. Bu konuda fobiniz olduğunu da bilmiyorduk doğrusu…

Paylaş Share/Bookmark
 
Serdar DENKTAŞ 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Serdar DENKTAŞ, havaların artık ısınmaya başlamasına rağmen evden bakanlığa bisikletle ulaşım sağladığınız gözlerden kaçmıyormuş. Birçok vatandaş ise bisikleti çoktan bırakıp lüks araçlarını kullanmaya başladı bile…

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal BULUTOĞLULARI 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Cemal BULUTOĞLULARI, parti MYK’na bu kez seçilememeniz parti içinde ve dışında büyük sürpriz olarak yorumlandı. Acaba partili artık üst yönetimde yeni yüzler mi görmek istiyor dersiniz acaba? Sağlam bir muhasebe yapın deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Olgun AMCAOĞLU 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Olgun AMCAOĞLU, Meclis’te nisap sağlanmasına yardımcı olmayan vekillere bundan sonra sadece maaş kesintisi değil koridorda tek ayak üzerinde durma cezası alacak diye duyduk. İlkokul yılları geri geliyor desenize!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet AKTUNÇ 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Mehmet AKTUNÇ, siyasette hızlı yükseliş devam ediyor, anlaşılan bu gidişle boynuz kulağı geçecek ve babanızdan aldığınız bayrağı çok daha yukarılara taşıyacaksınız. Bu arada artık gençlik modundan olgun kulvarına geçme zamanı da geliyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Metin ARHUN 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Metin ARHUN, büyük bir rahatsızlıktan sonra hızla sağlığınıza kavuşmanızı memnuniyetle öğrendik. Büyük geçmiş olsun, bundan böyle artık bizim yaş grubu eskisine göre çok daha kontrollü olmak zorunda değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Cemal ÖZYİĞİT 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Cemal ÖZYİĞİT, öğretmenlerin hazırlık ödenekleri konusunda verdiğiniz mesajlar camiada büyük memnuniyetle karşılandı. Bu arada geçmiş yıllarda taksitle ödenek ödenekler bu yıl nasıl oldu da bir kere de ödenecek o da başka bir merak konusu oldu…

Paylaş Share/Bookmark
 
Soner KARASALİH 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Soner KARASALİH, uzun bir zamandır sosyal medyada büyük ses getiren ve tartışmalar yaratan paylaşımlarınızı yapmadığınızdan şikâyetler gelmeye başladı. Hayırdır yoksa büyük ikramiye size mi çıktı da sessizliğine gömüldünüz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa ARABACIOĞLU 19 Kasım 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Mustafa ARABACIOĞLU, av sezonunun ilk haftalarında ova tavşanlarının mekânları tespit için yoğun çaba sarf ettiğiniz ileriki haftalarda da verimli avlar gerçekleştirmek için çeşitli projeler ürettiğiniz söyleniyor. Evde pişerse eğer komşuya da düşer mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.2865 5.3740
GBP 6.7845 6.8900
EUR 6.0670 6.1460
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner