Ana Sayfa >> VADİLİ 26 Haziran 2014, Perşembe 12:32
Sapsızoğlu'na köy meydanında 'tam destek' yemeği
Vadili köy gençliği, DP Ulusal Güçler Vadili Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu için köy meydanında ‘tam destek’ yemeği düzenledi.
Paylaş  
67
84
68
0

Seçimin sonucunu bugünden kutladıklarına dikkati çeken Vadili gençleri, Şapsızoğlu’nun, her zaman halkı ile bir olduğunu söyledi.

Onuruna düzenlenen yemeğe katılan DP Ulusal Güçler Vadili Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu, halkın yakın ilgisiyle mutlu oldu.

Bir aile ortamının yaratıldığı gecede özellikle kadın ve gençlerin yoğun ilgisi dikkat çekti.

Geceye DP Ulusal Güçler Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, Gazimağusa Milletvekili Dr. Hakan Dinçyürek, MYK üyesi Erhan Arıklı’da katıldı.

ŞAHİN SAPSIZOĞLU:

Vadili halkına sahip çıkacaklarını söyleyen Sapsızoğlu, yeni dönem projeleri hakkında da Vadili halkına bilgi verdi.

İşte, DP Ulusal Güçler Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu’nun projelerinden bazıları;

“Ağıllar Bölgesine Yönelik Çalışmalar - Küçük Esnaf ve Sanayi Sitesi - Bölgeye Kazandıracak İtfaiye - Eksik Olan Belediye Araçlarının Tamamlanması - Yol, Kaldırım ve Trafik Düzenleme Yönünde Atılacak Adımlar - Sağlık Hizmeti - Piknik Alanı - Göçü Önleme - Vadili ve Turunçlu Spor Kulüplerine Destek - Yaşlı ve Bakıma Muhtaçlar için Koruma Evi - Doğa ve Çevre Koruma Projesi - Tarihi Eserleri Koruma - Eğlence ve Sosyal Projeler - Haşere ve Lavra Mücadele - Alioğlu Deresinin Islahı - Kreş ve Çocuk Bakım Evi - Salhane Projesi.”

Bölgede kurulacak arıtma tesisi ile beldeye kesintisiz su vereceklerini de dile getiren DP Ulusal Güçler Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu ayrıca, belediye işlerini yürütmek, yatırımları yapabilmek için Turunçlu köyüne ek bina projelerinin de bulunduğunu söyledi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
RSS DİĞER VADİLİ HABERLERİ