Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SERDARLI 18 Nisan 2012, Çarşamba 17:05
banner

Serdarlı Belediyesi İle Bel-Sen Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Serdarlı Belediyesi İle Bel-Sen Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Serdarlı Belediyesi ile Kıbrıs Türk Belediyeler Sendikası (Bel-Sen) arasında 01.01.2012-31.12.2013 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi imzalandı.

Paylaş  
38
69
36
0

Serdarlı Belediye başkanı ile Bel-Sen Başkanı, ülkemizdeki ekonomik durumu, belediyenin ekonomik gücünü dikkate alarak Toplu- İş sözleşmesini  imzaladı.
      
 Toplu Sözleşme içeriği itibarı ilke kazanılmış hakların geriye götürülmeyeceği ve Belediyenin de zarar görmeyeceği şekilde Toplu İş Sözleşmesine imza atan Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu, personelinin hakkını savunan bir belediye olduklarını belirtti.
      
Çalışanların ileriye dönük haklarının geliştirmek için de bir ara protokol antlaşması yapılması hususunda  taraflar arasında mutabakat sağlandı.

Mehmet Kerimoğlu, yeni toplu iş sözleşmesinin çalışanlara ve Serdarlı Belediyesi’ne hayırlı olmasını diledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Serdarlı'da feci kaza: Çağlar Mintaş hayatını kaybetti
image Yeniceköy ile Serdarlı arasındaki yolda meydana gelen trafik kazasında, LT 795 plakalı salon araç, kamyonla yüz yüze çarpışarak altına girdi.
Akıncı: "16 Nisan'da gündem, asıl konuşulması gerekenler olacak"
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, 16 Nisan’da Rum Yönetimi Başkanı Anastasiadis’le bir araya gelecekleri yemekteki gündemin “asıl konuşulması gerekenler” olacağını söyledi.
Akıncı: "Kıbrıs Türk kimliğini bu topraklarda yaşatmak bizim için hayati önem...
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, “Kıbrıs Türk insanı yüzyıllar içinde oluşturduğu kendine özgü Kıbrıs Türk kimliğini bu topraklarda yaşatmak, sürdürmek bizim için hayati öneme sahiptir” dedi.