Ana Sayfa >> SERDARLI 10 Haziran 2011, Cuma 12:56
BES, Serdarlı Belediye Başkanı'na tepkili: "Serdarlı Belediye Krallığı"
BES, Serdarlı Belediye Başkanı'na tepkili: Belediye Emekçileri Sendikası (BES) Başkanı Birtan Aktolga, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu'nu sert ifadelerle eleştirdi. İşte o açıklama:
Paylaş  
32
55
30
0

"Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu yasa tanımaz diyemiyoruz artık çünkü kendisi yasaları bilmiyor. Cehaletini her geçen gün çalışana yönelik baskılara dönüştürmeye de devam ediyor.

İntibakı yapılmış bir memuru gayrı yasal işten el çektirirken, bu yaptığını onaylatmak için de yine çalışana baskıyla Sendikamızdan isifa ettirip yandaş BEL-SEN’e peşkeş çekmiştir.

Ancak, yapılan baskılar bununla da kalmamış ve çalışanların hafta sonu tatilinde ne yaptığını soruşturma cürretini kendinde görmektedir.

Belediye Başkanı kendini kral zanneder tavırlarla çalışanın özel hayatına müdahele etme ve ailelerini huzursuz etme hakkını kimden ve nereden bulmaktadır.

Belediye Emekçileri Sendikası çalışanların hiçbir şekilde baskı altında ve huzursuz halde çalışmalarına izin vermeyecek ve bu yönde her türlü eylemi de gerçekleştireceğimizi kamuoyuna bildirir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığını konuya yönelik göreve davet ederiz.

Birtan AKTOLGA
BES Başkanı"


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Özgürgün: "Kıbrıs Türk halkının bu topraklarda kökleşmesi için gereken, gecik...
Serdarlı ve Görneç’te kırsal kesim arsası almaya hak kazananlara belgeleri Serdarlı’da düzenlenen törenle verildi.
Serdarlı'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Serdarlı’nın 43’üncü kurtuluş yıldönümü kapsamında, Serdarlı’da tören düzenledi.
Trafik Eğitim Parkı ile ilkokullarda eğitimlere devam ediliyor
Polis Genel Müdürlüğüne bağlı gezici trafik eğitim aracıyla, 2016-2017 Eğitim yılı programı çerçevesinde trafik eğitimlerine bugün Serhatköy İlkokulunda devam edildi.