Ana Sayfa >> ESENTEPE 26 Haziran 2014, Perşembe 13:32
Ulusal Birlik Partisi Esentepe'de miting düzenledi
Ulusal Birlik Partisi Esentepe'de miting düzenlediHafta sonu gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu kapsamda dün akşam Ulusal Birlik Partisi Esentepe’de miting düzenledi.
Paylaş  
58
93
54
0

UBP’nin Esentepe’de gerçekleştirdiği mitinge Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı ve UBP Girne Milletvekili Dt. Ünal Üstel, UBP Girne İlçe Başkanı ve UBP Girne Milletvekili Kutlu Evren, UBP Girne Milletvekili İzlem Gürçağ ve bölge sakinleri katıldı.

UBP’nin Esentepe’deki mitingine katılım oldukça iyiydi. Esentepe’de ilk konuşmayı UBP Girne İlçe Başkanı Kutlu Evren yaptı. Evren, konuşmasında UBP olarak Girne ilçesinde 6’da 5 hedefi ile yola çıktıklarını Çatalköy’de de üyelerini serbest bıraktıklarını söyledi. Evren “bugün bu coşkulu kalabalık bize Esentepe halkının kararını gösteriyor. 29 Haziran gecesi adayımız zafere ulaşacaktır” dedi

Esentepe Belediyesi UBP Belediye Başkan adayı Avukat Muhammet Aygün’de mitingde yaptığı konuşmada, diğer adayların aksine eleştiri yapmayacağını sadece projelerini anlatacağını söyledi ve başkan seçilmesi halinde Esentepe’ye kazandırmayı düşündüğü projeleri anlattı.

Mitingde son konuşmasyı ise Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı ve UBP Girne Milletvekili Dt. Ünal Üstel gerçekleştirdi. Üstel’in sahnede yaptığı konuşma bölge halkını heyecanlandırdı.

Üstel konuşmasında iktidardaki CTP’yi eleştirdi ve çok yakın bir tarihte erken genel seçimlerin yapıldığını ve meydanlarda çok sözler verildiğini ama kısa bir süre geçmesine karşın verilen hiç bir sözün tutulmadığını hatırlattı. CTP’nin iktidara gelirken şeffaf olacağını ve partizanlık yapmayacağını söylediğini söyleyen Üstel, CTP’nin iktidar olması ile birlikte şeffaflıktan uzak işler yapıldığını ve partizanca hareket edildiğini söyledi. Halkın çok kısa bir sürede CTP nin gerçek yüzü gördüğüne dikkat çeken Üstel UBP’nin yeniden iktidarı için yerel seçimlerin çok önemli olduğunu ve 29 Haziran gecesi sandıktan UBP nin zaferi ile çıkılacağını söyledi. Üstel Esentepe’de de Avukat Muhammet Aygün’ün seçimleri kazanacağını iddia etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Erhürman: "Alnımız ak, kadromuz ve programımız ortada"
CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, “Kıbrıs Türk halkı bir varoluş ve haysiyet mücadelesi veriyor ve bu mücadele ancak toplumun tüm kesimleriyle birlikte verilirse başarıya ulaşır. CTP ortaya koyduğu ekonomik ve sosyal ...
En çok yağış Esentepeye düştü
Meteoroloji Dairesi dün sabah 8’den bu sabah 8’e kadar zaman zaman etkili olan yağışlar sırasında en çok yağmurun Esentepe’ye düştüğünü açıkladı.
Esentepe bölgesinde yarın 7 saat elektrik kesintisi olacak
Şebeke çalışmaları nedeniyle yarın Esentepe bölgesinde 09.00’dan itibaren 7 saatlik elektrik kesintisi olacak.