Ana Sayfa >> PAŞAKÖY 26 Şubat 2011, Cumartesi 18:42

Lefkoşa Türk Belediyesi , Paşaköy Belediyesi’ne 3 araç hibe etti

Lefkoşa Türk Belediyesi , Paşaköy Belediyesi’ne 3 araç hibe ettiLefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Paşaköy Belediyesi’ne 3 araç hibe etti. LTB’den verilen bilgiye göre, Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları’nın, bir çöp aracı, bir kamyon ve bir salon aracı Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülcü’ye teslimi, Başbakan İrsen Küçük, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ersan Saner, Ulusal Birlik Partisi Genel Sekreteri Ertuğrul Hasipoğlu, bölge belediye başkanları ve iş adamlarının bulunduğu bir ortamda gerçekleşti.
Paylaş  
53
84
49
2

Paşaköy Belediyesi’ndeki etkinlikte konuşan Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülcü, LTB Başkanı Cemal Bulutoğluları’na teşekkür ederek, bu tür hiblerin imkanları kısıtlı olan belediyelerin hizmet alanlarını genişleteceğini söyledi.

Tülcü’nün ardından söz alan Başbakan İrsen Küçük ise, imkanları geniş olan Lefkoşa Türk Belediyesi’nin mevcut imkanlarını kırsal alan belediyelerine de kullandırma çalışmalarına dikkat çekerek, Bulutoğlulları’na çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Küçük, hibe edilen araçlarla başarılı belediylerin başarıların artacağını belirterek, bu tür dayanışmaların diğer belediyelerede örnek olmasını temenni etti.

Bulutoğlulları ise, yaptığı konuşmada, amaçalarının kırsal alan belediyelerine destek olmak olduğunu vurgulayarak bu yöndeki çalışamaların devam edeceğini belirtti.

TAK


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
1
27 Şubat 2011, Pazar
Ahmet Ozturk         - Girne
Herkes kemer sikarken herhalde LTB'de araclarini azaltarakbunu yapmaya calisiyor? Yoksa bunlarin yerine yenisini almak icin zam yapmaya mi hazirlaniyor Bulutoglu?

27 Şubat 2011, Pazar
Olgun         - Lefkosa
LTB'nin yalinizca Cangar'a olan borcu 8milyon arti sterlin arti %8 faizli.Dunya kadar borcu olan birisinin boyle huvardalik yapmasi cok komik.Toren ise katilanlarla beraber trajik-komedi.

Paşaköy'de suyun gelişi kutlandı...
KKTC su temin projesi kapsamında Mesarya’ya ulaşan su Paşaköy’de sevinç yarattı.
Paşaköy Asbaşkana emanet
Paşaköy Belediye başkanı Habil Tülücü bir ay izne ayrılınca Belediye Başkan koltuğuna As başkan Seyit Güneş oturdu.
Habil Tülücü yarışı kazandı!
29 Haziran Yerel Seçimler ve Anayasa Değişikliği Referandumu'nda ilk sonuçlar açıklanmaya başladı.