Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> VADİLİ 24 Mart 2012, Cumartesi 09:34
banner

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği halka tanıtıldı

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği halka tanıtıldıVadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği’nin, 21 Mart tarihinde tanıtım gecesi gerçekleşti.
Paylaş  
52
76
48
0

Büyük ilgi gören tanıtım gecesine, Başbakan İrsen Küçük, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun yanında kalabalık bir halk topluluğu katıldı.

Gecede konuşma yapan Başbakan Küçük, derneğin gençliğe, spora, kültürel ve sosyal etkinliklere vereceği hizmetlerin küçümsenmeyecek kadar büyük olduğuna vurgu yaparken, bu hizmetlerin devamlılığını temenni ederken, yardımlarını da esirgemeyeceğini ifade etti.

Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun ise yaptığı konuşmada, derneğin HERKES İÇİN SPOR VE ALTERNATİF ETKİNLİKLER EĞİTİM MERKEZİ PROJESİ’ni iki kez irdelediğini ve ülkemizde bir ilki teşkil ettiğini belirtti. Atun, dernek yönetim kurulunun kendilerini onur üyesi olarak kabul etmelerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, gençliğin ve geleceğin yapılanmasında her türlü katkılarını esirgemeyeceğini söyledi.

Gecede, Dernek Başkanı Mehmet Adahan tarafından, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’a yapmış olduğu katkıdan dolayı plaket takdim edildi.

Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan gecede yaptığı konuşmada, Başbakan İrsen Küçük ile Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun’nun geceye iştiraklerinin kendilerini onurlandırdığını söyledi. Adahan, büyük bir hizmet şevki ile Belediyenin çalıştığını ve belediye hizmetleri çerçevesinde sosyal projenin gerçekleştirilmesi için gençlerle bütünleşmeye çalıştıklarını belirtti. Adahan, hizmetlerin bölge halkına kazandırılması için daha fazla çalışacaklarına vurgu yaptı.

Ayrıca Gece de Dernek Yönetim Kurulu tanıtıldı. Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği’nin Yönetim Kurulu şöyle sıralanıyor;

1- Başkan                                       :  Mehmet Adahan 
 
 2- AsBaşkan                                   : Orhan ÇİMEN
 
3- Genel Sekreter                         :  Kürşat Özer
 
4- Mali İşler Sorumlusu               :  Buğra TUĞRAL
 
5- Faal Üye                                     :  Hasan ADAHAN
 
6- Faal Üye                                     :  Ahmet ÜLKER
 
7- Faal Üye                                     :  Ahmet ÖZER
 
8- Faal Üye                                     :  Eriş ÇOBAN
 
9- Faal Üye                                     :  Mustafa ÇAKIR
 

Vadili Belediyesi Herkes İçin Spor Derneği’nin şu an aktif olarak yapmış olduğu faaliyetler

1- Futbol Okulu
 
2- Satranç Okulu
 
3- Tiyatro Okulu
 
4- Bocce Takımı
 
5- Darts Takımı (2. Takım)
 
6- HAVA SPORLARI TAKIMI
 
7- JUDO OKULU


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Çöp alanında başlayan yangından ekili arazi ve fidanlar etkilendi
image Vadili -Yigitler köyleri arasında çöplük alanda bugün öğle saatlerinde meydana gelen yangında yaklaşık 500 dönümlük arazi içerisindeki ekili arpa ve anız ile 3 bin metrekarelik alanda bulunan akasya ve çam ağaçlarında...
Vadili-Yigitler köyleri arasında çöplük alanda çıkan yangın kontrol altına al...
image Bugün saat 13:30 sıralarında, Vadili -Yigitler köyleri arasında bulunan çöplük alandan başlayan ve geniş bir alana yayılan yangın kontrol altına alınarak söndürüldü.
Vadili ağıllar bölgesinde hayvan hırsızlığı
image Vadili ağıllar bölgesinde Hüseyin Gürçağlar’a ait ağıl içerisinden, 13-14 Ocak tarihleri arasında 10 koyun, 1 keçi ve 3 kuzu, Paşaköy ağıllar bölgesinde buluna Yunus Özer’e ait ağıldan ise 1 keçi ve 5 koyunu çalındığı...