Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
banner
Mesaj Ara
/ /
Levent ÖZADAM'dan mesajınız var
Tolga ATAKAN 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tolga ATAKAN, İskele yolundaki son ölümlü trafik kazası bir kez daha gösterdi ki artık bu yolun sil baştan yeniden elden geçirilmesini gündeme getirdi. En güvenliksiz bu yolun en kısa zamanda gündeminize almanız bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Tufan ERHÜRMAN 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Tufan ERHÜRMAN, TDP camiası diploma skandalı konusunda ortağınızı yalnız bıraktığınızı konuşmaya başladı. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmanız bekleniyor zira ileriki günlerde sıkıntı yaşanmasın diye!

Paylaş Share/Bookmark
 
Biray DELİCEIRMAK 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Biray DELİCEIRMAK, yurt dışında basılan kazı-kazanlar daireye gelmiş ama bu kez de yanlış basıldıkları için geri gönderilmek zorunda kalınmış diye duyduk. Sizinki de ne talihsizlik yani değil mi, bakalım yenileri ne zaman gelecek!

Paylaş Share/Bookmark
 
Fahrettin ÖĞDÜ 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Fahrettin ÖĞDÜ, Vakıflar İdaresi yönetim kurulu üyelerini ateist olarak nitelendirmeniz çok da hoş kaçmadı! Bir kere ateistliğin suç olduğu dünyanın neresinde görülmüş ki? Umarız hatanızı affettirirsiniz!

Paylaş Share/Bookmark
 
Akay CEMAL 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Akay CEMAL, bir rahatsızlıktan ötürü hastanede yattığınızı üzüntü ile öğrendik büyük geçmiş olsun deriz. Siz eski topraksınız en kısa zamanda sağlığınıza kavuşacağınızdan kuşkumuz yoktur, Allah acil şifalar versin…

Paylaş Share/Bookmark
 
İbrahim BENTER 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın İbrahim BENTER, Vakıflar İdaresi’nin özellikle Karpaz bölgesinde yerel seçimlere bulaştıkları ve bir takım sözler verdiklerine dair ihbarlar geliyor. Konunun derinlemesine araştırılıp kamuoyuyla paylaşılması bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ahmet HAVUTÇU 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ahmet HAVUTÇU, emekliliğinize sayılı günler kala veda ziyaretlerine başladığınız ve en kısa zamanda puro satın almak için Küba’ya uçacağınız konuşuluyor. Son güne kadar izinlerinizi kullanmamanız da hiçbir zaman unutulmayacak, yeni yaşamınızda sağlık ve mutluluklar dileriz…

Paylaş Share/Bookmark
 
Kudret ÖZERSAY 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Kudret ÖZERSAY, Hala Sultan İlahiyat Koleji’ndeki diploma krizinde siz de sessiz kalarak yaşanan çirkin olaylara sessiz kalarak çok da doğru olmayanı yapmış oldunuz! Artık siyaseti öğreniyorsunuz desenize!

Paylaş Share/Bookmark
 
Özdemir KALKANLI 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Özdemir KALKANLI, Gelir ve Vergi Dairesi’nde bir kısım amirinin bir çalışana mobing uyguladığı ayrıca özel hayatına fazlasıyla karıştığı yönünde şikayetler gelmeye başladı. Çalışanlar huzursuz gecikmeden soruşturma başlatmanız isteniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Yılmaz BORA 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Yılmaz BORA, yıllardan beridir derneğinizin Lefkoşa şubesi olarak bilinen mekanın başka birisine kiralandığını ve artık meyhane olarak işletilmeye başlanacağını biliyor muydunuz? Tepkiler büyüyor haberiniz olsun istedik!

Paylaş Share/Bookmark
 
Ayşegül BAYBARS 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ayşegül BAYBARS, Güney Kıbrıs’tan akaryakıt almak için KKTC’ye geçen Rum sürücülerinin kapılarda resmen eziyet çektiği söyleniyor. Madem ki KKTC ekonomisini güçlendirmeye geliyorlar onlara yeni kolaylıklar sağlamak gerekmez mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Özgün KUTALMIŞ 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Özgün KUTALMIŞ, Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde anjiyo olduğunuzu ve sonuçların da hayli iyi olduğunu memnuniyete öğrendik büyük geçmiş olsun diyoruz. Artık belli bir yaştan sonra çok daha kontrollü yaşamak gerekiyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Ali KİŞMİR 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Ali KİŞMİR, bizim meslekte karalamalar ve mesnetsiz suçlamalar hemen her dönemde olmuştur, onun için deriz ki kendinizi hiç de sıkıntıya sokmayanız. Vicdanınız rahatsa sadece gülün geçin deriz, düşmanlarınız ve sizi çekemeyenler çatlasın artık…

Paylaş Share/Bookmark
 
Zeki ÇELER 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Zeki ÇELER, tüm uyarılara rağmen bir çok inşaat şirketi Pazar günleri çalışma yasağına uymuyor ve sizin çalışmalar da boşuna gitmiş oluyor. Çok daha ağır cezalar uygulamanız bekleniyor!

Paylaş Share/Bookmark
 
Buran ATAKAN 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Buran ATAKAN, KTHY binasının satışından elde edilen gelirin ihtiyat sandığı ödemeleri için kullanılacağına tepki koydunuz da bu paralar da sonunda eski KTHY çalışanlarının olmayacak mı? Ya da bizim bilmediğimiz başka şeyler mi var acaba?

Paylaş Share/Bookmark
 
Nazmiye ÇELEBİ 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Nazmiye ÇELEBİ, İzin Kurulu Dairesi Müdürlüğü görevinden alındıktan sonra çok detaylı bir açıklama yapmanız bekleniyordu ama merakla beklenen bu açıklama bir türlü gelmedi! Allah’a mı havale ettiniz yoksa!

Paylaş Share/Bookmark
 
Arif Salih KIRDAĞ 25 Haziran 2018, Pazartesi 07:00

Sayın Arif Salih KIRDAĞ, dünkü seçimlerde oy kullanırken medyadan tek birisini bile sizi görüntülemeye gelmemesi canınızı fazlasıyla sıkmış diyorlar. Doğrusu çok da ayıp etmişler demek ki artık bu konularda yeni stratejiler belirlemeniz de gerekiyor değil mi?

Paylaş Share/Bookmark
 
Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 4.6900 4.7540
GBP 6.1955 6.2870
EUR 5.4715 5.5390
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları
banner