Ana Sayfa >> SERDARLI 26 Mayıs 2012, Cumartesi 19:33
Serdarlı Sağlık Derneği'nden anlamlı yardım
Serdarlı Sağlık Derneği'nden anlamlı yardımSerdarlı Sağlık Derneği (SER-SAD) organizasyonu ve bölge halkının katkıları ile alınan EKG cihazı, Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif’in de katıldığı törende Serdarlı Sağlık Merkezi’ne teslim edildi.
Paylaş  
34
52
31
0

Bakanlık Basın Bürosu’ndan verilen bilgiye göre,  Serdarlı Belediye Başkanı Mehmet Kerimoğlu ve Serdarlı Muhtarı Ahmet Serdar’ın da hazır bulunduğu teslim töreninde konuşan SER-SAD Başkanı Vicdan Karagözlü, bölge halkının çağdaş modern sağlık hizmetlerinden yararlanmalarına olanak sağlamak için çalıştıklarını söyledi.

Derneğin kurulduğu günden beri bu yönde bir takım önemli çalışmaları bölge halkı, dernek ve devlet işbirliği ile gerçekleştirdiklerini belirten Karagözlü, Serdarlı Sağlık Merkezi’nin daha verimli hizmet verebilmesi için Derneğin bakanlıkla işbirliği içerisinde yardıma hazır olduğunu kaydederek, çalışmalarına katkı koyan herkese ve katılımcılara teşekkür etti.

KAŞİF

Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif ise konuşmasında halkın sağlık konularında çok duyarlı olduğunu ve yapılan yardımlarla daha çağdaş ve modern hizmet verdiklerini kaydetti.

Törende cihazın alımı için katkı koyan Okman Printing Ltd. ve Nevzat Gökçe Medical’a teşekkür belgeleri Sağlık Bakanı Ahmet Kaşif tarafından takdim edildi.

Ayrıca törende EKG cihazı alımı için satışa çıkarılan piyango biletinin şanslısı Hatice Kırgız’a da ödülü Dernek Yönetim Kurulu tarafından verildi.

TAK


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Özgürgün: "Kıbrıs Türk halkının bu topraklarda kökleşmesi için gereken, gecik...
Serdarlı ve Görneç’te kırsal kesim arsası almaya hak kazananlara belgeleri Serdarlı’da düzenlenen törenle verildi.
Serdarlı'nın kurtuluşu törenle kutlandı
Serdarlı’nın 43’üncü kurtuluş yıldönümü kapsamında, Serdarlı’da tören düzenledi.