Ana Sayfa >> ESENTEPE 26 Haziran 2014, Perşembe 13:32
Ulusal Birlik Partisi Esentepe'de miting düzenledi
Hafta sonu gerçekleşecek olan yerel seçimler öncesi siyasi partiler çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu kapsamda dün akşam Ulusal Birlik Partisi Esentepe’de miting düzenledi.
Paylaş  
36
58
34
0

UBP’nin Esentepe’de gerçekleştirdiği mitinge Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı ve UBP Girne Milletvekili Dt. Ünal Üstel, UBP Girne İlçe Başkanı ve UBP Girne Milletvekili Kutlu Evren, UBP Girne Milletvekili İzlem Gürçağ ve bölge sakinleri katıldı.

UBP’nin Esentepe’deki mitingine katılım oldukça iyiydi. Esentepe’de ilk konuşmayı UBP Girne İlçe Başkanı Kutlu Evren yaptı. Evren, konuşmasında UBP olarak Girne ilçesinde 6’da 5 hedefi ile yola çıktıklarını Çatalköy’de de üyelerini serbest bıraktıklarını söyledi. Evren “bugün bu coşkulu kalabalık bize Esentepe halkının kararını gösteriyor. 29 Haziran gecesi adayımız zafere ulaşacaktır” dedi

Esentepe Belediyesi UBP Belediye Başkan adayı Avukat Muhammet Aygün’de mitingde yaptığı konuşmada, diğer adayların aksine eleştiri yapmayacağını sadece projelerini anlatacağını söyledi ve başkan seçilmesi halinde Esentepe’ye kazandırmayı düşündüğü projeleri anlattı.

Mitingde son konuşmasyı ise Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı ve UBP Girne Milletvekili Dt. Ünal Üstel gerçekleştirdi. Üstel’in sahnede yaptığı konuşma bölge halkını heyecanlandırdı.

Üstel konuşmasında iktidardaki CTP’yi eleştirdi ve çok yakın bir tarihte erken genel seçimlerin yapıldığını ve meydanlarda çok sözler verildiğini ama kısa bir süre geçmesine karşın verilen hiç bir sözün tutulmadığını hatırlattı. CTP’nin iktidara gelirken şeffaf olacağını ve partizanlık yapmayacağını söylediğini söyleyen Üstel, CTP’nin iktidar olması ile birlikte şeffaflıktan uzak işler yapıldığını ve partizanca hareket edildiğini söyledi. Halkın çok kısa bir sürede CTP nin gerçek yüzü gördüğüne dikkat çeken Üstel UBP’nin yeniden iktidarı için yerel seçimlerin çok önemli olduğunu ve 29 Haziran gecesi sandıktan UBP nin zaferi ile çıkılacağını söyledi. Üstel Esentepe’de de Avukat Muhammet Aygün’ün seçimleri kazanacağını iddia etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Akıncı: "Hazır olmadığımız tek şey Rum tarafının bize ön şart dayatmasıdır"
Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı Esentepe 10. Uluslararası Zerdali Festivali’nin açılış töreninde, 4 Haziran Pazar günü, New York’ta gerçekleşecek görüşme ve Kıbrıs konusunda yaşanan son gelişmelerle ilgili önemli açıklam...
Esentepe Fun Run & Ramble 9 Nisan Pazar günü gerçekleşiyor
Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Esentepe Fun Run & Ramble”, Telsim'in de iletişim desteğiyle 9 Nisan Pazar günü büyük bir katılımla gerçekleşmesi bekleniyor.
Yarın Karaağaç, Esentepe ve Bahçeli'de elektrik kesintisi olacak
Karaağaç bölgesinde yapılacak proje çalışmasından dolayı yarın Karaağaç, Esentepe ve Bahçeli’de elektrik enerjisi kesik olacak.