Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> YENİERENKÖY 3 Aralık 2015, Perşembe 11:10
banner

Alanlı: "Belediye çalışanlarının yanındayım"

Alanlı: Belediye çalışanlarının yanındayımKKTC Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Hüseyin Avkıran Alanlı , Yenierenköy Belediyesi çalışanlarını yerinde ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.
Paylaş  
68
65
69
0

Alanlı’nın Yenierenköy Belediyesi’nin içinde bulunduğu durumu değerlendiren yazılı açıklaması şöyle;

Yenierenköy Belediyesi’nin çalışanlarının yanındayız. Uzun süreden beri çalışanların içinde bulunduğu bu sıkıntıları bilmekteyiz. Hükümet edenlerin yanlış politikalar sonucu bugün bu sıkıntıların gündeme geldiğini ve yanlış politikalar yüzünden birçok belediyenin de batma noktasına geldiği ortadadır.

Bu sorunlar çalışanların suçu değildir. Sorunlara köklü çözüm bulunması ve Yenierenköy Belediyesi’nin fazlalık olarak nitelendirilen 20-25 kadar çalışanın da devlet kademelerine aktarılması ile bu sorun çözümlenebilir. Bu uygulama emsal teşkil edecektir. Karpaz bölgesi adanın mağdur bölgesi konumundadır. Emirnameler yüzünden bu bölgeler gelişmemiştir. Hükümet edenlerin bölgeyi tanzim etmesi gerekir. Böylelikle devlet kadrolarına yapılacak 20-25 kişilik aktarma ile bu köklü sorun çözümlenebilir.

Hüseyin Avkıran Alanlı

KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkan Yrd


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yalkut: "Yeni Erenköy'ün kurtuluşu için sayılı günler kaldı"
image Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Yeni Erenköy Belediye Başkan adayı Tandoğan Yalkut, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odasını ziyaret etti.
Yalkut: "Yeni Erenköy Belediyesi'ni el birliği ile ayağa kaldıracağız"
image Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Yeni Erenköy Belediye Başkan adayı Tandoğan Yalkut seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Tandoğan Yalkut, LGBTİ Dostu Belediyecilik Protokolü'nü imzaladı
image Belediye başkan adaylarının imzasına açılan ‘LGBTİ+ Dostu Belediyecilik Protokolü’nü Toplumcu Demokrasi Partisi Yeni Erenköy Belediyesi Başkan adayı Tandoğan Yalkut imzaladı.