Ana Sayfa >> SERDARLI 3 Eylül 2014, Çarşamba 11:33

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandıBEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplı İş Sözleşmesi imzalandı.
Paylaş  
75
103
73
0

Serdarlı Belediyesi ve Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası (BEL-SEN), 1 Ocak 2014-31 Aralık 2015 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesinde yer alan sosyal yardım hükümleri ile ödenek ve tahsisatlarla ilgili maddelerini varılan mutabakat neticesinde imzalamışlardır.

Serdarlı Belediye Başkanı Sayın Salih Bayraktar ile BEL-SEN Başkanı Fikret Keleş, 47/2010 sayılı Kamu Çalışanlarının aylık (maaş-ücret) ve diğer ödemelerinin düzenlenmesi yasanın ilgili maddelerinde yapılan uyarlamalarla, çalışanların bayram ödeneklerinin tahsisatlarını ve diğer ödeneklerini normal bir şekilde alacaklardır.

Sendika Yönetim Kurulu olarak, Serdarlı Belediye Başkanının çalışanlara yönelik göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyetine, sendikal haklara gösterdiği iyi niyete teşekkür ederiz.

Fikret KELEŞ

Genel Başkan


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
1

Özgürgün: "Kıbrıs Türk halkının bu topraklarda kökleşmesi için gereken, gecik...
Serdarlı ve Görneç’te kırsal kesim arsası almaya hak kazananlara belgeleri Serdarlı’da düzenlenen törenle verildi.
Serdarlı'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Serdarlı’nın 43’üncü kurtuluş yıldönümü kapsamında, Serdarlı’da tören düzenledi.
Trafik Eğitim Parkı ile ilkokullarda eğitimlere devam ediliyor
Polis Genel Müdürlüğüne bağlı gezici trafik eğitim aracıyla, 2016-2017 Eğitim yılı programı çerçevesinde trafik eğitimlerine bugün Serhatköy İlkokulunda devam edildi.