Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Mehmet ÖZÇELİK 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Mehmet ÖZÇELİK, CAS Yönetim Kurulu üyelerinin aylık ödemelerinin yıllık peşin olarak ödendiği söylentileri dolaşıyor her yerde! Yani o kadar insanı sokağa attıktan sonra eğer bu yapıldıysa diyecek çok bir şeyimiz yok demektir! Umarız da doğru değildir!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ergül KIZILOK 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Ergül KIZILOK, bir dosyanın tam üç senedir masanızda beklemesi artık şikayet konusu olmaya başladı. Böyle olunca da ilgili taraflar dışarıda ellerini kollarını sallayarak geziyorlar, hatırlatalım dedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
Suat GÜNSEL 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Suat GÜNSEL, velilerden gelen tepkiler üzerine dövizi yeniden sabitlediğinizi memnuniyetle öğrendik. Zira bu kararı aldırmasaydınız çok sayıda öğrenciyi de kaybedecektiniz. Doğru bir karardı!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mustafa NAİMOĞLULARI 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Mustafa NAİMOĞLULARI, eti okka fiyatından alıp da kilo fiyatından satan kasapların olduğunu iddia ettiniz ama isimleriyle vermeyince hepsini birden zan altında bıraktınız! Birçok kasap arkadaş diş bilemeye başladı haberiniz olsun!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ersan SANER 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Ersan SANER, asgari ücretin bundan böyle hayat pahalılığına endekslenecek olması bazı iş adamlarını küplere bindirse de kamuoyunda memnuniyet ile karşılandı! Böylelikle her sene rutine girerek tartışmalar da sona erecek diyorlar!

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüseyin ERÇAL 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Hüseyin ERÇAL, Meclis kürsüne çıkmadan önce konuşacağınız konuları araştırmanız ve yeteri kadar bilgi sahibi olduktan sonra konuşmanız öneriliyor. Özellikle Güzelyurt Hastanesi konusunda dün kürsüden eksik bilgiler verdiğinizden şikayet edildi!

Paylaş Share/Bookmark
 
Kemal Deniz DANA 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Kemal Deniz DANA, Güzelyurt Hastanesi’nin ihale şartnamesi büyük merak konusu olmuş ki merak eden bize sormaya başladı. Bir an önce açıklayın da herkes rahat bir nefes alsın. Para nelere kadirdir değil mi!

Paylaş Share/Bookmark
 
Özdemir BEROVA 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Özdemir BEROVA, Anafartalar Lise’nin başka bir binaya taşınması konusunda çeşitli spekülasyonlar yapılmaya başlandı. Yani kentin göbeğinde bir takım sıkıntılar nedeniyle böyle bir karar alınabilir ama yine de bu konudaki açıklamayı siz yapın deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Mehmet Ali TALAT 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Mehmet Ali TALAT, CTP’de son günlerde yaşanan istifalar konusunda bazı kaynaklar hep sizi hedef göstermeye başladı. Kasıtlı mı değil mi bilemeyiz ama bu konuda ipini koparan basın mensuplarını arıyor bilesiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Meryem ÇAVUŞOĞLU 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Meryem ÇAVUŞOĞLU, BRT Haber Merkezi’ndeki bazı değişiklikler bazı çalışanları huzursuz etti diye duyduk. Bu arada BRT’den maaş çekip başka iş yerlerinde çalışanlar konusunda bir şeyler yapmayı düşünüyor musunuz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Nilden BEKTAŞ 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Nilden BEKTAŞ, Tufan hoca ve partiniz en zor dönemden geçerken kuşkusuz ki bu süreçte size de büyük sorumluluklar düşüyor. Onun için eşinizi zaman zaman kavga gürültü ortamından çıkarıp küçük tatiller ayarlayın deriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Hüda HÜDAVERDİ 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Hüda HÜDAVERDİ, sosyal medyadaki profil resminiz bazı dostlarınız tarafından tartışma konusu olmuş, herhangi bir nedeni olup olmadığını soruyorlar… İnsanların başka işi kalmadı ya, idare edeceksiniz artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Teoman TURAN 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Teoman TURAN, uzun bir tatilden sonra Diyalog Gazetesi ile el sıkışıp mesaiye başladığınızı duyduk. Hayırlı ve uğurlu olsun, sizin gibi ustaların yeri evde torun bakmak değil kalem sallamaktır tabi ki…

Paylaş Share/Bookmark
 
Sıla Usar İNCİRLİ 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Sıla Usar İNCİRLİ, ne yazık ki sağlıkta yaşanan sıkıntılar konusunda sizin de hastaların da sabrı çoktan taştı! Onun için son kez önerilerinizi hükümet edenlere sunun, yerine getirilmezse de hastaneye kilidi vurun deriz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Gencay EROĞLU 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Gencay EROĞLU, telefonsuz ve tabletsiz bir gençlik artık asla düşürülemez ama doğru olan kararı verdiniz. Bakalım kamp sonrası çocuklar hangi duygularla evlerine dönecek. Bu arada aileler de bu uygulamayı evlerinde uygularsa ne ala…

Paylaş Share/Bookmark
 
Gazi YÜKSEL 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Gazi YÜKSEL, dede olma duygusunu siz de tattınız ya ne büyük mutluluk değil mi! Minik Aren’e bu dünyada sağlıklı mutlu ve başarılı bir maraton dileriz. Siz de artık bunun keyfini bolca çıkarırsınız değil mi…

Paylaş Share/Bookmark
 
Özdemir TOKEL 18 Ocak 2017, Çarşamba 07:00

Sayın Özdemir TOKEL, anlaşılan bedeniniz KKTC’ye döndü ama ruhunuz hala Cenevre’de kaldı… Geceleri bile rüyalarınıza girdiği söyleniyor. Bilmediğimiz başka şeyler yok değil mi, inanın bizden sır çıkmaz…

Paylaş Share/Bookmark
 

Kurlar Alıs Satış
USD 3.7495 3.8085
GBP 4.6085 4.6750
EUR 4.0110 4.0600
Kıbrıs Vakıflar Bankası
 • Slide
  Slide
  GENEL MÜDÜRLÜK
  66 Atatürk Cad. Yenişehir-Lefkoşa
  Tel :(0392) 600 6020 - 228 5871
 • Slide
  5 YILDIZLI ARAÇ KREDİSİ
  %5.5 faiz oranı
  5 yıl vade
 • Slide
  ACİL KREDİ Mİ LAZIM ?
  Hemen bizi arayın . . .
  Slide
 • Slide
  DETAYLAR
 • Slide
  NAKİT KREDİ
  Hesap miktarının
  %90'ına kadar
  nakit kredi fırsatı...
Nömetçı Eczane
Anket
KKTC'de en iyi hizmeti veren 5 yıldızlı otel hangisi?
Acapulco
Cratos
Elexus
Golden Tulip
Grand Pasha
Jasmine Court
Kaya Artemis
Lord's Palace
Malpas
Merit Crystal
Merit Lefkoşa
Merit Park
Merit Royal
Nuh'un Gemisi
Olive Tree
Oskar
Rocks
Salamis
Savoy
The Colony
Vuni Palace
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
Çeviri