Ana Sayfa >> MEHMETÇİK 5 Ocak 2016, Salı 12:55
Mehmetçik Belediyesi 13. maaşları ödedi
Yeni yılın ilk çalışma günü olan Pazartesi Mehmetçik Belediyesi çalışanları 13.maaşlarını aldı.
Paylaş  
74
71
69
0

Belediye’nin hafta sonu ve tatil demeden çalışan personeli yeni yılın ilk günlerinde aldıkları 13.maaşla motive oldu. Mehmetçik Belediyesi son dönemde Citta Slow çalışmalarını hızlandırdı. Cittaslow çalışmaları çerçevesinde ilk adım Tohum Merkezi’nin açılması ile başladı. GDO’suz tohumlar üretecek olan Zeka Bey Tohum Merkezi, halka ücretsiz tohum vermeye devam ediyor. Mehmetçik Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli yaptığı açıklamada Cittaslow çalışmalarının özverili belediye çalışanları ile devam ettiğini dile getirerek, bu alanda yapılan çalışmaların hem bölgede hem de çevre köylerde memnuniyet yarattığını söyledi. bölgenin doğal yapısını bozmadan yürütülecek olan çalışmalar çerçevesinde GDO’suz tohum üreterek de halka hizmet vermenin mutluluğunu paylaşan Sarıçizmeli, Çayırova köyünde pilot okul seçilen Çayırova İlkokulu’nun bahçesinde çocuklar uygulamalı tarım alanı yaratıldığını böylelikle çocukları erken yaşlarda üretim yapmaya teşvik ederek GDO’suz sebze üretmelerini sağladıklarını ifade etti.

Bugün ödenen 13.maaşlara da değinen Sarıçizmeli, belediye çalışanlarının hakkı olan 13.maaşı ödemenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Belediyenin uzun yıllar yatırım yapamaz halde olduğuna dikkati çeken Sarıçizmeli, sorunların giderek aşıldığına da vurgu yaptı.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Ataoğlu, turistlerle birlikte üzüm topladı
Turistler ülke kültürünü yakından tanıyarak Mehmetçik'te üzüm ve üzüm ürünlerini tadıp, dalından üzüm kestiler.
Mehmetçik Üzüm Festivali başladı
Ülkenin en köklü festivallerinden biri olan Mehmetçik Üzüm Festivali 57’nci kez kapılarını açtı.
“57. Mehmetçik Üzüm Festivali” yarın başlıyor
“57. Mehmetçik Üzüm Festivali” yarın başlıyor.