Ana Sayfa >> BÜYÜKKONUK 4 Ocak 2016, Pazartesi 14:02
Büyükkonuk okullarýnda yeni yýl kutlamasý
Büyükkonuk okullarýnda yeni yýl kutlamasýBüyükkonuk Belediyesi yeni yýl dolayýsý ile belde okullarý Büyükkonuk, Yedikonuk ve Kaplýca Ýlkokulu’nda kutlama balosu düzenledi.
Paylaş  
39
53
35
0

Düzenlenen baloya katýlarak öðrencilerle eðlenceli vakit geçiren Büyükkonuk Belediye Baþkaný Ahmet Sennaroðlu ‘’çocuklar bizim geleceðimizdir’’ diyerek yeni yýlýn çocuklar için ayrý bir heyecan olduðuna vurgu yaptý. Belde ilkokulu öðrencilerini mutlu edebilmek amacý ile düzenlenen bu yeni yýl balosunda yaþanan eðlenceye vesile olmanýn mutluluðunu dile getiren Sennaroðlu, baloda öðrencilere yiyecek ve içecek daðýtýlmasýndan sonra Telsim Vodafone Group Þirketi’nin katkýlarýyla getirilen palyaço ve Hokkabaz’ýn yapmýþ olduðu gösterilerle son buldu. Tüm öðrencilerin gönüllerince eðlenmesini saðlayan Telsim Vodafone’e teþekkür eden Büyükkonuk Belediye Baþkaný Sennaroðlu, etkinliðe yiyecek katkýsý koyan Ekor Un Ürünleri LTD’e de ve Kaya Artemis Resort Otel’e de teþekkür etti.

Ahmet SENNAROÐLU

Büyükkonuk Belediye Baþkaný


Bu erie Emoji le Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Büyükkonuk'ta av kazasý... Elinden düþürdüðü silah ayaðýný yarala...
Büyükkonuk'ta avlanan Ümit Emin, bir anlýk dikkatsizlik sonucu ayaðýndan yaralandý
Afrika Gazetesi önündeki eyleme Büyükkonuk Belediyesi de katýlýyor
Büyükkonuk Belediye Baþkaný Ahmer Sennaroðlu, oybirliði ile alýnan meclis kararý doðrultusunda yarýn saat 10.00 da Afrika Gazetesi önünde yapýlacak eyleme  Büyükkonuk Belediyesi'nin de katýlacaðýný...
Bakan Dürüst: "Yatýrýmlarýmýz, KKTC'ye olan inancýmýzdandýr"
Bayýndýrlýk ve Ulaþtýrma Bakaný Kemal Dürüst, Büyükkonuk-Yedikonuk sahil yolu yol yapým çalýþmalarýný yerinde incelemek üzere, Bakanlýk yetkilileri ile birlikte bölgeye gitti.