Ana Sayfa >> SERDARLI 18 Nisan 2012, Çarşamba 17:05
Serdarlı Belediyesi İle Bel-Sen Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Serdarlı Belediyesi ile Kıbrıs Türk Belediyeler Sendikası (Bel-Sen) arasında 01.01.2012-31.12.2013 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Paylaş  
31
49
29
0

Serdarlı Belediye başkanı ile Bel-Sen Başkanı, ülkemizdeki ekonomik durumu, belediyenin ekonomik gücünü dikkate alarak Toplu- İş sözleşmesini  imzaladı.
      
 Toplu Sözleşme içeriği itibarı ilke kazanılmış hakların geriye götürülmeyeceği ve Belediyenin de zarar görmeyeceği şekilde Toplu İş Sözleşmesine imza atan Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu, personelinin hakkını savunan bir belediye olduklarını belirtti.
      
Çalışanların ileriye dönük haklarının geliştirmek için de bir ara protokol antlaşması yapılması hususunda  taraflar arasında mutabakat sağlandı.

Mehmet Kerimoğlu, yeni toplu iş sözleşmesinin çalışanlara ve Serdarlı Belediyesi’ne hayırlı olmasını diledi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Serdarlı'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Serdarlı’nın 43’üncü kurtuluş yıldönümü kapsamında, Serdarlı’da tören düzenledi.
Trafik Eğitim Parkı ile ilkokullarda eğitimlere devam ediliyor
Polis Genel Müdürlüğüne bağlı gezici trafik eğitim aracıyla, 2016-2017 Eğitim yılı programı çerçevesinde trafik eğitimlerine bugün Serhatköy İlkokulunda devam edildi.
"Önce Kadın" üyeleri Serdarlı Sestaları 5. Bahar Şenliği'ndeydi
Telsim, Önce Kadın projesiyle, kadınların emeklerini görünür kılmaya devam ederek, Kıbrıs kültürünü yansıtan etkinliklere destek sunmaya devam ediyor.