Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Kudret ÖZERSAY 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Kudret ÖZERSAY, vekillerin mal beyanı konusunda sadece bir kaçının değil tümünün de varlıklarının kamuoyuna açıklanması yönünde vatandaştan çok sayıda mesaj geliyor. Madem ki milletin vekilleri, milletten gizli saklı ne olabilir ki? Düşünün deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa AKTUĞ 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Mustafa AKTUĞ, Lapta’da yerel seçimler bittikten sonra eğer kazanırsanız yapacağınız ilk şeyin belediyeye Sayıştay denetçilerini çağırmak olacakmış. Onlar gelmeden binaya girmem diye diretiyormuşsunuz doğru mu?

Paylaş Share/Bookmark
 
Gencay EROĞLU 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Gencay EROĞLU, küçük ve siyasete fazlasıyla bulaşmış bir ülke olarak gizli oyların bir hayli olacağı ve sizin de bunlardan en fazla nasibi alacağınız konuşuluyor. Özellikle gençler ve kadınlar en büyük umudunuzmuş, hadi bakalım hayırlısı!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hasan TAÇOY 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Hasan TAÇOY, madem ki bazı meslektaşlar mal varlığınızı harcınızı ve borcunuzu çok fazlasıyla merak etmeye başladı bu konuda kamuoyuna bir açıklama yapmayı düşünür müydünüz? Temiz siyaset için sizin için iyi bir fırsat olabilir!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ayşegül BAYBARS 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Ayşegül BAYBARS, son zamanlarda ağzınızla kuş tutsanız sanki de bazılarına hiç yaranamayacaksınız gibi geliyor bize! Acaba yanlış sizde mi yoksa sizi yanlış yönlendiren bazı kişilerde mi dersiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Fatma KİŞMİR 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Fatma KİŞMİR, bazı çirkin ve yanlış yorumlara yanıt verip de yorulduğunuz için doğrusu çok şaşırdık. Bunlara cevap vermeye bile değmez sadece gülün ve geçin deriz! Sizi bu ülkede tanımayan mı var ki!

Paylaş Share/Bookmark
 
Kürşat ÖZER 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Kürşat ÖZER, Vadili’de rengini pek de belli etmeyen çok sayıda sempatizanınız olduğu konuşuluyor. Ayrıca başarılı bir belediye çalışanı olarak son günlerde size de şans verenlerin sayısı hızla artıyor. Bakalım ipi en önce 3 partiliden kim göğüsleyecek?

Paylaş Share/Bookmark
 
Mahmut ÖZÇINAR 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Mahmut ÖZÇINAR, yerel seçimlerde artık son düzlüğe girilirken gazete reklamlarına ağırlık verdiğiniz gözlemleniyor. Bu arada DP’nin bu seçimlerde bölündüğü ve kafalarının da hayli karışık olduğu söyleniyor, onlardan artık ne kadar koparırsanız kardır…

Paylaş Share/Bookmark
 
Fuat NAMSOY 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Fuat NAMSOY, Lapta’da kendi seçim afişlerinizi binalarına izinsiz astığınız aileler fazlasıyla sinir küpü oldu diye duyduk. Şunun şurasında artık sadece 4 gün kaldı, zaten vatandaş da kararını verdi oluruna bırakın deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Songuç KÜRŞAD 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Songuç KÜRŞAD, Dünya Kupası maçları bu yıl Moskova’da mı yapılıyor yoksa Londra’mı? Dünkü spor sayfalarını görenlerin kafaları hayli karışmış. Bizim meslekte olur böyle vakalar değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Aziz KAYA 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Aziz KAYA, seçimlerde fazlasıyla geride kalanların artık son çare olarak kirlilik ve çamur atma taktiği uyguladıkları gün gibi ortada! Onun için deriz ki bu konulara fazla kafayı takmayıp kendi çalışmalarınıza bakın deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Merter REFİKOĞLU 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Merter REFİKOĞLU, yerel seçimler konusunda yaptığınız uyarıları kimler dikkate aldı bilemeyiz ama eğer bilinçli bir seçmen kitlemiz olsaydı şimdi ülke zaten güllük gülistanlık olurdu. En azından sizin vicdanınız rahattır değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Fikret CİVİSİLLİ 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Fikret CİVİSİLLİ, bölgenizde yerel seçimlerde iki aynı partilinin kapışması hız kazanırken bundan en fazla sizin umutlandığınız ve potaya girdiğiniz konuşuluyor. Demek ki son birkaç gün içinde çok ama çok daha fazla çalışmanız gerekecek…

Paylaş Share/Bookmark
 
Kemal DÜRÜST 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Kemal DÜRÜST, aktif siyaset günleri bittikten sonra şimdi de bir üniversitede yöneticilik görevinizin başladığını memnuniyetle öğrendik. Pek yakında kendinizi daha rahat ve huzurlu hissedeceğinize garanti veririz, hayırlı olsun…

Paylaş Share/Bookmark
 
Mert BÖLÜKBAŞI 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Mert BÖLÜKBAŞI, ülkeye geri döndükten sonra turizm konusunda yine harikalar yarattığınız ve ilklere imza attığınız konuşuluyor. Bu arada karpuz suyunu özleyenler varmış bir kenara not edin deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali BİZDEN 20 Haziran 2018, Çarşamba 07:00

Sayın Ali BİZDEN, eski bir sosyal medya fenomeni olarak son zamanlarda hayli sessiz kalmanız dikkatlerden kaçmıyor olsa gerek ki, dostlarınız meraklanmaya başladıklarını belirten mesajlar gönderiyor. Ara sıra ses vermekte yarar var değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.7030 4.7800
GBP 6.2045 6.2950
EUR 5.4620 5.5295
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner