Ana Sayfa >> PAŞAKÖY 8 Mayıs 2011, Pazar 15:57
Paşaköy Belediyesi’nden Annelere Özel Gün Düzenlendi
Paşaköy Belediyesi’nden Annelere Özel Gün DüzenlendiPaşaköy Belediyesi, Mayıs ayının ikinci Pazar günü olarak kutlanan Anneler Günü’nü Cuma gecesi düzenlediği kokteyl ile kutladı.
Paylaş  
64
86
62
0

Paşaköy Belediyesi tarafından Paşaköy Belediyesi’nin düğün salonunda gerçekleşen kokteyle Başbakan İrsen Küçük’ün eşi Gülin Küçük, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ve GaziMağusa kadın milletvekili Afet Özcafer de katıldı.Gecede Paşaköy’de bulunan Eşref Bitlis İlkokulu öğrencileri ise annelere özel şiirler okurken okulun halk dansları ekibi de annelere özel gösteriler sundu. Gecede Gençlik Dairesi Halk Dansları ekibi de annelere gösteri sundu.

Paşaköy Belediye Başkanı Habil Tülücü yaptığı konuşmada, tüm annelerin anneler gününü kutlarken, geceye katılan tüm annelere teşekkür ederek, annelerin tek bir gün değil 365 gün hatırlanıp ve onlara özel olduklarını hissettirmeliyiz dedi.

Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu ise yaptığı konuşmasında Paşaköy Belediyesi ile yaptıkları ortak çalışmalar sonucunda Paşaköy’de bulunan Gençlik Merkezi’nin yenilendiğini belirtirken, yaz aylarında gençlere kültür gezisi düzenleyeceklerini de vurguladı. Eroğlu, tüm annelerin anneler gününü de kutlarken annelerin bir gün değil her gün sevilmesi gereken birer çiçek olduklarını söyledi.

Gülin Küçük ise Dünyadaki en değerli armağanın sevgi olduğuna dikkatleri çekerek, bu yüce duygunun herkesi koruduğunu ifade etti. Annelerin büyük fedekarlıkla çocuklarını yetiştirdiklerine değinen Küçük, anneler en değerli varlığınızdır, tüm annelerimizin bu gününü kutlar sağlık dolu günler geçirmelerini dileriz dedi.

Eşref Bitlis İlkokulu öğrencileri annelere özel şiirler okurken, okulun halk danları ekibi de annelere özel gösterilerini sergilediler. Gençlik Dairesi’nin Halk Dansları ekibinin gösterilerinin ardından kadınlar müzik eşliğinde eğlenceli saatler geçirdiler.

Paşaköy Belediyesi tarafından düzenlenen kokteylde ise tüm annelere fular hediye edildi. Organizede emeği geçen kadınlardan Paşaköy Belediyesi Halkla İlişkiler Sorumlusu Elmas İncirlili ise tüm annelerin anneler gününü kutladı.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Paşaköy'de suyun gelişi kutlandı...
KKTC su temin projesi kapsamında Mesarya’ya ulaşan su Paşaköy’de sevinç yarattı.
Paşaköy Asbaşkana emanet
Paşaköy Belediye başkanı Habil Tülücü bir ay izne ayrılınca Belediye Başkan koltuğuna As başkan Seyit Güneş oturdu.
Habil Tülücü yarışı kazandı!
29 Haziran Yerel Seçimler ve Anayasa Değişikliği Referandumu'nda ilk sonuçlar açıklanmaya başladı.