Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Özdil NAMİ 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Özdil NAMİ, elektriğin 8 kuruş zamlanması için bir takım çalışmalar yapıldığı yönünde haberler gelmeye başladı. Eğer bu krizde bir de bunu yaparsanız vatandaşın tepkisinin nasıl olacağını tahmin edersiniz değil mi? Lütfen birden fazla düşünün deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Erol ADALIER 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Erol ADALIER, CTP’den Gazi Mağusa Belediye Başkan adaylığınız hayırlı ve uğurlu olsun. Belediyeyi iyi bilen birisi olarak doğru bir karar almış olabilirsiniz ama öncelikle partilinize kendinizi çok ama çok iyi anlatmanız gerekiyor…

Paylaş Share/Bookmark
 
Savaş GERÇEK 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Savaş GERÇEK, apartman dairesi sattığınız bazı vatandaşlar dün bizzat yanımıza gelerek son üç senedir yaşanan süreci uzun uzun anlattılar. Hepsi de dertli hepsi de şikayetçi! Bakalım mahkeme son kararı nasıl verecek?

Paylaş Share/Bookmark
 
Kenan ARİFOĞLU 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Kenan ARİFOĞLU, yasalara göre hekim ve hastane reklamları yasak olduğu halde gazetelerde her geçen gün bu tür teşekkür reklamlarının yayınladığını biliyor muydunuz? Adı geçenler gayet mutlu da diğerleri ateş köpürüyor haberiniz olsun…

Paylaş Share/Bookmark
 
Sunat ATUN 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Sunat ATUN, UBP Genel Başkanlığı konusunda bir ara epey istekliydiniz ama son günlerde bu konuda ağzınızı bıçak açmadığı konuşuluyor. Zamanı mı kolluyorsunuz yoksa bir dahaki bahara mı bıraktınız acaba?

Paylaş Share/Bookmark
 
Erkut ŞAHALİ 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Erkut ŞAHALİ, ne olduğu belli olmayan Noel Baba diye isimlendirilen uyduruk projeyi iptal ettiğiniz için en doğru kararı verdiniz. Bir de bunlara zamanında kimler yüz verdi, kimler nasıl nemalandı bunu da ortaya çıkarabilirseniz ne güzel olurdu değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Habil TÜLÜCÜ 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Habil TÜLÜCÜ, borcu harcı olmayan ender belediyelerden birisi olduğunuz için yerel seçimlere çok rahat hazırlanacağınız konuşuluyor. İnsan hesabını kitabını iyi bilince derdi tasası da olmuyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali KARAVEZİRLER 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Ali KARAVEZİRLER, Değirmenlik Belediye Başkanlığına aday olduğunuzu açıklayınca ortalık epey karışmıştı ama şimdi adaylık başvurusu yapmayınca parti içi rakipler epey rahatladı. Parti disiplini böyle bir şey olsa gerek değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan PAKSOY 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Hasan PAKSOY, UBP’den Gazi Mağusa belediye meclis üyeliği adaylığınız hayırlara vesile olsun. Aktif siyasete artık bir yerlerden başlamak gerekiyordu o iş tamam olduğuna göre bundan böyle artık yolunuz açık olsun…

Paylaş Share/Bookmark
 
Yüksel ÇELEBİ 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Yüksel ÇELEBİ, Dikmen Belediye Başkan adaylığına dördüncü kez talip oldunuz ama parti tüzüğüne göre bu sayının üçle sınırlı olduğu yönünde araştırmaların başladığını biliyor muydunuz Umarız bu başınızı ağrıtmaz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Yusuf KISA 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Yusuf KISA, yerli havayolu şirketi için gerekli işlemleri başlattığınıza göre bu konuda hiç şakanız yok! Eğer gerekli kaynağınız mevcutsa niye olmasın ki? Ama yine de deriz ki bu konuda devlete sakın ola ki güvenmeyiniz! Hayırlara vesile olsun artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ulaş GÖKÇE 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Ulaş GÖKÇE, bazı partiler tarafından yalnız bırakılacağınızı bile bile adaylık yarışına girip sonra ortada bırakılmanız nedeniyle epey öfkelisiniz ama böylelikle ülke siyasetinin gerçeklerini de yaşayarak öğreniyorsunuz değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ulaş Hasan ALTIOK 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Ulaş Hasan ALTIOK, Zambiya’da akademik çalışmalara devan ederken aynı zamanda da buralardan hiç kopmayıp günlük yorumlarda bulunmanız dikkatlerden kaçmıyor. Gurbetlik yine de çok kolay olmasa gerek değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Oğuz KÖSE 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Oğuz KÖSE, yerel seçimler yaklaşırken bölgenizdeki adaylar sizi ve tüm aileyi abluka altına almış diye duyduk. Bu arada sosyal medya boykotuna daha ne kadar devam etmeyi düşünüyorsunuz? Vatandaş o güzelim doğa resimlerini özlemiş diyorlar…

Paylaş Share/Bookmark
 
Türel ÖKSÜZOĞLU 20 Nisan 2018, Cuma 07:00

Sayın Türel ÖKSÜZOĞLU, kardeşinizin belediye başkan adaylığını açıklamasından sonra yerel seçimler için bir ekip kurduğunuz ve çalışmalara şimdiden başladığınız gözlemleniyor. Bu arada parti değiştirme söylentilerini kimler niçin çıkarıyorlar acaba?

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.0280 4.0930
GBP 5.6465 5.7270
EUR 4.9565 5.0140
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner