Ana Sayfa >> PAŞAKÖY 7 Eylül 2010, Salı 11:30

Paşaköy Belediyesi'nden iftar yemeği

Paşaköy Belediyesi'nden iftar yemeği

Paşaköy’de Vakıflar Bankası sponsorluğunda 6 Ağustos akşamı verilen iftar yemeğine Başbakan İrsen Küçük, Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif, Gazimağusa Milletvekili Ahmet Eti, Vakıflar Bankası yönetim kurulu Başkanı Derviş Besimler, Vakıflar Dairesi yönetim kurulu üyesi Saffet Nadiri ve Derviş Ekşici, Vakıflar Dairesi Genel Koordinatörü Cengiz Erçağ, Akdoğan Vakıflar Şube Müdürü Çetin İncirlili ve Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü katıldı.

Paylaş  
53
72
49
0

Paşaköy’e bağlı civar köylerden de kalabalık bir halk topluluğu iftar yemeğinde buluştu. Paşaköy Belediye Başkanı, oruç ayının son günlerinde böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiği için Vakıflar Bankası yönetim kuruluna ve geceye katılımlarıyla renk katan Başbakan İrsen Küçük, Bakan Ahmet Kâşif ve Milletvekili Ahmet Eti’ye göstermiş oldukları ilgiden dolayı ayrıca teşekkürlerini dile getirdi.

Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü, üç dönemdir sürdürdüğü Belediye Başkanlık görevini halkın desteği ile sürdürmeye devam edeceğini, Paşaköy ve Paşaköy’e bağlı civar köy halkına vereceği hizmetle bölgede farklılık yaratacağını savundu.  Tülücü, iftar yemeğine katılan vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

Deniz Gürgöze


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Paşaköy'de suyun gelişi kutlandı...
KKTC su temin projesi kapsamında Mesarya’ya ulaşan su Paşaköy’de sevinç yarattı.
Paşaköy Asbaşkana emanet
Paşaköy Belediye başkanı Habil Tülücü bir ay izne ayrılınca Belediye Başkan koltuğuna As başkan Seyit Güneş oturdu.
Habil Tülücü yarışı kazandı!
29 Haziran Yerel Seçimler ve Anayasa Değişikliği Referandumu'nda ilk sonuçlar açıklanmaya başladı.