Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SERDARLI 10 Haziran 2011, Cuma 12:56
banner

BES, Serdarlı Belediye Başkanı'na tepkili: "Serdarlı Belediye Krallığı"

BES, Serdarlı Belediye Başkanı'na tepkili: Serdarlı Belediye KrallığıBelediye Emekçileri Sendikası (BES) Başkanı Birtan Aktolga, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu'nu sert ifadelerle eleştirdi. İşte o açıklama:
Paylaş  
32
57
30
0

"Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu yasa tanımaz diyemiyoruz artık çünkü kendisi yasaları bilmiyor. Cehaletini her geçen gün çalışana yönelik baskılara dönüştürmeye de devam ediyor.

İntibakı yapılmış bir memuru gayrı yasal işten el çektirirken, bu yaptığını onaylatmak için de yine çalışana baskıyla Sendikamızdan isifa ettirip yandaş BEL-SEN’e peşkeş çekmiştir.

Ancak, yapılan baskılar bununla da kalmamış ve çalışanların hafta sonu tatilinde ne yaptığını soruşturma cürretini kendinde görmektedir.

Belediye Başkanı kendini kral zanneder tavırlarla çalışanın özel hayatına müdahele etme ve ailelerini huzursuz etme hakkını kimden ve nereden bulmaktadır.

Belediye Emekçileri Sendikası çalışanların hiçbir şekilde baskı altında ve huzursuz halde çalışmalarına izin vermeyecek ve bu yönde her türlü eylemi de gerçekleştireceğimizi kamuoyuna bildirir Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanlığını konuya yönelik göreve davet ederiz.

Birtan AKTOLGA
BES Başkanı"


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Serdarlı'da feci kaza: Çağlar Mintaş hayatını kaybetti
image Yeniceköy ile Serdarlı arasındaki yolda meydana gelen trafik kazasında, LT 795 plakalı salon araç, kamyonla yüz yüze çarpışarak altına girdi.
Akıncı: "16 Nisan'da gündem, asıl konuşulması gerekenler olacak"
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 16 Nisan’da Rum Yönetimi Başkanı Anastasiadis’le bir araya gelecekleri yemekteki gündemin “asıl konuşulması gerekenler” olacağını söyledi.
Akıncı: "Kıbrıs Türk kimliğini bu topraklarda yaşatmak bizim için hayati önem...
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, “Kıbrıs Türk insanı yüzyıllar içinde oluşturduğu kendine özgü Kıbrıs Türk kimliğini bu topraklarda yaşatmak, sürdürmek bizim için hayati öneme sahiptir” dedi.