Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SERDARLI 3 Eylül 2014, Çarşamba 11:33
banner

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandıBEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplı İş Sözleşmesi imzalandı.
Paylaş  
78
108
76
0

Serdarlı Belediyesi ve Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası (BEL-SEN), 1 Ocak 2014-31 Aralık 2015 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesinde yer alan sosyal yardım hükümleri ile ödenek ve tahsisatlarla ilgili maddelerini varılan mutabakat neticesinde imzalamışlardır.

Serdarlı Belediye Başkanı Sayın Salih Bayraktar ile BEL-SEN Başkanı Fikret Keleş, 47/2010 sayılı Kamu Çalışanlarının aylık (maaş-ücret) ve diğer ödemelerinin düzenlenmesi yasanın ilgili maddelerinde yapılan uyarlamalarla, çalışanların bayram ödeneklerinin tahsisatlarını ve diğer ödeneklerini normal bir şekilde alacaklardır.

Sendika Yönetim Kurulu olarak, Serdarlı Belediye Başkanının çalışanlara yönelik göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyetine, sendikal haklara gösterdiği iyi niyete teşekkür ederiz.

Fikret KELEŞ

Genel Başkan


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
1
banner
banner
banner
banner
banner

Serdarlı'da feci kaza: Çağlar Mintaş hayatını kaybetti
image Yeniceköy ile Serdarlı arasındaki yolda meydana gelen trafik kazasında, LT 795 plakalı salon araç, kamyonla yüz yüze çarpışarak altına girdi.
Akıncı: "16 Nisan'da gündem, asıl konuşulması gerekenler olacak"
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 16 Nisan’da Rum Yönetimi Başkanı Anastasiadis’le bir araya gelecekleri yemekteki gündemin “asıl konuşulması gerekenler” olacağını söyledi.
Akıncı: "Kıbrıs Türk kimliğini bu topraklarda yaşatmak bizim için hayati önem...
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, “Kıbrıs Türk insanı yüzyıllar içinde oluşturduğu kendine özgü Kıbrıs Türk kimliğini bu topraklarda yaşatmak, sürdürmek bizim için hayati öneme sahiptir” dedi.