Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> ÇATALKÖY 24 Haziran 2014, Salı 12:16
banner

Kırok: "Hiçbir çalışan işinden durdurulmayacak!"

Kırok: Hiçbir çalışan işinden durdurulmayacak!CTP-BG bölgelere yönelik aday tanıtımlarına hız verdi. Dün akşam Çatalköy’de gerçekleştirilen aday tanıtım şöleni büyük bir coşkuyla tamamlandı.
Paylaş  
73
67
67
0

Meydan organizasyonu, müzik grubu ve katılımcıların coşkusu sebebiyle alışılmışın dışında gerçekleşen organizasyon 29 Haziran sonrasında nasıl bir Çatalköy yaratılacağını da gösterdi. Geceye Genel Sekreter Kutlay Erk, İlçe Yönetim Kurulu, bölge milletvekilleri ve CTP-BG Girne bölgesi belediye başkan adayları tam kadro ile katılırken birlik ve dayanışma mesajı da verildi.

ERK: YILDIZINI TAK DA GEL

CTP Genel Sekreteri Kutlay Erk parti olarak CTP-BG Çatalköy Belediye Başkan adayı Ceyhun Kırok’a ve belediye meclis üyesi adaylarının tamamına kefil olduklarını söyledi. Her birinin kendi alanlarında yetişmiş ve kendini ispatlamış kişiler olduğunu söyleyen Erk, Ceyhun Kırok’a seslendi. “Ceyhun hocam sen bir yıldızsın. 29 Haziran akşamı yıldızını tak da gel” diyen Erk, daha sonra belediye meclis üyesi adaylarının yıldızlı rozetlerini takdim etti.

EMİNAĞA: ÇATALKÖY’Ü YILDIZLAŞTIRMAK İÇİN YOL ÇIKTIK

Tanıtım şöleninde ilk konuşmayı CTP Girne İlçe Başkanı Erkan Eminağa yaptı. Eminağa konuşmasında, mevcut belediye başkanının vizyonunu sorgulayarak bununla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Eminağa “Eğer bu vizyon DP-UBP vizyonuysa gidilecek yer Bulutoğulları’nın yanıdır. Eğer bu vizyon UBP’nin vizyonu ise belli ki Lefke Belediyesi’nin başına gelen Çatalköy’ün de başına gelecek. O sebeple biz size yıldızlı bir belediyecilik öneriyoruz” dedi.

KIROK: HİÇBİR ÇALIŞAN İŞİNDEN DURDURULMAYACAK!

Girne İlçe Başkanı Erkan Eminağa ve CTP Genel Sekreteri Kutlay Erk’in konuşmalarının ardından Ceyhun Kırok’un sahneye davet edilmesiyle meydanın enerjisi yükseldi. Coşkulu bir konuşma ile dinleyenlerine hitap eden Kırok, projelerini anlatarak iddialara cevap verdi.

Mevcut belediye başkanının, belediye çalışanlarını odasına çağırarak “Ceyhun hoca kazanırsa sizi işten durduracak” dediğini anlatan Kırok, “Biz insanların ekmeği ile oynayacak karakterde insanlar değiliz. Buradan söz veriyorum. 29 Haziran sonrası hiçbir çalışan işten durdurulmayacak” dedi.

Belediye bütçesinin sürekli açık verdiğini ve borçların arttığını rakamlarla anlatan Kırok, çevreye ayrılan 200 bin TL’lik kaynağın ise sadece 136 TL’sinin harcandığını ifade etti. “136 TL ile park mı yaptınız? Ağaç mı diktiniz? Çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek için bir şey mi ürettiniz?” diye soran Kırok, bu alandaki yatırımların 29 Haziran sonrasında yapılacağını belirtti.

KIROK: SİZ BİZE RAKİP OLAMAYACAKSINIZ

Geçtiğimiz günlerde Arapköy’deki bir çocuk parkını ziyaret ettiğini söyleyen Kırok, burada otların 1,5 metreyi geçtiğini ve hiçbir temizlik çalışması bile yapılmadığını söyledi. Önümüzdeki hafta itibariyle hem Çatalköy’e hem de Arapköy’e yatırımların başlayacağını belirten Kırok, “Biz önümüzdeki hafta bu seçimleri kazandıktan sonra bölgemiz yıldızlı belediyecilikle tanışacak ve siz bize bir daha rakip olamayacaksınız” dedi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Hulusioğlu, "birlikte devam" dedi
image Çatalköy Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mehmet Hulusioğlu, “Daha iyi, daha güzel, daha mutlu Çatalköy ve Arapköy için birlikte devam” dedi.
Çatalköy'de hırsızlık
image 20 Nisan’da Çatalköy'de şehit arsaları mevkiinde bulunan bir inşaat alanı içerisinde, Hakkı Demirağcı'ya ait muhtelif ebatlarda toplam 80 çelik kalıp panosu çalındı.
"Gül Pansiyon" Çatalköy'de büyük beğeni topladı
image Çatalköy  Belediyesi’nin düzenlediği 8. Beşparmaklar Tiyatro Festivali kapsamında, Dünya Tiyatro günü olan 27 mart akşamı Güzelyurt Belediyesi Şehir Tiyatroları ekibinin “Gül Pansiyon” adlı oyunu sahnelendi.