Ana Sayfa >> İNÖNÜ 10 Şubat 2012, Cuma 10:30
Büro - İş ile İnönü Belediyesi arasında toplu iş sözleşmesi
Büro-İş ile İnönü Belediyesi arasında 01.01.2012 - 31.12.2013 yıllarını kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.
Paylaş  
42
59
46
0

Büro - İş'ten yapılan açıklamada, kazanılmış haklardan gerileme olmadan belediyenin de içinde bulunduğu mali sıkıntıları da göz önünde bulunduran sendikanın sosyal menfaatlerde az da olsa ilerleme kaydettiği vurgulandı.

Toplu iş sözleşmesinin çalışanlara hayırlı olmasını temenni eden Büro İş Başkanı Hüseyin Akyön, İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü, meclis üyeleri ve Hür-İş Federasyonu Başkanı Yakup Latifoğlu’na teşekkür etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Öncü'nün şikayeti üzerine belediye hesapları incelemeye alındı
İnönü Belediye Başkanı Ali Öncü, bir ihbar üzerine, “belediyenin bilgisayarları aracılığıyla muhasebe sisteminde farklı tarih ve zamanlarda yine farklı kullanıcı isimleriyle doğru olmayan işlemler yapıldığının” ortaya...
İnönü şehitleri anıldı
Mağusa Limanı’ndaki işlerine giderken 12 Temmuz 1958’de otobüslerinin önü kesilerek şehit edilen 5 İnönülü ile milli mücadele yıllarında yine bu köyden şehit olanlar düzenlenen törenle anıldı.